Regional tournament 2/2013

Regional2

Jedan od Regionalnih turnira održava se 16.2. u Zagrebu. Najbolji igrači kvalificiraju se za Europsko prvenstvo koje će se održati tijekom ljeta, a nagrada je o ho ho ove godine. 🙂

Datum održavanja: 16.2.2013 (subota)
Početak prijava: 13.30h
Početak turnira: 14h
Lokacija: Dućan Carta Magica, Frankopanska 24, Zagreb
Upad: 70 kn
Pravo sudjelovanja: Sudjelovati smiju svi igrači

Nagrade:

  • na upadu se dobivaju 1 Astral Pack booster i 1 booster Cosmo Blazer
    • na kraju swiss dijela turnira nagrade prema poretku:
  • na svakih 8 igrača koji sudjeluju na turniru, 1 je kvalificiran na Europsko prvenstvo 2013 godine, prema poretku, a ako je među njima netko već kvalificiran, kvalifikacijsko mjesto se pomiče na slijedećeg po poretku koji nije kvalificiran
  • na kraju turnira (nakon TOP4/TOP8) dodatne nagrade (izračunato za odaziv od 30 igrača; manje igrača znači manje nagrade više igrača znači više nagrada):
      • 1. 20 boostera Cosmo Blazer + 3 Astral Pack booster
      • 2. 14 boostera Cosmo Blazer + 3 Astral Pack booster
      • 3.-4. 8 boostera Cosmo Blazer + 2 Astral Pack booster
      • 5.-8. 5 boostera Cosmo Blazer + 1 Astral Pack booster

Final Standings Regionals 2/2013 by

Neven Oremuš

Monsters: 18

3 Machina Gearframe

3 Machina Fortress

1 Machina Gunnen

2 Green Gadget

2 Red Gadget

2 Yellow Gadget

2 Tragoedia

2 Maxx „C”

1 Grandsoil the Elemental Lord

 

Spells: 10

1 Dark Hole

1 Heavy Storm

1 Monster Reborn

1 Pot of Avarice

2 Pot of Duality

2 Forbidden Lance

2 Mystical Space Typhoon

 

Traps: 13

1 Ultimate Offering

1 Solemn Judgment

2 Solemn Warning

2 Botomless Trap Hole

2 Torrential Tribute

2 Compulsory Evacuation Device

2 Call of the Haunted

1 Starlight Road

 

Side: 15

2 Cyber Dragon

1 Mind Control

1 Mystical Space Typhoon

2 Shadow-Imprisoning Mirror

2 Light-Imprisoning Mirror

2 Soul Drain

2 Gozen Match

2 Curse of Darkness

 

Extra: 15

1 Stardust Dragon

1 Chimeratech Fortress Dragon

1 Gem-Knight Pearl

1 Number 39: Utopia

1 Number C39: Utopia

1 Number 16: Shock Master

1 Geag Gigant X

1 Fairy King Albverdich

1 Photon Papilloperative

1 Evigishki Merrowgeist

2 Maestroke the Symphony Djinn

1 Abyss Dweller

1 Gagaga Cowboy

1 Gachi Gachi Gantetsu

 

Dario Ban

Monsters: 15

2 Elder of the Six Samurai

3 Kagemusha of the Six Samurai

3 Legendary Six Samurai – Kizan

2 Legendary Six Samurai – Kageki

1 Legendary Six Samurai – Enishi

1 The Six Samurai-Zanji

1 Hand of the Six Samurai

1 Grandmaster of the Six Samurai

1 Effect Veiler

 

Spells: 16

3 Six Samurai United

1 Gateway of the Six

2 Shiens Smoke Signal

1 Heavy Storm

2 Shiens Dojo

2 Mystical Space Typhoon

1 Reinforcement of the Army

3 Asceticism of the Six Samurai

1 Monster Reborn

 

Traps: 10

2 Bottomless Trap Hole

2 Solemn Warning

1 Mirror Force

1 Musakani Magatama

2 Compulsory Evacuation Device

1 Duble – Edged Sword Tehnique

1 Solemn Judgement

 

