Cover: Regional tournament 2/2017

Datum održavanja: 11.2.2017 (subota)
Početak prijava: 12.30h
Početak turnira: 13h
Lokacija: Dućan Carta Magica, Frankopanska 24, Zagreb
Upad: 70 kn
Pravo sudjelovanja: Sudjelovati smiju svi igrači

Nagrade:

  • na upadu se dobivaju 1 booster Raging Tempest* i 1 OTS Pack 3 booster
  • na kraju swiss dijela turnira nagrade prema poretku:
  • na svakih 8 igrača koji sudjeluju na turniru, 1 je kvalificiran na Europsko prvenstvo 2017. godine, prema poretku, a ako je među njima netko već kvalificiran, kvalifikacijsko mjesto se pomiče na slijedećeg po poretku koji nije kvalificiran
  • na kraju turnira (nakon TOP4/TOP8) dodatne nagrade (izračunato za odaziv od 30 igrača; manje igrača znači manje nagrade više igrača znači više nagrada):
    • 1. 24 boostera Raging Tempest* + 3 OTS Pack 2 boostera
    • 2. 12 boostera Raging Tempest* + 3 OTS Pack 2 boostera
    • 3.-4. 6 boostera Raging Tempest* + 2 OTS Pack 2 boostera
    • 5.-8. 3 boostera Raging Tempest* + 1 OTS Pack 2 booste

Poredak

WCQ Regionals Zagreb 11.2.2017 – Final Standings by Uredništvo Yugioh Planeta on Scribd

Fotografije

Regional tournament 2/2017

Deckliste

Dario Ban

Monster cards:
3 Swap Frog
3 Dupe Frog
2 Ronintoadin
2 Maxx “C”

Spell cards:
2 Pot of Desires
1 Raigeki

Trap cards:
3 Paleozoic Olenaides
3 Paleozoic Canadia
3 Paleozoic Dinomischus
3 Paleozoic Marrella
3 Solemn Strike
3 Reckless Greed
3 Waboku
1 Solemn Warning
1 Paleozoic Leanchoilia
1 Paleozoic Pikaia
1 Breaktrough Skill
1 Bottomless Trap Hole
1 Ring of Destruction

Extra deck:
3 Toadally Awesome
2 Paleozoic Opabinia
2 Paleozoic Anomalocaris
1 Sky Cavalry Centaurea
1 Cat Shark
1 ABC-Dragon Buster
1 Number F0: Utopic Future
1 Number 45: Crubmle Logos the Prophet of Demolition
1 Daigust Phoenix
1 Downerd Magician
1 Herald of Pure Light

Side deck:
3 D.D. Crow
2 Ghost Reaper & Winter Cherries
2 Dark Hole
3 Anti-Spell Fragrance
2 Wiretap
2 System Down

Davor Jevrosimov

Monster cards:
3 Majespecter Raccoon – Bunbuku
3 Majespecter Fox – Kyubi
3 Majespecter Cat – Nekomata
3 Majespecter Toad – Ogama
1 Majespecter Unicorn – Kirin
1 Majespecter Crow – Yata
2 Archfiend Eccentrick
1 Luster Pendulum, the Dracoslayer
2 Maxx “C”
1 Mystical Fairy Elfuria

Spell cards:
3 Terraforming
3 Ties of the Brethren
1 Secret Village of the Spellcasters
2 Pot of Desires
2 Majesty’s Pegasus
2 Majespecter Sonics
1 Majespecter Cyclone

Trap cards:
2 Solemn Strike
3 Majespecter Tempest
2 Majespecter Tornado
1 Solemn Warning
1 Majespecter Gust

Extra deck:
2 Totem Bird
1 Abyss Dweller
1 Super Quantal Mech Beast Grampulse
1 Ignister Prominence, the Blasting Dracoslayer
1 Number S39: Utopia the Lightning
1 Castel, the Skyblater Musketeer
1 Leviair, the Sea Dragon
1 Lightning Chidori
1 Dinoster Power, the Mighty Dracoslayer
1 Number 39: Utopia
1 Number 36: Acid Golem of Destruction
1 Performage Trapeze Magician
1 Majester Paladin, the Ascending Dracoslayer
1 Number 47: Nightmare Shark

Side deck:
1 Dark Hole
2 D.D. Crow
2 Gameciel, the Sea Turtle Kaiju
1 Neo Spacian Grand Mole
2 Typhoon
2 Mystical Space Typhoon
2 System Down
2 Shadow-Imprisnoning Mirror
1 Raigeki

