Regional tournament 12/2014

regional12

Zadnji regionalni turnir u 2014. godini, ali ne i posljednja šansa da se kvalificirate za europsko prvenstvo u 2015. godini! Ne propustite Regionalni turnir u prosincu – sudjelujte, kvalificirajte se i osvojite nagrade 😀

Datum održavanja: 13.12.2014 (subota)
Početak prijava: 13.30h
Početak turnira: 14h
Lokacija: Dućan Carta Magica, Frankopanska 24, Zagreb
Upad: 70 kn
Pravo sudjelovanja: Sudjelovati smiju svi igrači

Nagrade:

  • na upadu se dobivaju 1 booster The New Challengers i 1 booster starije edicije
  • na kraju swiss dijela turnira nagrade prema poretku: TOP4 – deckbox; TOP8 – playmat
  • na svakih 8 igrača koji sudjeluju na turniru, 1 je kvalificiran na Europsko prvenstvo 2015. godine, prema poretku, a ako je među njima netko već kvalificiran, kvalifikacijsko mjesto se pomiče na slijedećeg po poretku koji nije kvalificiran
  • na kraju turnira (nakon TOP4/TOP8) dodatne nagrade (izračunato za odaziv od 30 igrača; manje igrača znači manje nagrade više igrača znači više nagrada):
    • 1. 24 boostera The New Challengers/Duelist Alliance/Legacy of the Valiant + 3 Astral Pack boostera
    • 2. 12 boostera The New Challengers/Duelist Alliance/Legacy of the Valiant + 3 Astral Pack boostera
    • 3.-4. 6 boostera The New Challengers/Duelist Alliance/Legacy of the Valiant + 2 Astral Pack boostera
    • 5.-8. 3 boostera The New Challengers/Duelist Alliance/Legacy of the Valiant + 1 Astral Pack booster

Poredak

Regionals Zagreb 13.12.2014 Final Standings

Deckliste

Dario Ban

Monsters (18)

3 Scarm, Malebranche of the Burning Abyss
3 Cir, Malebranche of the Burning Abyss
3 Graff, Malebranche of the Burning Abyss
3 Tour Guide From the Underworld
3 Mathematician
1 Edge Imp Sabres
2 Vanity’s Fiend

Spells (10)

3 Upstart Goblin
2 Mystical Space Typhoon
1 Raigeki
1 Book of Moon
1 Foolish Burial
1 Allure of Darkness
1 Rank-Up Magic Astral Force

Traps (12)

2 Breakthrough Skill
1 Solemn Warning
1 Mind Crush
1 Torrential Tribute
1 Bottomless Trap Hole
2 Karma Cut
3 Phoenix Wing Wind Blast
1 Compulsory Evacuation Device

Extra deck

1 Black Rose Dragon
2 Dante, Traveller of the BurningAbyss
2 Downered Magician
1 Leviair the Sea Dragon
1 Tiras, Keeper of Genesis
1 Ghostrick Alucard
1 Number 47: Nightmare Shark
1 Number 30: Acid Golem of Destruction
1 Number 20: Giga-Brilliant
1 Number 49: Fortune Tune
1 Wind-Up Zenmaines
1 Mechquipped Angineer

Side deck

1 Caius the Shadow Monarch
2 D.D. Crow
2 Flying “C”
1 Felis, Lightsworn Archer
2 Twister
1 Raigeki Break
1 Enemy Controller
1 Dust Tornado
1 Ojama Trio
1 Chain Disapearance
2 Soul Release

August Marčan

Monsters (22)

3 Mathematician
3 Shaddoll Beast
2 Shaddoll Falco
3 Shaddoll Squamata
2 Shaddoll Dragon
2 Shaddoll Hedgehog
3 Artifact Moralltach
1 Artifact Beagaltach
1 Felis, Lightsworn Archer
1 Black Luster Soldier ñ Envoy of the Beginning
1 Chaos Sorcerer

Spells (9)

1 El-Shaddoll Fusion
3 Shaddoll Fusion
2 Artifact Ignition
1 Foolish Burial
1 Super Polymerization
1 Allure of Darkness

Traps (9)

