Deckliste: Spring Challenge 2013

Evo i deck lista sa Spring Challengea! To je to, cover je gotov. Tu su fotke, video, poredak i deck liste koje ste najviše čekali. U nastavku se nalaze deck liste prvih 16 igrača na Spring Challengeu 2013

1. Miha Flisek
Monsters: 26
3 Mermail Abyssmegalo
3 Mermail Abysslinde
3 Mermail Abysspike
3 Mermail Abyssteus
1 Mermail Abyssleed
2 Mermail Abyssgunde
3 Atlantean Dragoons
2 Atlantean Heavy Infantry
3 Atlantean Marksman
3 Deep Sea Diva

Spells: 10
1 Dark Hole
1 Heavy Storm
1 Monster Reborn
1 Lightning Vortex
1 Pot of Avarice
3 Mystical Space Typhoon
2 Salvage

Traps: 4
1 Abyss-Squall
3 Abyss-Sphere

Side: 15
3 Dust Tornado
2 Soul Taker
2 Snowman Eater
2 Maxx „C“
2 Tragoedia
2 Mind Crush
1 Gorz, the Emissary of Darkness
1 Gemini Imps

Extra: 15
2 Mermail Abyssgaios
1 Gachi Gachi Gantetsu
1 T.G. Hyper Librarian
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Wind-Up Zenmaines
1 Number 11: Big Eye
1 Mermail Abysstrite
1 Bahamut Shark
1 Abyss Dweller
1 Black Rose Dragon
1 Gungir, Dragon of the Ice Barrier
1 Dewloren, Tiger of the Ice Barrier
1 Ally of Justice Catastor
1 Armory Arm

2. Tin Kostelac
Monsters: 16
1 Effect Veiler
3 Wind-Up Shark
1 Wind-Up Soldier
1 Wind-Up Warrior
1 Wind-Up Magician
3 Wind-Up Rat
3 Wind-Up Rabbit
2 Summoner Monk
1 Brotherhood of the Fire Fist-Bear

Spells: 14
1 Mind Control
2 Pot of Duality
3 Wind-Up Factory
2 Fire Formation-Tenki
1 Monster Reborn
1 Pot of Avarice
1 Dark Hole
1 Heavy Storm
2 Mystical Space Typhoon

Traps: 10
1 Compulsory Evacuation Device
1 Fiendish Chain
2 Torrential Tribute
1 Solemn Judgment
1 Solemn Warning
2 Bottomless Trap Hole
1 Mirror Force
1 Dimensional Prison

Side: 15
2 D.D. Warrior Lady
3 Dimensional Fissure
1 Mystical Space Typhoon
2 Shadow-Imprisoning Mirror
1 Light-Imprisoning Mirror
2 Mind Crush
1 Soul Taker
2 Maxx „C“
1 Exiled Force

Extra: 15
1 Soul of Silvermountain
1 Gagaga Cowboy
1 Abyss Dweller
1 M-X-Saber Invoker
1 Diamond Dire Wolf
1 Wind-Up Zenmaines
1 Temtempo the Percussion Djinn
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Number 39: Utopia
1 Tiras, Keeper of Genesis
1 Adreus, Keeper of Armageddon
1 Leviair the Sea Dragon
1 Photon Papilloperative
1 Number 16: Shock Master
1 Number 30: Acid Golem of Destruction

3. Random token
Monsters: 15
2 Elder of the Six Samurai
3 Kagemusha of the Six Samurai
3 Legendary Six Samurai – Kizan
2 Legendary Six Samurai – Kageki
1 Legendary Six Samurai – Enishi
1 The Six Samurai-Irou
1 The Six Samurai-Zanji
1 Hand of the Six Samurai
1 Grandmaster of the Six Samurai

Spells: 17
3 Six Samurai United
1 Gateway of the Six
3 Shiens Smoke Signal
1 Heavy Storm
1 Shiens Dojo
1 Book of Moon
2 Mystical Space Typhoon
1 Reinforcement of the Army
3 Asceticism of the Six Samurai
1 Monster Reborn

Traps: 8
2 Bottomless Trap Hole
1 Solemn Warning
1 Dimensional Prison
1 Musakani Magatama
1 Compulsory Evacuation Device
1 Duble – Edged Sword Tehnique
1 Solemn Judgement

