Državno prvenstvo 2013: Cover

Čestitke svima koji su sudjelovali na ovogodišnjem državnom prvenstvu, a osobito pobjedniku Urhu (slo) koji je ponio krunu prvaka! ukupno je sudjelovalo 85 igrača kroz 6 rundi swissa, a zatim najboljih Top8 u eliminaciji. U našemcoveru možete naći finalni poredak, deckliste, fotografije i video iz TOP8 s ovogodišnjeg Državnog prvenstva. Sretno onima koji idu na Europsko prvenstvo! 🙂 

Također, možete priključiti i raspravi o Državnom prvenstvu na našem frumu.

Fotografije

Deckliste

1st place: Urh Kovačić

Monster Cards (27)
3 Redox, Dragon Ruler of Boulders
3 Blaster, Dragon Ruler of Infernos
3 Tempest, Dragon Ruler of Storms
3 Tidal, Dragon Ruler of Waterfalls
2 Burner, Dragon Ruler of Sparks
2 Stream, Dragon Ruler of Droplets
2 Reactan, Dragon Ruler of Pebbles
2 Lightning, Dragon Ruler of Drafts
1 Dragunity Corsesca
3 Maxx “C”
3 Effect Veiler

Spell Cards (13)
1 Card Destruction
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
1 Book of Moon
2 Gold Sarcophagus
1 Heavy Storm
3 Sacred Sword of Seven Stars
3 Super Rejuvenation

Trap Cards (0)

Side Deck
3 Fusilier Dragon, the Dual-Mode Beast
3 Eradicator Epidemic Virus
2 Skill Drain
3 Mystical Space Typhoon
2 Swift Scarecrow
2 Tsukuyomi

Extra Deck
1 Armory Arm
1 Ancient Sacred Wyvern
1 Black Rose Dragon
1 Karakuri Shogun mdl 00 “Burei”
1 Crimson Blader
1 Red Dragon Archfiend
1 Scrap Dragon
1 Colossal Fighter
1 Gaia Dragon, the Thunder Charger
3 Mecha Phantom Beast Dracossack
1 Mermail Abyssgaios
2 Number 11: Big Eye

2nd place: Robert Čupković

Monsters: 15
2 Tour Guide from the Underworld
1 Brotherhood of the Fire Fist Gorilla
3 Brotherhood of the Fire Fist-Bear
2 Rescue Rabbit
3 Gene-Warped Warwolf
3 Sabersaurus
1 Cardcar D

Spells: 12
3 Fire Formation-Tenki
1 Fire Formation-Tensu
1 Fire Formation-Gyokko
2 Pot of Duality
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
2 Forbidden Lance
1 Mystical Space Typhoon

Traps: 13
3 Dimensional Prison
2 Mirror Force
2 Torrential Tribute
2 Fiendish Chain
1 Solemn Judgement
1 Solemn Warning
2 Bottomless Trap Hole

Side: 15
3 Dimensional Fissure
2 Mystical Space Typhoon
2 Effect Veiler
2 Fossil Dyna Pachycephalo
2 Snowman Eater
2 Mind Crush
1 Maxx „C”
1 Banisher of Radiance

Extra: 15
1 Brotherhood of the Fire Fist-Tiger King
1 Brotherhood of the Fire Fist-Cardinal
1 Daigusto Emeral
1 Number 16: Shock Master
1 Gem-Knight Pearl
1 Steelswarm Roach
1 Evolzar Laggia
1 Evolzar Dolkka
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Photon Papilloperative
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Diamond Dire Wolf
1 Gagaga Cowboy
1 Wind-Up Zenmaines
1 Leviair the Sea Dragon

3rd place: Joso Zrilić

Monsters: 12
3 Brotherhood of the Fire Fist Gorilla
3 Brotherhood of the Fire Fist-Bear
1 Brotherhood of the Fire Fist-Dragon
2 Rescue Rabbit
3 Gene-Warped Warwolf

Spells: 14
3 Fire Formation-Tenki
2 Fire Formation-Tensu
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
3 Forbidden Lance
2 Mystical Space Typhoon
2 Pot of Duality

Traps: 14
1 Solemn Judgement
1 Solemn Warning
1 Starlight Road
2 Bottomless Trap Hole
2 Dimensional Prison
2 Torrential Tribute
2 Fiendish Chain
2 Fire Formation-Tensen
1 Mirror Force

