National Championship 2013

 Last Chance Trial i side eventi na Državnom 2013

Vrijeme je. Državno prvenstvo 2013. godine je tu. Najprestižniji event u godini čeka da dodijeli titulu državnog pravaka koji će ući u Dvoranu slavnih! Malo se koji igrač može pohvaliti da je državni prvak. Onaj tko ove godine osvoji titulu, uz nju dobit će plaćeni put na Europsko prvenstvo i super rare Yugioh Championship Series kartu samo za ovu priliku! Ostali igrači imaju priliku osvojiti prestižne nagrade i kvalificirati se na Europsko prvenstvo u Franfurtu! Ali to nije sve, imamo dva eventa!

Pridruži se raspravi na forumu

Državno prvenstvo – glavni event

Datum održavanja: 15.6.2013 (subota)
Početak prijava: 9h
Početak turnira: 10.30h
Lokacija: Dućan Carta Magica, Frankopanska 24, Zagreb
Upad: 110 kn
Pravo sudjelovanja: Sudjelovati smiju svi igrači neovisno o nacionalnosti, no svaki igrač smije sudjelovati samo na jednom državnom prvenstvu godišnje

Nagrade:

– Na upadu se dobivaju 1 Astral Pack booster i 2 boostera Lord of the Tachyon Galaxy

Nagrade na kraju turnira:

– 1. mjesto: Put i smještaj na Europsko prvenstvo 2013 u Frankfurtu (28.-30.6.2013), super rare verzija YCS promo karte Digvorzhak, King of Heavy Industry
– 2. mjesto: 48 boostera Lord of the Tachyon Galaxy
– 3. mjesto: 24 boostera Lord of the Tachyon Galaxy
– 4. mjesto: 24 boostera Lord of the Tachyon Galaxy
– 5.-8. mjesto: 12 boostera Lord of the Tachyon Galaxy
– 9.-16. mjesto: 6 boostera Lord of the Tachyon Galaxy
– 17.-32. mjesto: 2 boostera Lord of the Tachyon Galaxy

TOP4: trofej
TOP32: WCQ 2013 playmat i card sleeves, kvalifikacija na Europsko prvenstvo 2013 godine, a ako je među njima netko već kvalificiran, kvalifikacijsko mjesto se pomiče na slijedećeg po poretku koji nije kvalificiran

Poredak

National Championship 2013 Croatia by Uredništvo Yugioh Planeta

 

Video

Fotografije

Deckliste

1st place: Urh Kovačić

Monster Cards (27)
3 Redox, Dragon Ruler of Boulders
3 Blaster, Dragon Ruler of Infernos
3 Tempest, Dragon Ruler of Storms
3 Tidal, Dragon Ruler of Waterfalls
2 Burner, Dragon Ruler of Sparks
2 Stream, Dragon Ruler of Droplets
2 Reactan, Dragon Ruler of Pebbles
2 Lightning, Dragon Ruler of Drafts
1 Dragunity Corsesca
3 Maxx “C”
3 Effect Veiler

Spell Cards (13)
1 Card Destruction
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
1 Book of Moon
2 Gold Sarcophagus
1 Heavy Storm
3 Sacred Sword of Seven Stars
3 Super Rejuvenation

Trap Cards (0)

Side Deck
3 Fusilier Dragon, the Dual-Mode Beast
3 Eradicator Epidemic Virus
2 Skill Drain
3 Mystical Space Typhoon
2 Swift Scarecrow
2 Tsukuyomi

Extra Deck
1 Armory Arm
1 Ancient Sacred Wyvern
1 Black Rose Dragon
1 Karakuri Shogun mdl 00 “Burei”
1 Crimson Blader
1 Red Dragon Archfiend
1 Scrap Dragon
1 Colossal Fighter
1 Gaia Dragon, the Thunder Charger
3 Mecha Phantom Beast Dracossack
1 Mermail Abyssgaios
2 Number 11: Big Eye

2nd place: Robert Čupković

Monsters: 15
2 Tour Guide from the Underworld
1 Brotherhood of the Fire Fist Gorilla
3 Brotherhood of the Fire Fist-Bear
2 Rescue Rabbit
3 Gene-Warped Warwolf
3 Sabersaurus
1 Cardcar D

Spells: 12
3 Fire Formation-Tenki
1 Fire Formation-Tensu
1 Fire Formation-Gyokko
2 Pot of Duality
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
2 Forbidden Lance
1 Mystical Space Typhoon

Traps: 13
3 Dimensional Prison
2 Mirror Force
2 Torrential Tribute
2 Fiendish Chain
1 Solemn Judgement
1 Solemn Warning
2 Bottomless Trap Hole

Side: 15
3 Dimensional Fissure
2 Mystical Space Typhoon
2 Effect Veiler
2 Fossil Dyna Pachycephalo
2 Snowman Eater
2 Mind Crush
1 Maxx „C”
1 Banisher of Radiance