Side: 15
2 Kinetic Soldier
1 Mystical Space Typhoon
2 Soul Drain
2 Magic Cylinder
2 Breakthrough Skill
1 Shadow-Imprisoning Mirror
2 Pupet Plant
3 Dimensional Fissure

Extra: 15
1 Gagaga Cowboy
1 Number 30: Acid Golem of Destruction
1 Wind-Up Zenmaines
1 Nubmer 16: Shock Master
1 Blade Armor Ninja
2 Shadow of the Six Samurai-Shien
1 Heroic Champion Excalibur
1 Naturia Beast
1 Naturia Barkion
1 Black Rose Dragon
1 Legendary Six Samurai-Shien
1 Ally of Justice Catastor
1 Gaia Knight the Force of Earth

4. Luka Mikičić
Monsters: 9
1 Elemental Hero Stratos
3 Elemental Hero Bubbleman
2 Elemental Hero Neos Alius
1 Photon Thrasher
1 Tasuke Knight
1 Blackwing-Zephyros the Elite

Spells: 21
3 Miracle Fusion
3 Mystical Space Typhoon
2 A Hero Lives
2 Pot of Duality
2 The Warrior Returning Alive
2 E-Emergency Call
1 Book of Moon
1 Dark Hole
1 Heavy Storm
1 Monster Reborn
1 Super Polymerization
1 Foolish Burial
1 Reinforcement of the Army

Traps: 11
1 Solemn Judgment
1 Solemn Warning
2 Bottomless Trap Hole
2 Fiendish Chain
3 Call of the Haunted
1 Starligh Road
1 The Huge Revolution is Over

Side: 15
3 Dimensional Fissure
3 Night Beam
2 Leeching the Light
1 Super Polymerization
2 Rivalry of Warlords
2 Magic Cylinder
2 Threatening Roar

Extra: 15
1 Stardust Dragon
1 Elemental Hero the Shining
1 Elemental Hero Nova Master
1 Elemental Hero Escuridao
1 Elemental Hero Absolute Zero
1 Elemental Hero Gaia
1 Number 39: Utopia
1 Number 16: Shock Master
1 Blade Armor Ninja
1 Photon Papilloperative
2 Heroic Champion-Excalibur
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Abyss Dweeler

5. Karlo Mrvić
Monsters: 26
1 Gorz, the Emissary of Darkness
3 Mermail Abyssmegalo
3 Mermail Abysslinde
3 Mermail Abysspike
3 Mermail Abyssteus
1 Mermail Abyssleed
2 Mermail Abyssgunde
3 Atlantean Dragoons
1 Atlantean Heavy Infantry
3 Atlantean Marksman
3 Deep Sea Diva

Spells: 7
1 Dark Hole
1 Heavy Storm
1 Monster Reborn
1 Pot of Avarice
3 Mystical Space Typhoon

Traps: 7
1 Abyss-Squall
3 Abyss-Sphere
1 Solemn Judgement
2 Torrential Tribute

Side: 15
1 Compulsory Evacuation Device
2 Ryko, Lightsowrn Hunter
2 Malevolent Catastrophe
2 Maxx „C“
2 Shadow-Imprisoning Mirror
1 Creature Swap
2 Leeching the Light
1 Deck Devastation Virus
2 Tragoedia

Extra: 15
1 Stardust Dragon
1 Scrap Dragon
1 Mist Wurm
2 Mermail Abyssgaios
1 Gachi Gachi Gantetsu
1 T.G. Hyper Librarian
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Wind-Up Zenmaines
1 Number 11: Big Eye
1 Abyss Dweller
1 Gungir, Dragon of the Ice Barrier
1 Dewloren, Tiger of the Ice Barrier
1 Ally of Justice Catastor
1 Armory Arm

6. Martin Rodin
Monsters: 23
1 Gorz, the Emissary of Darkness
2 Mermail Abyssmegalo
3 Mermail Abysslinde
3 Mermail Abysspike
2 Mermail Abyssteus
1 Mermail Abysslinde
1 Mermail Abyssgunde
3 Atlantean Dragoons
2 Atlantean Heavy Infantry
3 Atlantean Marksman
2 Deep Sea Diva

