Deckliste: Winter Challenge 2014

Eto, cover za Winter Challenge je gotov. Čestitke još jednom svima koji su sudjelovali, a osobito igračima u Top8 i pobjedniku. Titula pobjednika ovaj je put završila u Hrvatsku. Pogledajte deck liste 🙂

Karlo Mrvić – 1st place

Monsters (32)
1 Atlantean Dragoons
3 Atlantean Heavy Infantry
3 Atlantean Marksman
1 Fishborg Archer
2 Aqua Spirit
2 Maxx “C”
2 Effect Veiler
1 Mermail Abysstruge
3 Mermail Abyssgunde
1 Mermail Abyssleed
3 Mermail Abysslinde
3 Mermail Abyssmegalo
3 Mermail Abysspike
3 Mermail Abyssteus
1 Tidal, Dragon Ruler of Waterfalls

Spells (5)
1 Dark Hole
3 Mystical Space Typhoon
1 Salvage

Traps (3)
3 Abyss-Sphere

Side (15)
2 Mind Crush
1 The Transmigration Prophecy
2 Dust Tornado
1 Torrential Tribute
1 Mirror Force
1 XYZ Encore
2 Snowman Eater
1 Maxx “C”
2 Skill Drain
2 Royal Decree

Extra (15)
1 Scrap Dragon
1 Black Rose Dragon
1 Gungnir, Dragon of the Ice Barrier
1 Leviair the Sea Dragon
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Diamond Dire Wolf
1 Lavalval Chain
1 Abyss Dweller
1 Bahamut Shark
2 Mecha Phantom Beast Dracossack
1 Mermail Abyssgaios
1 Mermail Abysstrite
1 Number 11: Big Eye
1 Wind-Up Zenmaines

Drago Godnjov – 2nd place

Monsters (16)
3 Bujin Yamato
1 Bujingi Quilin
3 Bujingi Crane
1 Bujingi Centipede
2 Bujingi Turtle
3 Bujin Mikazuchi
1 Honest
2 Effect Veiler

Spells (13)
1 Bujincarnation
3 Fire Formation Tenki
3 Pot of Duality
3 Mystical Space Typhoon
1 Book of Moon
2 Kaiser Colosseum

Traps (11)
2 Mirror Force
1 Bottomless Trap Hole
1 Solemn Warning
1 Dimensional Prison
2 Fiendish Chain
1 Compulsory Evacuation Device
1 Trap Stun
2 Bujin Regalia the Sword

Side (15)
1 Fossil Dyna Pachycephalo
1 D.D. Crow
2 Maxx “C”
2 Dust Tornado
1 Trap Stun
2 Debunk
1 Shadow-Imprisoning Mirror
3 Rivalry of Warlords
1 Eradicator Epidemic Virus
1 Swords of Concealing Light

Extra (15)
1 Number 50: Blackship of Corn
1 Number 85: Crazy Box
2 Diamond Dire Wolf
1 Starliege Paladynamo
2 Bujintei Susanowo
1 Bujintei Kagutsuchi
1 Gagaga Cowboy
1 Abyss Dweller
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Constellar Omega
1 Constellar Ptolemy M7
1 Ally of Justice Catastor
1 Armades, Keeper of Boundaries

Rok Vujanović – 3rd place

Monsters (19)
3 Madolche Magileine
3 Madolche Messengelato
3 Madolche Hootcake
2 Madolche Mewfeuille
1 Madolche Baaple
1 Madolche Cruffsant
3 Maxx “C”
3 Effect Veiler

Spells (10)
1 Dark Hole
1 Book of Moon
3 Mystical Space Typhoon
3 Madolche Chateau
2 Madolche Ticket

Traps (12)
1 Dust Tornado
2 Mind Crush
1 Solemn Warning
1 Torrential Tribute
1 Compulsory Evacuation Device
1 Bottomless Trap Hole
2 Mirror Force
1 Fiendish Chain
2 Madolchepalooza

Side (15)
2 Smashing Ground
1 Twister
1 DNA Surgery
1 Mind Crush
2 Light-Imprisoning Mirror
1 Royal Decree
1 The Transmigration Prophecy
1 Dust Tornado
2 D.D. Crow
2 Fencing Fire Ferret
1 Flying “C”