Extra: 15
1 Brotherhood of the Fire Fist-Tiger King
1 Brotherhood of the Fire Fist-Cardinal
1 Daigusto Emeral
1 Number 16: Shock Master
1 Gem-Knight Pearl
1 Steelswarm Roach
1 Evolzar Laggia
1 Evolzar Dolkka
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Photon Papilloperative
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Diamond Dire Wolf
1 Gagaga Cowboy
1 Wind-Up Zenmaines
1 Leviair the Sea Dragon

3rd place: Joso Zrilić

Monsters: 12
3 Brotherhood of the Fire Fist Gorilla
3 Brotherhood of the Fire Fist-Bear
1 Brotherhood of the Fire Fist-Dragon
2 Rescue Rabbit
3 Gene-Warped Warwolf

Spells: 14
3 Fire Formation-Tenki
2 Fire Formation-Tensu
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
3 Forbidden Lance
2 Mystical Space Typhoon
2 Pot of Duality

Traps: 14
1 Solemn Judgement
1 Solemn Warning
1 Starlight Road
2 Bottomless Trap Hole
2 Dimensional Prison
2 Torrential Tribute
2 Fiendish Chain
2 Fire Formation-Tensen
1 Mirror Force

Side: 15
2 Compulsory Evacuation Device
2 Gozen Match
2 Mind Drain
2 Maxx „C”
2 Thunder King Rai-Oh
3 Dimensional Prison
2 Shadow-Imprisoning MIrror

Extra: 15
1 Stardust Dragon
1 Number 39:Utopia
2 Brotherhood of the Fire Fist-Tiger King
2 Brotherhood of the Fire Fist-Cardinal
1 Daigusto Emeral
1 Number 16: Shock Master
1 Gem-Knight Pearl
1 Chimeratech Fortress Dragon
1 Photon Papilloperative
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Diamond Dire Wolf
1 Abyss Dweller
1 Gagaga Cowboy

TOP4 Lovro Lukavečki

Monster Cards (15)
3 Legendary Six Samurai – Kizan
2 Legendary Six Samurai – Kageki
1 Legendary Six Samurai – Enishi
3 Kagemusha of the Six Samurai
2 Elder of the Six Samurai
1 Grandmaster of the Six Samurai
1 The Six Samurai – Zanji
1 The Six Samurai – Irou
1 Hand of the Six Samurai

Spell Cards (16)
1 Gateway of the Six Samurai
3 Six Samurai United
3 Asceticism of the Six Samurai
3 Shien’s Smoke Signal
3 Dimensional Fissure
1 Reinforcements of the Army
1 Mystical Space Typhoon
1 Heavy Storm

Trap Cards (9)
1 Musakani Magatama
2 Mirror Force
2 Fiendish Chain
2 Bottomless Trap Hole
1 Solemn Warning
1 Solemn Judgment

Side Deck
1 Kinetic Soldier
2 Fossil Dyna Pachycephalo
1 System Down
1 Mystical Space Typhoon
2 Soul Drain
3 Puppet Plant
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
1 Double-Edged Sword Technique
2 Mind Crush

Extra Deck
1 Legendary Six Samurai Shi En
1 Ally of Justice Catastor
1 Naturia Beast
1 Naturia Barkion
1 Mist Wurm
1 Gem-Knight Pearl
1 Number 39: Utopia
2 Shadow of the Six Samurai – Shien
1 Blade Armor Ninja
2 Heroic Champion Excalibur
1 Number 16: Shock Master
1 Temtempo the Percussion Djinn
1 Wind-up Zenmaines

TOP8 Bruno Zorko

Monster Cards (27)
3 Redox, Dragon Ruler of Boulders
3 Blaster, Dragon Ruler of Infernos
3 Tempest, Dragon Ruler of Storms
3 Tidal, Dragon Ruler of Waterfalls
2 Burner, Dragon Ruler of Sparks
2 Stream, Dragon Ruler of Droplets
2 Reactan, Dragon Ruler of Pebbles
2 Lightning, Dragon Ruler of Drafts
1 Dragunity Corsesca
3 Maxx “C”
3 Effect Veiler

Spell Cards (13)
1 Card Destruction
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
1 Book of Moon
2 Gold Sarcophagus
1 Heavy Storm
3 Sacred Sword of Seven Stars
3 Super Rejuvenation

Trap Cards (0)

Side Deck
3 Eradicator Epidemic Virus
3 Mystical Space Typhoon
2 Swift Scarecrow
1 Compulsory Evacuation Device
3 Vanity’s Fiend
1 The Wicked Avatar
1 Exploder Dragon
1 Soul Exchange

Extra Deck
1 Armory Arm
1 Ancient Sacred Wyvern
1 Black Rose Dragon
1 Crimson Blader
1 Red Dragon Archfiend
1 Scrap Dragon
1 Colossal Fighter
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Gaia Dragon, the Thunder Charger
3 Mecha Phantom Beast Dracossack
1 Mermail Abyssgaios
2 Number 11: Big Eye