Spells: 9

2 Forbidden Lance
1 Dark Hole
1 Heavy Storm
1 Monster Reborn
1 Pot of Avarice
2 Mystical Space Typhoon
1 Salvage

Traps: 8
1 Mirror Force
1 Solemn Judgment
2 Torrential Tribute
1 Abyss-Squall
3 Abyss-Sphere

Side: 15
2 Effect Veiler
1 Airorca
1 Snowman Eater
1 Mystical Space Typhoon
1 Twister
1 Breakthourgh Skill
1 Gozen Match
1 Deck Devastation Virus
2 Light-Imprisoning Mirror
2 Royal Decree
2 Imperial Iron Wall

Extra: 15
2 Mermail Abyssgaios
1 Gachi Gachi Gantetsu
1 T.G. Hyper Librarian
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Wind-Up Zenmaines
1 Number 11: Big Eye
1 Mermail Abysstrite
1 Bahamut Shark
1 Abyss Dweller
1 Black Rose Dragon
1 Gungir, Dragon of the Ice Barrier
1 Dewloren, Tiger of the Ice Barrier
1 Ally of Justice Catastor
1 Armory Arm

7. Dario Ban
Monsters: 20
1 Inzektor Dragonfly
1 Inzektor Hornet
1 Inzektor Giga-Mantis
3 Inzektor Centipede
3 Inzektor Ladybug
2 Card Trooper
2 Maxx „C“
2 Effect Veiler
2 Mystic Tomato
1 Spirit Reaper
1 Armageddon Knight
1 Dark Armed Dragon

Spells: 11
1 Foolish Burial
1 Monster Reborn
1 Dark Hole
1 Heavy Storm
2 Pot of Duality
2 Inzektor Sword-Zektaliber
3 Mystical Space Typhoon

Traps: 10
3 Threatening Roar
3 Call of the Haunted
1 Solemn Judgmenet
1 Solemn Warning
2 Bottomless Trap Hole

Side: 15
2 Leeching the Light
2 Ryko, Lightsworn Hunter
2 Torrential Tribute
1 Sisytem Down
1 Deck Devastation Virus
1 Needle Ceiling
1 Soul Taker
2 Snowman Eater
1 Mind Crush
1 Gozen Match
1 Smashing Ground

Exta: 15
1 Wind-Up Zenmaines
1 Leviair the Sea Dragon
1 Tiras, Keeper of Genesis
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Number 20: Giga Briliant
1 Number 30: Acid Golem
1 Adreus, Keeper of Armageddon
1 Gaia Drago, the Thunder Charger
1 Temptempo the Percussion Djinn
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Gachi Gachi Gantetsu
1 Number 39: Utopia
1 Melomelody the Brass Djinn
1 Scrap Dragon
1 Inzektor Exa-Stag

8. Antonio Prpić
Monsters: 15
1 Gorz, the Emissary of Darkness
1 Elder of the Six Samurai
3 Kagemusha of the Six Samurai
3 Legendary Six Samurai – Kizan
2 Legendary Six Samurai – Kageki
1 Legendary Six Samurai – Enishi
1 The Six Samurai-Irou
1 The Six Samurai-Zanji
1 Hand of the Six Samurai
1 Grandmaster of the Six Samurai

Spells: 14
3 Six Samurai United
1 Gateway of the Six
2 Shiens Smoke Signal
1 Heavy Storm
1 Dark Hole
3 Mystical Space Typhoon
2 Asceticism of the Six Samurai
1 Monster Reborn

Traps: 12
2 Bottomless Trap Hole
1 Solemn Warning
2 Dimensional Prison
1 Musakani Magatama
2 Compulsory Evacuation Device
1 Solemn Judgement
3 Fiendish Chain

Side: 11
1 System Down
2 Soul Drain
1 Soul Taker
1 Snowman Eater
3 Pupet Plant
3 Dimensional Fissure