3 Artifact Sanctum
3 Sinister Shadow Games
1 Shaddoll Core
1 Compulsory Evacuation Device
1 Solemn Warning

Extra Deck

3 El Shaddoll Construct
2 El Shaddoll Winda
1 El Shaddoll Shekinaga
1 HTS Psyhemuth
1 Gaia Dragon, the Thunder Charger
1 Number 61: Volcasaurs
1 Constellar Pleiades
1 Armades, the Keeper of Armageddon
1 Star Eater
1 Arcanite Magician
1 Michael ñ the Arch Lightsworn
1 Leo, the Keeper of the Sacred Tree

Side Deck

1 Mind Control
1 Book of Moon
2 Puppet Plant
2 Maxx “C”
2 Vanity’s Fiend
3 Mystical Space Typhoon
1 Bottomless Trap Hole
1 Raigeki
2 Breakthrough Skill

Ivan Modesto

Monsters (24)

3 Mathematician
3 Shaddoll Beast
2 Shaddoll Falco
3 Shaddoll Squamata
2 Shaddoll Dragon
2 Shaddoll Hedgehog
3 White Dragon Wyverburster
1 Black Dragon Collapserpent
2 Denko Sekka
1 Dark Armed Dragon
1 Black Luster Soldier ñ Envoy of the Beginning
1 Glow-up Bulb

Spells (14)

3 El-Shaddoll Fusion
3 Shaddoll Fusion
2 Mystical Space Typhoon
2 Enemy Controller
1 Super Polymerization
1 Allure of Darkness
1 Book of Moon
1 Soul Charge

Traps (3)

2 Sinister Shadow Games
1 Shaddoll Core

Extra Deck

3 El Shaddoll Construct
2 El Shaddoll Winda
2 El Shaddoll Shekinaga
1 Daigusto Emeral
1 Castel, the Skyblaster Rocketeer
1 Evilswarm Exciton Knight
1 HTS Psyhemuth
1 Armades, the Keeper of Armageddon
1 Arcanite Magician
1 Black Rose Dragon
1 Leo, the Keeper of the Sacred Tree

Side Deck

1 Mind Control
1 Puppet Plant
3 Maxx “C”
2 Flying “C”
1 D.D. Crow
1 Denko Sekka
2 Ojama Trio
2 Fairy Wind
1 Mystical Space Typhoon
1 Bottomless Trap Hole

Robert Čupković

Monsters (25)

3 Mathematician
3 Shaddoll Beast
2 Shaddoll Falco
2 Shaddoll Squamata
2 Shaddoll Dragon
2 Shaddoll Hedgehog
2 Lyla, Lightsworn Sorceress
3 White Dragon Wyverburster
1 Black Dragon Collapserpent
1 Denko Sekka
1 Dark Armed Dragon
1 Chaos Sorcerer
1 Black Luster Soldier ñ Envoy of the Beginning
1 Eclipse Wyvern

Spells (10)

3 Shaddoll Fusion
2 Mystical Space Typhoon
2 Enemy Controller
1 Super Polymerization
1 Book of Moon
1 Foolish Burial

Traps (5)

2 Sinister Shadow Games
1 Shaddoll Core
2 Vanity’s Emptiness

Extra Deck

2 El Shaddoll Construct
2 El Shaddoll Winda
1 El Shaddoll Shekinaga
1 Number 101: Silent Honor ARK
1 Daigusto Emeral
1 Castel, the Skyblaster Rocketeer
1 Evilswarm Exciton Knight
1 Number 61: Volcasaurus
1 HTS Psyhemuth
1 Yazi, Evil of the Yang Zing
1 Arcanite Magician
1 Black Rose Dragon
1 Leo, the Keeper of the Sacred Tree

Side Deck

3 Light-Imprisoning Mirror
2 Gorz, the Emissary of Darkness
2 Malevolent Catastrophe
1 Mind Control
2 Breakthrough Skill
2 Puppet Plant
1 De-Fusion
1 Dust Tornado
1 Mystical Space Typhoon

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.