Side: 15
2 Compulsory Evacuation Device
2 Gozen Match
2 Mind Drain
2 Maxx „C”
2 Thunder King Rai-Oh
3 Dimensional Prison
2 Shadow-Imprisoning MIrror

Extra: 15
1 Stardust Dragon
1 Number 39:Utopia
2 Brotherhood of the Fire Fist-Tiger King
2 Brotherhood of the Fire Fist-Cardinal
1 Daigusto Emeral
1 Number 16: Shock Master
1 Gem-Knight Pearl
1 Chimeratech Fortress Dragon
1 Photon Papilloperative
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Diamond Dire Wolf
1 Abyss Dweller
1 Gagaga Cowboy

TOP4 Lovro Lukavečki

Monster Cards (15)
3 Legendary Six Samurai – Kizan
2 Legendary Six Samurai – Kageki
1 Legendary Six Samurai – Enishi
3 Kagemusha of the Six Samurai
2 Elder of the Six Samurai
1 Grandmaster of the Six Samurai
1 The Six Samurai – Zanji
1 The Six Samurai – Irou
1 Hand of the Six Samurai

Spell Cards (16)
1 Gateway of the Six Samurai
3 Six Samurai United
3 Asceticism of the Six Samurai
3 Shien’s Smoke Signal
3 Dimensional Fissure
1 Reinforcements of the Army
1 Mystical Space Typhoon
1 Heavy Storm

Trap Cards (9)
1 Musakani Magatama
2 Mirror Force
2 Fiendish Chain
2 Bottomless Trap Hole
1 Solemn Warning
1 Solemn Judgment

Side Deck
1 Kinetic Soldier
2 Fossil Dyna Pachycephalo
1 System Down
1 Mystical Space Typhoon
2 Soul Drain
3 Puppet Plant
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
1 Double-Edged Sword Technique
2 Mind Crush

Extra Deck
1 Legendary Six Samurai Shi En
1 Ally of Justice Catastor
1 Naturia Beast
1 Naturia Barkion
1 Mist Wurm
1 Gem-Knight Pearl
1 Number 39: Utopia
2 Shadow of the Six Samurai – Shien
1 Blade Armor Ninja
2 Heroic Champion Excalibur
1 Number 16: Shock Master
1 Temtempo the Percussion Djinn
1 Wind-up Zenmaines

TOP8 Bruno Zorko

Monster Cards (27)
3 Redox, Dragon Ruler of Boulders
3 Blaster, Dragon Ruler of Infernos
3 Tempest, Dragon Ruler of Storms
3 Tidal, Dragon Ruler of Waterfalls
2 Burner, Dragon Ruler of Sparks
2 Stream, Dragon Ruler of Droplets
2 Reactan, Dragon Ruler of Pebbles
2 Lightning, Dragon Ruler of Drafts
1 Dragunity Corsesca
3 Maxx “C”
3 Effect Veiler

Spell Cards (13)
1 Card Destruction
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
1 Book of Moon
2 Gold Sarcophagus
1 Heavy Storm
3 Sacred Sword of Seven Stars
3 Super Rejuvenation

Trap Cards (0)

Side Deck
3 Eradicator Epidemic Virus
3 Mystical Space Typhoon
2 Swift Scarecrow
1 Compulsory Evacuation Device
3 Vanity’s Fiend
1 The Wicked Avatar
1 Exploder Dragon
1 Soul Exchange

Extra Deck
1 Armory Arm
1 Ancient Sacred Wyvern
1 Black Rose Dragon
1 Crimson Blader
1 Red Dragon Archfiend
1 Scrap Dragon
1 Colossal Fighter
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Gaia Dragon, the Thunder Charger
3 Mecha Phantom Beast Dracossack
1 Mermail Abyssgaios
2 Number 11: Big Eye

TOP8 Random Token

Monster Cards (11)
2 Infernity Necromancer
3 Infernity Archfiend
1 Dark Grepher
1 Armageddon Knight
2 Summoner Monk
2 Stygian Street Patrol

Spell Cards (16)
1 Heavy Storm
2 Mystical Space Typhoon
1 Infernity Launcher
1 Night Beam
1 Upstart Goblin
1 Monster Gate
1 One Day of Peace
1 Reinforcement of the Army
1 Pot of Duality
2 Instant Fusion
1 Foolish Burial
1 Monster Reborn
1 Allure of Darkness
1 Dark Hole