Extra: 15
1 Ally of Justice Decisive Armor
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Temptempo the Percussion Djinn
1 Photon Pappiloperative
1 Mist Wurm
1 Number 30: Acid Golem of Destruction
1 Wind-Up Zenmaines
1 Nubmer 16: Shock Master
1 Shadow of the Six Samurai-Shien
1 Heroic Champion Excalibur
1 Naturia Beast
1 Naturia Barkion
1 Black Rose Dragon
1 Legendary Six Samurai-Shien
1 Ally of Justice Catastor

9.-16. Mjesto: Daniel Duspara
Monsters: 31
3 Judgment Dragon
1 Black Luster Soldier – Envoy of the Beginning
3 Ryko, LS Hunter
3 Lyla, LS Sorceress
3 Lumina, LS Summoner
2 Garoth, LS Warrior
1 Ehren, LS Monk
2 Wulf, LS Beast
1 Honest
1 Herald of Creation
2 Card Trooper
3 Maxx ˝C˝
1 Blackwing Zephyros the Elite
1 Gorz the Emissary of Darkness
2 Necro Gardna
2 Tragoedia

Spells: 7
1 Charge of the Light Brigade
3 Solar Recharge
1 Dark Hole
1 Heavy Storm
1 Monster Reborn

Traps: 2
2 Beckoning Light

Side: 15
3 Gemini Imps
3 Fossil Dyna Pachycephalo
2 Electric Virus
2 System Down
3 Royal Decree
2 Mind Crush

Extra: 15
1 Gagaga Cowboy
1 Hieratic Sun Dragon Overlord of Heliopolis
1 Wind-Up Zenmaines
1 Nubmer 16: Shock Master
1 Diamond Dire Wolf
1 Number 39: Utopia
1 Abyss Dweller
1 Steelswarm Roach
2 Maestroke the Symphony Djinn
1 Photon Papilloperative
1 Leviair the Sea Dragon
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Temtempo the Percussion Djinn
1 Muzurythm the String Djinn

9.-16. Mjesto: Jan Kokotec
Monsters: 14
3 Gene-Warped Warwolf
3 Brotherhood of the Fire Fist – Bear
2 Brotherhood of the Fire Fist – Gorilla
2 Reborn Tengu
2 Rescue Rabbit
2 Tour Guide from the Underworld

Spells: 15
3 Forbidden Lance
3 Fire Formation – Tenki
2 Fire Formation – Tensu
2 Mystical Space Typhoon
2 Pot of Duality
1 Monster Reborn
1 Heavy Storm
1 Dark Hole

Traps: 11
2 Bottomless Trap Hole
2 Dimensional Prison
2 Mirror Force
2 Fiendish Chain
1 Solemn Judgment
1 Solemn Warning
1 Starlight Road

Side: 15
3 Dimensional Fissure
3 Banisher of Radiance
2 Snowman Eater
2 Thunder King Rai-Oh
1 Mystical Space Typhoon
2 Dust Tornado
2 Soul Taker

Extra: 15
1 Gagaga Cowboy
2 Brotherhood of the Fire Fist – Tiger King
1 Wind-Up Zenmaines
1 Nubmer 16: Shock Master
1 Number 30: Acid Golem of Destruction
1 Number 39: Utopia
1 Abyss Dweller
1 Steelswarm Roach
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Photon Papilloperative
1 Leviair the Sea Dragon
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Temtempo the Percussion Djinn
1 Stardust Dragon

9.-16. Mjesto: Matej Lavrinšek
Monsters: 27
1 Gorz the Emissary of Darkness
3 Mermail Abyssmegalo
3 Mermail Abysslinde
3 Mermail Abysspike
3 Mermail Abyssteus
1 Mermail Abyssleed
2 Mermail Abyssgunde
3 Atlantean Dragoons
2 Atlantean Heavy Infantry
3 Atlantean Marksman
3 Deep Sea Diva

Spells: 8
1 Dark Hole
1 Heavy Storm
1 Monster Reborn
1 Pot of Avarice
3 Mystical Space Typhoon
1 Salvage

Traps: 6
2 Torrential Tribute
1 Abyss-Squall
3 Abyss-Sphere

Side: 15
1 Mind Control
2 Soul Taker
2 Mirror Force
2 Maxx „C“
2 Tragoedia
2 Imperial Iron Wall
2 Dust Tornado
2 Gemini Imps