Side: 15

1 Dark Magician

1 Electric Virus

1 Pupet Plant

1 Mxx „C”

1 Cyber Dragon

1 Penguin Soldier

2 Leeching the Light

3 Rivalry of Warlords

1 Ceasfire

3 Dimensional Fissure

 

Extra: 15

1 Wind-Up Zenmaines

1 Photon Papilloperative

1 Nubmer 16: Shock Master

1 Blade Armor Ninja

1 Shadow of the Six Samurai-Shien

1 Heroic Champion Excalibur

1 Naturia Beast

1 Naturia Barkion

1 Black Rose Dragon

1 Scrap Dragon

1 Mist Wurm

1 Legendary Six Samurai-Shien

1 Ally of Justice Catastor

1 Gaia Knight the Force of Earth

1 Chimeratech Fortress Dragon

Ivan Emanuel Dobrovšak
Monsters: 29
3 Master Hyperion

3 The Agent of Creation Venus

3 Mystic Shine Ball

2 Maxx „C”

2 The Agent of Mystery-Earth

2 Tour Guide from the Underworld

2 Thunder King Rai-Oh

1 Herald of Orange Light

2 Effect Veiler

2 Tragoedia

1 Gorz the Emissary of Darkness

1 Sangan

1 Black Luster Soldier-Envoy of the Begginning

1 Spirit Reaper

1 Chaos Sorcerer

1 Archlord Kristya

1 Honest

 

Spells: 10

1 Heavy Storm

1 Dark Hole

1 Monster Reborn

3 Mystical Space Typhoon

1 Mind Control

1 Creature Swap

1 Enemy Controller

1 Forbidden Lance

 

Traps: 1

1 Treacherous Trap Hole

 

Side Deck: 15

2 Gemini Imps

2 Electric Virus

2 Puppet Plant

1 Jinzo

2 Snowman Eater

1 Soul Taker

1 Leeching the Light

1 Soul Drain

1 Gozen Match

1 Shadow-Imprisoning Mirror

1 Chain Disappearance

 

Extra Deck:15

1 Gachi Gachi Gantetsu

1 Daigusto Phoeinx

1 Number 96: Dark Mist

1 Wind-Up Zenmaines

1 Muzurhym the String Djinn

1 Temptempo the Percussion Djinn

1 Number 17: Leviathan Dragon

1 Leviair the Sea Dragon

1 Number 30: Acid Golem of Destruction

1 Armory Arm

1 Ally of Justice Catastor

1 Gaia Knight the Force of Earth

1 Black Rose Dragon

1 Scrap Dragon

1 Hieratic Sun Dragon Overlord of Heliopolis

 

Filip Ljubičić

Monsters: 30

1 Moulinglacia the Elemental Lord

3 Mermail Abyssmegalo

3 Mermail Abysslinde

2 Mermail Abyysspike

3 Atlantean Dragoons

3 Atlantean Heavy Infantry

3 Atlantean Marksman

2 Deep Sea Diva

3 Genex Undine

2 Genex Controller

2 Tragoedia

1 Maxx „C”

 

Spells: 8

1 Dark Hole

1 Heavy Storm

1 Monster Reborn

1 Allure of Darkness

1 Pot of Avarice

2 Mystical Space Typhoon

1 Salvage

Traps: 6

1 Mirror Force

3 Abyss-Sphere

2 Torrential Tribute

 

Side: 15

1 Airorca

2 Effect Veiler

1 Maxx „C”

1 Kinetic Soldier

1 Electric Virus

1 Mystical Space Typhoon

1 Salvage

1 Leeching the Light

1 Chain Disappearance

1 Magic Cylinder

2 Gozen Match

1 Light-Imprisoning Mirror

1 Shadow-Imprisoning Mirror

 

Extra: 15

1 Number 17: Leviathan Dragon

1 Wind-Up Zenmaines

1 Number 11: Big Eye

1 Daigusto Phoenix

1 Mermail Abysstrite

1 Bahamut Shark

1 Abyss Dweller

1 Gagaga Cowboy

1 Mist Wurm

1 Scrap Dragon

1 Balcck Rose Dragon

1 Gungir, Dragon of the Ice Barrier

1 Dewloren, Tiger of the Ice Barrier

1 Ally of Justice Catastor

1 Armory Arm

Odgovori

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.