Trap Cards (13)
3 Infernity Barrier
3 Infernity Break
1 Solemn Judgment
1 Solemn Warning
2 Bottomless Trap Hole
2 Mirror Force
1 Starlight Road

Side Deck
3 Messanger of Peace
1 Mystical Space Typhoon
1 Night Beam
2 Imperial Iron Wall
1 Curse of Darkness
2 Magic Cylinder
2 Gozen Match
1 The Transmigration Prophecy
2 Soul Drain

Extra Deck
1 Leviair the Sea Dragon
2 Lavalval Chain
1 Gagaga Cowboy
1 Number 39: Utopia
2 Diamond Dire Wolf
1 Abyss Dweller
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Number 16: Shock Master
1 Evilswarm Ouroboros
1 Stardust Dragon
1 Flame Ghost
1 Darkfire Dragon
1 Karbonala Warrior

TOP8 Dejan Novosel

Monster Cards (11)
2 Effect Veiler
2 High Priestess of Prophecy
1 Jowgen the Spiritualist
1 Justice of Prophecy
1 Kycoo the Ghost Destroyer
3 Spellbook Magician of Prophecy
1 Toon Gemini elf

Spell Cards (26)
1 Book of Moon
1 Heavy Storm
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
1 One Day of Peace
3 Upstart Goblin
3 Toon Table of Contents
1 Spellbook of Eternity
3 Spellbook of Fate
2 Spellbook of Judgment
1 Spellbook of Life
1 Spellbook of Power
3 Spellbook of Secrets
2 Spellbook of the Master
1 Spellbook of Wisdom
1 The Grand Spellbook Tower

Trap Cards (3)
3 Waboku

Side Deck
1 Maxx “C”
1 Tsukuyomi
1 Droll & Lock Bird
1 Electric Virus
1 Jowgen the Spiritualist
1 Kycoo the Ghost Destroyer
1 Fossil Dyna Pachycephalo
1 Royal Decree
2 Dimensional Fissure
1 Overworked
1 Soul Drain
1 Imperial Iron Wall

Extra deck
1 Crimson Blader
1 Black Rose Dragon
1 Stardust Dragon
1 Thought Ruler Archfiend
1 Ancient Sacred Wyvern
1 Ally of Justice Catastor
1 Armory Arm
1 Scrap Dragon
1 Shining Elf
1 Gachi Gachi Gantetsu
1 Daigusto Phoenix
1 Wind-up Zenmaines
1 Number 11: Big Eye
1 Mecha Phantom Beast Dracossack

TOP8 Toni Radić

Monsters: 13
1 Brotherhood of the Fire Fist-Dragon
2 Brotherhood of the Fire Fist-Gorilla
3 Brotherhood of the Fire Fist-Bear
2 Rescue Rabbit
3 Gene-Warped Warwolf
2 Maxx „C”

Spells: 13
3 Fire Formation-Tenki
1 Fire Formation-Tensu
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
1 Book of Moon
1 Forbidden Lance
2 Mystical Space Typhoon
1 Forbidden Dress
2 Pot of Duality

Traps: 14
1 Solemn Judgement
1 Solemn Warning
2 Bottomless Trap Hole
2 Dimensional Prison
2 Torrential Tribute
1 Mirror Force
2 Fiendish Chain
2 Fire Formation-Tensen
1 Dark Bribe

Side: 15
2 Thunder King Rai-Oh
2 Cyber Dragon
2 Kycoo the Ghost Destroyer
2 Fossil Dyna Pachycephalo
1 Electric Virus
1 Heat Wave
1 Heavy Storm
2 Night Beam
2 Light-Imprisoning Mirror

Extra: 15
1 Stardust Dragon
2 Brotherhood of the Fire Fist-Tiger King
1 Gem-Knight Pearl
1 Number 39: Utopia
1 Number 16: Shock Master
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Gaia Knight, the Force of Earth
1 Photon Papilloperative
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Gagaga Cowboy
1 Wind-Up Zenmaines
1 Leviair the Sea Dragon
1 Ally of Justice Catastor
1 Chimeratech Fortress Dragon

Odgovori

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.