Kristijan Galić

Monster cards:
2 Maxx “C”
3 Swap Frog
3 Dupe Frog
2 Ronintoadin

Spell cards:
2 Pot of Desires

Trap cards:
1 Paleozoic Leanchoilia
3 Paleozoic Marella
3 Paleozoic CAnadia
3 Paleozoic Olenoides
3 Paleozoic Dinomischus
1 Compulsory Evacuation Device
1 Storming Mirror Force
1 Breaktrough Skill
3 Solemn Strike
3 Dimensional Barrier
3 Waboku
3 Reckless Greed

Extra deck:
3 Toadally Awesome
3 Paleozoic Opabinia
2 Paleozoic Anomalocaris
1 Cat Shark
1 Daigusto Phoenix
1 Sky Cavalry Centaurea
1 Number 45: Crubmle Logos the Prophet of Demolition
1 Number F0: Utopic Future
1 Downerd Magician
1 Metalfoes Mithrilium
1 D/D/D Flame King Genghis

Side deck:
3 D.D. Crow
2 Ghost Reaper & Snow Cherries
1 Raigeki
2 Dark Hole
2 System Down
1 Starlight Road
1 Solemn Warning
2 Typhoon
1 Stardust Dragon

Filip Ljubičić

Monster cards:
3 Mermail Abyssteus
2 Mermail Abyssmegalo
2 Mermail Abysspike
1 Mermail Abyssmander
1 Mermail Abyssgunde
1 Mermail Abysshilde
1 Mermail Abyssocea
1 Deep Sea Diva
1 Moulinglacia the Elemental Lord
3 Aqua Spirit
3 Neptabyss the Atlantean Prince
2 Atlantean Dragoons
2 Atlantean Heavy Infantry
1 Atlantean Marksman
1 Ronintoadin
3 Swap Frog
2 Maxx “C”

Spell cards:
3 Instant Fusion
3 Moray of Greed
1 Abyss-Scale of the Mizuchi
1 Upstart Goblin
1 One for One
1 Soul Charge

Extra deck:
3 Toadally Awesome
2 Bahamut Shark
1 Abyss Dweler
1 Castel, the Skyblaster Musketeer
1 Number 39: Utopia
1 Number S39: Utopia the Lightning
1 Mermail Abyssgaios
1 Elder Entity Norden
1 Leo, the Keeper of the Sacred Tree
1 Trishula, Dragon of the Ice Barrier
1 Cryston Quandax
1 Tatsunoko

Side deck:
3 Gameciel, the Sea Turtle Kaiju
2 D.D. Crow
2 Forbidden Chalice
2 Twin Twisters
3 System Down
3 Anti-Spell Fragrance

Mitja Kač

Monster cards:
3 Metalfoes Volflame
3 Metalfoes Goldriver
3 Metalfoes Silverbird
3 Metalfoes Steelen
3 Raremetalfoes Bismugear
3 Majespecter Raccoon – Bunbuku
1 Majespecter Cat – Nekomata
1 Majespecter Unicorn – Kirin
3 Archfiend Eccentrick
3 Blackwing – Gofu the Vague Shadow
2 Maxx “C”
1 Rescue Rabbit
1 Luster Pendulum, the Dracoslayer

Spell cards:
2 Painful Decision
1 Metalfoes Fusion
1 Fullmetalfoes Fusion
1 Pot of Desires
1 Mystical Space Typhoon

Trap cards:
1 Metalfoes Counter
1 Metalfoes Combination
1 Dimensional Barrier
1 Vanity’s Emptiness

Extra deck:
3 Metalfoes Mithrilium
1 Metalfoes Orichalc
1 Fullmetalfoes Alkahest
1 Metalfoes Adamande
1 Crystale Wing Synchro Dragon
1 Vermilion Dragon Mech
1 Michael, the Arch Lightsworn
1 Ignister Prominence, the Blasting Dracoslayer
1 Ultimaya Tzolkin
1 Castel, the Skyblaster Musketeer
1 Totem Bird
1 The Phantom Knight of Break Sword
1 Super Quantal Mech Beast Grampulse

Side deck:
1 Raigeki
2 Dark Hole
2 Mystical Space Typhoon
2 System Down
2 Dimensional Barrier
2 D.D. Crow
2 Jinzo
2 Psi-Blocker

Filip Galonja

Monster cards:
3 Raidraptor Vanishing Lanius
3 Raidraptor Mimicry Lanius
1 Raidraptor Sharp Lanius
3 Raidraptor Fuzzy Lanius
3 Raidraptor Tribute Lanius
1 Raidraptor Singing Lanius
1 Raidraptor Pain Lanius
1 Raidraptor Last Strix
2 Maxx “C”