Extra: 15
2 Mermail Abyssgaios
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Wind-Up Zenmaines
1 Number 11: Big Eye
1 Mermail Abysstrite
1 Bahamut Shark
1 Abyss Dweller
1 Temtempo the Percussion Djinn
1 Number 39: Utopia
1 Gungir, Dragon of the Ice Barrier
1 Dewloren, Tiger of the Ice Barrier
1 Ally of Justice Catastor
1 T.G. Hyper Librarian
1 Armory Arm

9.-16. Mjesto: Marko Bela
Monsters: 26
3 Mermail Abyssmegalo
3 Mermail Abysslinde
3 Mermail Abysspike
3 Mermail Abyssteus
1 Mermail Abyssleed
2 Mermail Abyssgunde
3 Atlantean Dragoons
2 Atlantean Heavy Infantry
3 Atlantean Marksman
3 Deep Sea Diva

Spells: 10
1 Dark Hole
1 Heavy Storm
1 Monster Reborn
1 Lightning Vortex
1 Pot of Avarice
3 Mystical Space Typhoon
1 Salvage
1 Forbidden Lance

Traps: 4
1 Abyss-Squall
3 Abyss-Sphere

Side: 15
2 Dust Tornado
1 Mind Control
1 Royal Decree
2 Trap Eater
1 Droll & Lock Bird
2 Maxx „C“
2 Imperial Iron Wall
2 Gozen Match
1 Leeching the Light
1 Neko Mane King

Extra: 15
2 Mermail Abyssgaios
1 Gachi Gachi Gantetsu
1 T.G. Hyper Librarian
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Wind-Up Zenmaines
1 Number 11: Big Eye
1 Abyss Dweller
1 Black Rose Dragon
1 Gungir, Dragon of the Ice Barrier
1 Dewloren, Tiger of the Ice Barrier
1 Ally of Justice Catastor
1 Armory Arm
1 Scrap Dragon
1 Mist Wurm

9.-16. Mjesto: Vjekoslav Hraste
Monsters: 12
3 Grapha, Dragon Lord of DW
3 Snoww, Unlight of DW
3 Broww, Huntsman of DW
1 Beige, Vanguard of DW
2 Tour Guide from the Underworld

Spells: 17
3 Gates of the DW
3 DW Dealings
3 Dragged down to the Grave
3 Upstart Goblin
1 Dark Hole
1 Heavy Storm
1 Monster Reborn
1 Foolish Burial
1 Card Destruction

Traps: 11
3 Hope for Escape
2 Skill Drain
2 Torrential Tribute
1 Mind Crush
1 Mirror Force
1 Eradicator Epidemic Virus
1 Deck Devastation Virus

Side: 15
2 Doomcaliber Knight
2 Malefic Cyber End Dragon
2 Mystical Space Typhoon
1 Lava Golem
2 Compulsory Evacuation Device
2 Tragoedia
1 Mind Crush
1 Eradicator Epidemic Virus
1 Deck Devastation Virus
1 Needle Ceiling

Extra: 15
2 Cyber End Dragon
2 Hieratic Sun Dragon Overlord of Heliopolis
1 Wind-Up Zenmaines
1 Number 39: Utopia
2 Maestroke the Symphony Djinn
1 Photon Papilloperative
2 Leviair the Sea Dragon
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Temtempo the Percussion Djinn
1 Muzurythm the String Djinn
1 Number 30: Acid Golem of Destruction

9.-16. Mjesto: Ivan Emanuel Dobrovšak
Monsters: 15
2 Elder of the Six Samurai
3 Kagemusha of the Six Samurai
3 Legendary Six Samurai – Kizan
2 Legendary Six Samurai – Kageki
1 Legendary Six Samurai – Enishi
1 The Six Samurai – Irou
1 The Six Samurai – Zanji
1 Hand of the Six Samurai
1 Grandmaster of the Six Samurai

Spells: 16
3 Six Samurai United
1 Gateway of the Six
3 Shien’s Smoke Signal
1 Heavy Storm
1 Shien’s Dojo
2 Mystical Space Typhoon
1 Reinforcement of the Army
3 Asceticism of the Six Samurai
1 Monster Reborn