Extra (15)
1 Number 30: Acid Golem of Destrucion
1 Wind-Up Zenmaines
1 Temtempo the Percussion Djinn
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 M-X-Saber Invoker
2 Leviair the Sea Dragon
1 Lavalval Chain
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Heroic Champion – Excalibur
1 Gagaga Cowboy
2 Abyss Dweller
2 Madolche Queen Tiaramisu

Renato Smijulj – 4th place

Monsters (17)
3 Bujin Yamato
2 Bujingi Quilin
3 Bujingi Crane
2 Bujingi Centipede
2 Bujingi Turtle
1 Bujin Mikazuchi
1 Honest
2 Effect Veiler
1 Brotherhood of the Fire Fist – Bear

Spells (13)
1 Bujincarnation
3 Fire Formation Tenki
3 Pot of Duality
2 Mystical Space Typhoon
1 Book of Moon
2 Kaiser Colosseum
1 Forbidden Lance

Traps (10)
2 Mirror Force
1 Bottomless Trap Hole
1 Solemn Warning
1 Dimensional Prison
1 Torrential Tribute
1 Compulsory Evacuation Device
1 Horn of the Phantom Beast
2 Bujin Regalia the Sword

Side (15)
3 Mind Crush
2 Kycoo the Ghost Destroyer
2 XYZ Encore
2 D.D. Crow
2 Maxx “C”
1 Dust Tornado
1 Starlight Road
1 Mystical Space Typhoon
1 System Down

Extra (14)
1 Number c39: Utopia Ray
1 Brotherhood of the Fire Fist – Tiger King
1 Diamond Dire Wolf
1 Starliege Paladynamo
2 Bujintei Susanowo
1 Bujintei Kagutsuchi
1 Gagaga Cowboy
1 Abyss Dweller
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Constellar Omega
1 Number 39: Utopia
1 Ally of Justice Catastor
1 Stardust Dragon

Ivan Emanuel Dobrovšak – 5th place

Monsters (20)
3 Evilswarm Heliotrope
3 Evilswarm Kerykeion
3 Evilswarm Castor
3 Evilswarm Thunderbird
3 Evilswarm Mandragora
1 Dark Armed Dragon
1 Rescue Rabbit
3 Effect Veiler

Spells (9)
2 Mystical Space Typhoon
3 Infestation Pandemic
1 Allure of Darkness
1 Reinforcement of the Army
1 Dark Hole
1 Book of Moon

Traps (11)
2 Mirror Force
1 Bottomless Trap Hole
1 Solemn Warning
1 Torrential Tribute
2 Safe Zone
1 Compulsory Evacuation Device
1 Infestation Infection
1 XYZ Reborn
1 Eradicator Epidemic Virus

Side (15)
1 Dark Magician Girl
1 Dimensional Fissure
1 Needle Cealing
1 The Transmigration Prophecy
1 Dark Illusion
2 Mind Crush
3 XYZ Veil
1 Macro Cosmos
2 Gozen Match
2 Mind Drain

Extra (15)
3 Evilswarm Ophion
1 Evilswarm Thanatos
1 Evilswarm Ouroboros
2 Evilswarm Bahamut
1 Evilswarm Nightmare
1 Number 39: Utopia
1 Number 66: Master Key Beelte
1 Ally of Justice Catastor
1 Heroic Champion Excalibur
1 Gagaga Cowboy
1 Abyss Dweller
1 Maestroke the Symphony Djinn

Željko Parać – 6th place

Monsters (26)
1 Atlantean Dragoons
3 Atlantean Heavy Infantry
3 Atlantean Marksman
1 Fishborg Archer
1 Deep Sea Diva
1 Mermail Abysstruge
3 Mermail Abyssgunde
1 Mermail Abyssleed
3 Mermail Abysslinde
2 Mermail Abyssmegalo
3 Mermail Abysspike
3 Mermail Abyssteus
1 Tidal, Dragon Ruler of Waterfalls