Spell cards:
3 Rank-Up-Magic Skip Force
3 Swallow’s Nest
3 Allure of Darkness
2 Twin Twisters
1 Raidraptor – Nest

Trap cards:
1 Solemn Warning
2 Solemn Strike
2 Raptor’s Gust
2 Dimensional Barrier
2 Raidraptor – Readiness
1 Vanity’s Emptiness

Extra deck:
3 Raidraptor Force Strix
1 Raidraptor Rise Falcon
1 Raidraptor Blade Burner Falcon
1 Raidraptor Revolution Falcon
1 Raidraptor Satellite Cannon Falcon
1 Raidraptor Ultimate Falcon
1 Abyss Dweller
1 Diamond Dire Wolf
1 Castel, the Skyblaster Musketeer
1 Ice Beast Zerofyne
1 Number 39: Utopia
1 Number S39: Utopia the Lightning
1 Number 77: The Seven Sins

Side deck:
3 Anti-Spell Fragrance
2 Icarus Attack
1 Raigeki
1 Twin Twisters
2 Effect Veiler
2 Radian, the Multidimensional Kaiju
1 Dark Hole
3 Cosmic Cyclone

Rok Vujanović

Monster cards:
3 Metalfoes Goldriver
3 Metalfoes Silverd
3 Metalfoes Steelen
3 Metalfoes Volflame
3 Raremetalfoes Bismugear
3 Majespecter Raccoon – Bunbuku
1 Majespecter Unicorn – Kirin
1 Tour Guide from the Underworld
3 Zoodiac Ratpier
1 Zoodiac Whiptail
3 Archfiend Eccentrick
1 Rescue Rabbit
2 Maxx “C”
1 Dragoons of Draconia
1 Performapal King Bear

Spell cards:
1 Painful Decision
1 Metalfoes Fusion
1 Summoner’s Art
1 Fullmetalfoes Fusion
1 Zoodiac Barrage

Trap cards:
1 Metalfoes Counter
1 Metalfoes Combination
1 Vanity’s Emptiness
1 Dimensional Barrier

Extra deck:
1 Metalfoes Orichalc
2 Metalfoes Mithrilium
1 Fullmetalfoes Alkahest
1 Abyss Dweller
1 Zoodiac Drident
1 Zoodiac Boarbow
1 Zoodiac Tigermortar
1 Zoodiac Broadbull
1 M-X Saber Invoker
1 The Phantom Knights of Break Sword
1 Diamond Dire Wolf
1 Daigusto Emeral
1 Number 39: Utopia
1 Number S39: Utopia the Lightning

Side deck:
3 D.D. Crow
2 Ghost Ogre & Snow Rabbit
2 Artifact Lancea
2 Kumongous, the Sticky String Kaiju
2 Cosmic Cyclone
2 Book of Eclipse
2 Typhoon

Ivan Kalajdžić

Monster cards:
3 Infernoid Decatron
3 Infernoid Harmadik
3 Infernoid Patruela
2 Infernoid Attondel
2 Infernoid Seitsemas
2 Infernoid Devyaty
1 Infernoid Piaty
1 Infernoid Sjette
1 Infernoid Antra
1 Infernoid Pirmais
1 Lyla, Lightsworn Sorcerer
2 Raiden, Hand of the Lightsworn

Spell cards:
2 Charge of the Light Brigade
3 Void Imagination
2 Instant Fusion
2 Void Seer
1 Burial from a Different Dimension
1 Left Arm Offering
1 Monster Gate
1 One for One
3 Void Vanishment
1 Reasoning

Trap cards:
3 Void Feast
1 Vanity’s Emptiness

Extra deck:
1 PSY-Framelord Omega
1 Elder Entity Norden
2 Infernoid Tierra
1 Scrap Archfiend
1 Hi-Speedroid Cahnbara
1 Black Rose Moonlight Dragon
1 Scarlight Red Dragon Archfiend
1 Black Rose Dragon
1 Number 38: Hope Harbringer Dragon Titanic Galaxy
1 Mecha Phantom Beast Dracossack
1 Red-Eyes Flare Metal Dragon
1 Number S39: Utopia the Lightning
1 Number 39: Utopia
1 Gem-Knight Pearl

Side deck:
2 Vanity’s Fiend
2 Anti-Spell Fragrance
3 Barrier Statue of the Inferno
2 Twin Twisters
1 Galaxy Cyclone
2 Royal Decree
2 Dark Hole
1 Raigeki

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.