TOP8 Random Token

Monster Cards (11)
2 Infernity Necromancer
3 Infernity Archfiend
1 Dark Grepher
1 Armageddon Knight
2 Summoner Monk
2 Stygian Street Patrol

Spell Cards (16)
1 Heavy Storm
2 Mystical Space Typhoon
1 Infernity Launcher
1 Night Beam
1 Upstart Goblin
1 Monster Gate
1 One Day of Peace
1 Reinforcement of the Army
1 Pot of Duality
2 Instant Fusion
1 Foolish Burial
1 Monster Reborn
1 Allure of Darkness
1 Dark Hole

Trap Cards (13)
3 Infernity Barrier
3 Infernity Break
1 Solemn Judgment
1 Solemn Warning
2 Bottomless Trap Hole
2 Mirror Force
1 Starlight Road

Side Deck
3 Messanger of Peace
1 Mystical Space Typhoon
1 Night Beam
2 Imperial Iron Wall
1 Curse of Darkness
2 Magic Cylinder
2 Gozen Match
1 The Transmigration Prophecy
2 Soul Drain

Extra Deck
1 Leviair the Sea Dragon
2 Lavalval Chain
1 Gagaga Cowboy
1 Number 39: Utopia
2 Diamond Dire Wolf
1 Abyss Dweller
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Number 16: Shock Master
1 Evilswarm Ouroboros
1 Stardust Dragon
1 Flame Ghost
1 Darkfire Dragon
1 Karbonala Warrior

TOP8 Dejan Novosel

Monster Cards (11)
2 Effect Veiler
2 High Priestess of Prophecy
1 Jowgen the Spiritualist
1 Justice of Prophecy
1 Kycoo the Ghost Destroyer
3 Spellbook Magician of Prophecy
1 Toon Gemini elf

Spell Cards (26)
1 Book of Moon
1 Heavy Storm
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
1 One Day of Peace
3 Upstart Goblin
3 Toon Table of Contents
1 Spellbook of Eternity
3 Spellbook of Fate
2 Spellbook of Judgment
1 Spellbook of Life
1 Spellbook of Power
3 Spellbook of Secrets
2 Spellbook of the Master
1 Spellbook of Wisdom
1 The Grand Spellbook Tower

Trap Cards (3)
3 Waboku

Side Deck
1 Maxx “C”
1 Tsukuyomi
1 Droll & Lock Bird
1 Electric Virus
1 Jowgen the Spiritualist
1 Kycoo the Ghost Destroyer
1 Fossil Dyna Pachycephalo
1 Royal Decree
2 Dimensional Fissure
1 Overworked
1 Soul Drain
1 Imperial Iron Wall

Extra deck
1 Crimson Blader
1 Black Rose Dragon
1 Stardust Dragon
1 Thought Ruler Archfiend
1 Ancient Sacred Wyvern
1 Ally of Justice Catastor
1 Armory Arm
1 Scrap Dragon
1 Shining Elf
1 Gachi Gachi Gantetsu
1 Daigusto Phoenix
1 Wind-up Zenmaines
1 Number 11: Big Eye
1 Mecha Phantom Beast Dracossack

TOP8 Toni Radić

Monsters: 13
1 Brotherhood of the Fire Fist-Dragon
2 Brotherhood of the Fire Fist-Gorilla
3 Brotherhood of the Fire Fist-Bear
2 Rescue Rabbit
3 Gene-Warped Warwolf
2 Maxx „C”

Spells: 13
3 Fire Formation-Tenki
1 Fire Formation-Tensu
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
1 Book of Moon
1 Forbidden Lance
2 Mystical Space Typhoon
1 Forbidden Dress
2 Pot of Duality

Traps: 14
1 Solemn Judgement
1 Solemn Warning
2 Bottomless Trap Hole
2 Dimensional Prison
2 Torrential Tribute
1 Mirror Force
2 Fiendish Chain
2 Fire Formation-Tensen
1 Dark Bribe

Side: 15
2 Thunder King Rai-Oh
2 Cyber Dragon
2 Kycoo the Ghost Destroyer
2 Fossil Dyna Pachycephalo
1 Electric Virus
1 Heat Wave
1 Heavy Storm
2 Night Beam
2 Light-Imprisoning Mirror

Extra: 15
1 Stardust Dragon
2 Brotherhood of the Fire Fist-Tiger King
1 Gem-Knight Pearl
1 Number 39: Utopia
1 Number 16: Shock Master
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Gaia Knight, the Force of Earth
1 Photon Papilloperative
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Gagaga Cowboy
1 Wind-Up Zenmaines
1 Leviair the Sea Dragon
1 Ally of Justice Catastor
1 Chimeratech Fortress Dragon

Odgovori

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.