Traps: 9
2 Bottomless Trap Hole
1 Solemn Warning
2 Mirror Force
1 Musakani Magatama
2 Duble – Edged Sword Technique
1 Solemn Judgement

Side: 15
1 Penguin Soldier
1 Cyber Dragon
1 Effect Veiler
2 Puppet Plant
1 Mystical Space Typhoon
1 Magic Cylinder
1 Dark Hole
1 Fiendish Chain
1 System Down
3 Rivalry of Warlord
2 Dimensional Fissure

Extra: 15
1 Number 39: Utopia
1 Blade Armor Ninja
1 Steelswarm Roach
1 Photon Papilloperative
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Shadow of the Six Samurai – Shien
1 Heroic Champion Excalibur
1 Crimson Blader
1 Mist Wurm
1 Ally of Justice Decisive Armor
1 Naturia Beast
1 Naturia Barkion
1 Legendary Six Samurai – Shi En
1 Ally of Justice Catastor
1 Chimeratech Fortress Dragon

9.-16. Mjesto: Bruno Zorko
Monsters: 14
3 Gene-Warped Warwolf
3 Brotherhood of the Fire Fist – Bear
2 Brotherhood of the Fire Fist – Gorilla
2 Reborn Tengu
2 Rescue Rabbit
2 Tour Guide from the Underworld

Spells: 16

2 Forbidden Lance
3 Fire Formation – Tenki
2 Fire Formation – Tensu
2 Mystical Space Typhoon
2 Pot of Duality
1 Monster Reborn
1 Heavy Storm
1 Dark Hole
2 Dimensional Fissure

Traps: 10
2 Bottomless Trap Hole
1 Dimensional Prison
2 Mirror Force
2 Fiendish Chain
1 Solemn Judgment
1 Solemn Warning
1 Starlight Road

Side: 15
1 Dimensional Fissure
2 Fossil Dyna Pachycephalo
1 Maxx „C“
1 Thunder King Rai-Oh
1 Mystical Space Typhoon
2 Wild Tornado
1 Soul Taker
1 Full House
2 Rivalry of Warlords
2 Torrential Tribute
1 Effect Veiler

Extra: 15
1 Gagaga Cowboy
2 Brotherhood of the Fire Fist – Tiger King
1 Wind-Up Zenmaines
1 Nubmer 16: Shock Master
1 Number 30: Acid Golem of Destruction
1 Number 39: Utopia
1 Abyss Dweller
1 Diamond Dire Wolf
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Photon Papilloperative
1 Leviair the Sea Dragon
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Temtempo the Percussion Djinn
1 Stardust Dragon

9.-16. Mjesto: Dejan Novosel

Monsters: 13
3 Vorse Rider
3 Brotherhood of the Fire Fist – Bear
2 Brotherhood of the Fire Fist – Gorilla
1 Brotherhood of the Fire Fist – Dragon
2 Rescue Rabbit
2 Thunder King Rai-Oh

Spells: 16
2 Forbidden Lance
3 Fire Formation – Tenki
2 Fire Formation – Tensu
2 Mystical Space Typhoon
1 Pot of Duality
1 Monster Reborn
1 Heavy Storm
1 Dark Hole
1 Book of Moon
2 Dimensional Fissure

Traps: 12

2 Fire Formation – Tensen
2 Bottomless Trap Hole
1 Dimensional Prison
2 Mirror Force
1 Fiendish Chain
1 Compulsory Evacuation Device
1 Solemn Judgment
1 Solemn Warning
1 Starlight Road

Side: 13

1 Leeching the Light
2 Light-Imprisoning Mirror
1 Night Beam
1 Horn of the Phantom Beast
1 Mystical Space Typhoon
1 Magic Cylinder
1 Shadow-Imprisoning Mirror
1 Maxx „C“
2 Deck Devastation Virus
2 Effect Veiler

Extra: 13
1 Gagaga Cowboy
2 Brotherhood of the Fire Fist – Tiger King
1 Evigishki Merrowgeist
1 Nubmer 16: Shock Master
1 Gemnight Pearl
1 Number 39: Utopia
1 Abyss Dweller
1 Diamond Dire Wolf
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Photon Papilloperative
1 Number C39: Utopia Ray
1 Stardust Dragon

One comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.