Deckliste: Regionalni turnir 4/2013

 Kao što smo najavili, održao se regionalni turnir 4/2013 na kojemu su igrači osvojili brdo boostera, ali i osigurali svoje mjesto na dolazećem Europskom prvenstvu na kojeg odlaze samo najbolji igrači iz cijele Europe! Evo deck lista prvih 8 igrača 🙂

Deckliste:

Karlo Mrvić

Monsters: 15
1 Wind-Up Magician
3 Wind-Up Shark
3 Wind-Up Rat
3 Wind-Up Rabbit
2 Wind-Up Warrior
2 Tour Guide from the Underworld
1 Cardcar D

Spells: 14
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
1 Heavy Storm
1 Pot of Avarice
1 Mind Control
2 Pot of Duality
1 Fire Formation-Tenki
3 Wind-Up Factory
3 Mystical Space Typhoon

Traps: 11
2 Dimensional Prison
1 Mirror Force
2 Fiendish Chain
1 Solemn Judgment
1 Solemn Warning
2 Torrential Tribute
2 Bottomless Trap Hole

Side Deck: 15
2 Maxx „C”
1 Mind Crush
3 Dimensional Fissure
2 Cyber Dragon
1 Chimeratech Fortress Dragon
2 Shadow-Imprisoning Mirror
1 Light-Imprisoning Mirror
2 Dust Tornado
1 Snowman Eater

Extra Deck: 15
1 Gagaga Cowboy
1 Wind-Up Zenmaines
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Temtempo the Percussion Djinn
1 Maestroke the Symphony Djinn1 Number 39: Utopia
1 Tiras, Keeper of Genesis
1 Adreus, Keeper of Armageddon
1 Leviair the Sea Dragon
2 Photon Papilloperative
1 Number 16: Shock Master
1 Number 30: Acid Golem of Destruction
1 Number 61: Volcasaurus
1 Gaia Dragon, the Thundercharger

Matej Jakob
Monsters: 17
2 Maxx „C”
3 Geargiabwehr
3 Geargiaccelerator
2 Geargiano MK II
3 Geargiarsenal
1 Karakuri Strategist „Nishipachi”
2 Karakuri Watchdog „Saizan”
1 Genex Ally Birdman

Spells: 8
2 Pot of Duality
2 Messenger of Peace
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
1 Mind Control
1 Book of Moon

Traps: 10
2 Dimensional Prison
3 Trap Stun
2 Mirror Force
3 Fiendish Chain
2 Bottomless Trap Hole
1 Solemn Warning
1 Solemn Judgment
1 Starlight Road
1 Ceasefire

Extra Deck: 15
1 Gear Gigant X
1 Abyss Dweller
1 Naturia Barkion
1 Number 16: Shock Master
2 Karakuri Shogun mdl 00 „Burei”
1 Karakuri Steel Shogun Bureido
1 Number 70: Big Eye
1 Number 30: Acid Golem
1 Soul of Silvermountain
1 Scrap Dragon
1 Stardust Dragon
1 Black Rose Dragon
1 Number 39: Utopia
1 Maestroke the Symphony Djinn

Side Deck: 15
3 Debunk
1 Tragoedia
1 Heavy Storm
2 Gozen Match
2 Overworked
1 Fiendish Chain
1 Effect Veiler
2 Macro Cosmos
1 Maxx „C”
1 Mystical Space Typhoon

Random Token
Monsters: 14
1 Elder of the Six Samurai
3 Kagemusha of the Six Samurai
3 Legendary Six Samurai – Kizan
2 Legendary Six Samurai – Kageki
1 Legendary Six Samurai – Enishi
1 The Six Samurai-Irou
1 The Six Samurai-Zanji
1 Hand of the Six Samurai
1 Grandmaster of the Six Samurai

Spells: 17
3 Six Samurai United
1 Gateway of the Six
3 Shiens Smoke Signal
1 Heavy Storm
1 Shiens Dojo
1 Book of Moon
2 Mystical Space Typhoon
1 Reinforcement of the Army
3 Asceticism of the Six Samurai
1 Monster Reborn

Traps: 9
2 Bottomless Trap Hole
1 Solemn Warning
1 Dimensional Prison
1 Musakani Magatama
1 Compulsory Evacuation Device
1 Duble – Edged Sword Tehnique
1 Solemn Judgement
1 Fiendish Chain

Side: 15
2 Kinetic Soldier
1 Mystical Space Typhoon
2 Soul Drain
2 Magic Cylinder
2 Breakthrough Skill
1 Shadow-Imprisoning Mirror
2 Pupet Plant
3 Dimensional Fissure

Extra: 15
1 Gagaga Cowboy
1 Abyss Dweeler
1 Number 30: Acid Golem of Destruction
1 Wind-Up Zenmaines
1 Nubmer 16: Shock Master
2 Shadow of the Six Samurai-Shien
1 Heroic Champion Excalibur
1 Naturia Beast
1 Naturia Barkion
1 Black Rose Dragon
1 Legendary Six Samurai-Shien
1 Ally of Justice Catastor
1 Gaia Knight the Force of Earth

Rok Vujanović
Monsters: 32
1 Black Luster Soldier – Envoy of the Beginning
3 Effect Veiler
1 Honest
3 Maxx „C”
1 Dark Armed Dragon
1 Gorz the Emissary of Darkness
1 Red-Eyes Darkness Metal Dragon
3 Lightpulsar Dragon
3 Darkflare Dragon
1 Chaos Sorcerer
3 Lyla, Lightsworn Sorceress
3 Ryko, Lightsworn Hunter
2 Card Trooper
2 Tragoedia
2 Tour Guide from the Underworld
1 Night Assailant
1 Thunder King Rai-Oh

Spells: 10
3 Solar Recharge
1 Charge of the Light Brigade
1 Allure of Darkness
1 Monster Reborn
1 Dark Hole
1 Heavy Storm
2 Mystical Space Typhoon

Extra: 15
1 Black Rose Dragon
1 Scrap Dragon
1 Ally of Justice Catastor
1 Leviair the Sea Dragon
1 Temtempo the Percussion Djinn
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Wind-Up Zenmaines
1 Queen Dragun Djinn
1 Tiras, Keeper of Genesis
1 Photon Strike Bounzer
1 Inzektor Exa-Beetle
1 Gaia Dragon, the Thunder Charger
1 Number 11: Big Eye
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Number 30: Acid Golem of Destruction

Side: 15
2 Electric Virus
2 Torrential Tribute
2 Bottomless Trap Hole
2 Compulsory Evacuation Device
2 Mind Crush
1 Puppet Plant
2 Royal Decree
1 Thunder King Rai-Oh
1 Mystical Space Typhoon

Ivan Emanuel Dobrovšak

Monsters: 15
2 Elder of the Six Samurai
3 Kagemusha of the Six Samurai
3 Legendary Six Samurai – Kizan
2 Legendary Six Samurai – Kageki
1 Legendary Six Samurai – Enishi
1 The Six Samurai-Irou
1 The Six Samurai-Zanji
1 Hand of the Six Samurai
1 Grandmaster of the Six Samurai

Spells: 15
3 Six Samurai United
1 Gateway of the Six
3 Shiens Smoke Signal
1 Heavy Storm
2 Shiens Dojo
1 Reinforcement of the Army
3 Asceticism of the Six Samurai
1 Monster Reborn

Traps: 10
2 Bottomless Trap Hole
2 Mirror Force
1 Solemn Warning
2 Dimensional Prison
1 Musakani Magatama
1 Duble – Edged Sword Tehnique
1 Solemn Judgement

Side: 15
1 Summoned Skull
2 Cyber Dragon
2 D.D. Warrior Lady
3 Mystical Space Typhoon
1 Pupet Plant
1 Electric Virus
1 Dark Hole
1 Dimensional Fissure
3 Rivalry of Warlords

Extra: 15
1 Shadow of the Six Samurai-Shien
1 Heroic Champion Excalibur
1 Naturia Beast
1 Naturia Barkion
1 Black Rose Dragon
1 Legendary Six Samurai-Shien
1 Ally of Justice Catastor
1 Number 39: Utopia
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Muzurhythm the String Djinn
1 Temptempo the Symphony Djinn
1 Maestroke the Symhphony Djinn
1 Blade Armor Ninja
1 Photon Papilloperative
1 Leviair the Sea Dragon

Robert Meontanslkt

Monsters: 17
2 Tour Guide from the Underworld
1 Brotherhood of the Fire Fist Gorilla
3 Brotherhood of the Fire Fist-Bear
3 Jurrac Guaiba
2 Rescue Rabbit
3 Gene-Warped Warwolf
3 Sabersaurus

Spells: 14
3 Fire Formation-Tenki
1 Fire Formation-Tensu
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
1 Heavy Storm
1 Book of Moon
3 Forbidden Lance
3 Mystical Space Typhoon

Traps: 9
2 Compulsory Evacuation Device
1 Solemn Judgement
1 Solemn Warning
1 Starlight Road
2 Bottomless Trap Hole
2 Dimensional Prison

Side: 15
3 Macro Cosmos
2 Soul Drain
2 Overworked
1 Mind Control
2 System Down
2 Droll & Lock Bird
3 Kinetic Soldier

Extra: 15
1 Stardust Dragon
1 Brotherhood of the Fire Fist-Tiger King
2 Evolzar Laggia
2 Evolzar Dolkka
1 Evigishki Merrowgeist
1 Photon Papilloperative
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Diamond Dire Wolf
1 Abyss Dweller
1 Gagaga Cowboy
1 Wind-Up Zenmaines
1 Leviair the Sea Dragon
1 Temptempo the Percussion Djinn

Krešimir Ledenko

Monsters: 12
1 Brotherhood of the Fire Fist Dragon
3 Brotherhood of the Fire Fist Gorilla
3 Brotherhood of the Fire Fist-Bear
2 Rescue Rabbit
3 Vorse Raider

Spells: 16
3 Fire Formation-Tenki
2 Fire Formation-Tensu
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
1 Heavy Storm
2 Pot of Duality
3 Forbidden Lance
3 Mystical Space Typhoon

Traps: 12
3 Fire Formation-Tensen
2 Torrential Tribute
2 Mirror Force
1 Solemn Judgement
1 Solemn Warning
1 Starlight Road
2 Bottomless Trap Hole

Side: 15
3 Dimensional Fissure
2 Maxx „C”
2 Thunder King Rai-Oh
2 Cyber Dragon
2 Shadow-Imprisoning Mirror
2 Light-Imprisoning Mirror
2 Effect Veiler 

Extra: 14
1 Stardust Dragon
3 Brotherhood of the Fire Fist-Tiger King
1 Photon Papilloperative
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Diamond Dire Wolf
1 Gagaga Cowboy
1 Number 16: Shock Master
1 Number 39: Utopia
1 Number 30: Acid Golem of Destruction
1 Gem-Knight Pearl
1 Chimeratech Fortress Dragon
1 Steelswarm Roach

Danijel Petrak

Monsers: 20
3 Grapha, Dragon of the Dark World
3 Broww, Huntsman of the Dark World
3 Snow, Unlight of the Dark World
2 Beiige, Vanguard of the Dark world
2 Trance Archfiend
2 Tour Guide from the Underworld
1 Malefic Cyber End Dragon
1 Morphing Jar
1 Dark Armed Dragon
1 Malefic Stardust Dragon
1 Sillva, Warlord of Dark World

Spells: 15
3 Dark World Dealings
3 The Gates of the Dark World
3 Dragged Down into the Grave
1 Allure of Darkness
1 Foolish Burial
1 Dark Hole
1 Heavy Storm
1 Monster Reborn
1 Monster Reincranation
1 Card Destruction

Traps: 5
1 Skill Drain
1 Solemn Judgement
2 Mirror Force
1 Eradicator Epidemic Virus

Side: 15
2 Tragoedia
3 Mstical Space Typhoon
1 Malefic Stardust Dragon
1 Beiige, Vanguard of Dark World
1 Starlight Road
1 Maxx „C”
1 Torrential Tribute
1 Mind Crush
1 Skill Drain
1 Ligth-Imprisoning Mirror
1 Deck Devastation Virus
1 Dark Smog

Extra: 15
1 Stardust Dragon
2 Hieratic Sun Dragon Overlord of Heliopolis
1 Adreus, Keeper of Armageddon
1 Tiras, Keeper of Genesis
1 Number 30: Acid Golem of Destruction
1 Wind – Up Zenmaines
2 Leviair the Sea Dragon
1 Maestroke the Syphony Djinn
1 Number 39: Utopia
1 Photon Papilloperative
1 Number 17: Leviathan Dragon
2 Cyber End Dragon

 

2 komentara

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.