Spells (6)
1 Dark Hole
3 Mystical Space Typhoon
1 Salvage
1 Lightning Vortex

Traps (8)
3 Abyss-Sphere
1 Compulsory Evacuation Device
1 Phoenix Wing Wind Blast
1 Solemn Warning
1 Torrential Tribute
1 Bottomless Trap Hole

Side (15)
2 D.D. Crow
2 Mystik Wok
2 Imperial Iron Wall
2 Mind Crush
2 Dust Tornado
2 Maxx “C”
3 Skill Drain

Extra (15)
1 Scrap Dragon
1 Crimson Blader
1 Black Rose Dragon
1 Gungnir, Dragon of the Ice Barrier
1 Dewloren, Dragon of the Ice Barrier
1 Ally of Justice Catastor
1 Armades Keeper of Boundaries
1 Armored Kappa
1 Abyss Dweller
1 Bahamut Shark
1 Mecha Phantom Beast Dracossack
1 Mermail Abyssgaios
1 Mermail Abysstrite
1 Number 11: Big Eye
1 Wind-Up Zenmaines

Jan Kokotec – 7th place

Monsters (14)
3 Brotherhood of the Fire Fist – Bear
3 Brotherhood of the Fire Fist – Dragon
2 Brotherhood of the Fire Fist – Gorilla
2 Brotherhood of the Fire Fist – Boar
2 Coach Soldier Wolfbark
2 Effect Veiler

Spells (12)
3 Fire Formation – Tenki
2 Fire Formation – Tensu
3 Pot of Duality
3 Mystical Space Typhoon
1 Book of Moon

Traps (14)
3 Fire Formation – Tensen
1 Fire Formation – Tenken
2 Mirror Force
2 Fiendish Chain
2 Dimensional Prison
1 Compulsory Evacuation Device
1 Torrential Tribute
1 Bottomless Trap Hole
1 Solemn Warning

Side (15)
2 Maxx “C”
2 Banisher of Radiance
1 Thunder King Rai-Oh
2 Dust Tornado
2 Light-Imprisoning Mirror
2 Rivalry of Warlords
1 Sould Drain
1 The Transmigration Prophecy
2 Nobleman of Crossout

Extra (15)
2 Brotherhood of the Fire Fist – Tiger King
2 Brotherhood of the Fire Fist – Cardinal
1 Brotherhood of the Fire Fist – Kirin
1 Crimson Blader
1 Ally of Justice Catastor
1 Number 50: Blackship of Corn
1 Diamond Dire Wolf
1 Bujintei Kagutsuchi
1 Steelswarm Roach
1 Gagaga Cowboy
1 Abyss Dweller
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Photon Papilloperative

Martin Rodin – 8th place

Monsters (15)
3 Bujin Yamato
2 Bujingi Quilin
3 Bujingi Crane
1 Bujingi Centipede
2 Bujingi Turtle
2 Bujin Mikazuchi
1 Honest
1 Brotherhood of the Fire Fist – Bear

Spells (14)
1 Bujincarnation
3 Fire Formation Tenki
3 Pot of Duality
3 Mystical Space Typhoon
1 Book of Moon
2 Forbidden Dress
1 Dark Hole

Traps (11)
2 Fiendish Chain
1 Mirror Force
1 Bottomless Trap Hole
1 Solemn Warning
1 Horn of the Phantom Beast
1 Compulsory Evacuation Device
1 Phoenix Wing Wind Blast
1 Bujin Regalia the Sword
2 Vanity’s Emptiness

Side (15)
1 Twister
1 Kycoo the Ghost Destroyer
2 Maxx “C”
2 Soul Release
1 Debunk
2 Royal Decree
2 Mind Crush
2 Kaiser Colosseum
2 Swords of Concealing Light

Extra (13)
1 Number 50: Blackship of Corn
1 Photon Papilloperative
1 Diamond Dire Wolf
1 Number 39: Utopia
1 Starliege Paladynamo
2 Bujintei Susanowo
1 Bujintei Kagutsuchi
1 Gagaga Cowboy
1 Abyss Dweller
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Constellar Omega
1 Gaia Dragon, the Thunder Charger

 

3 komentara

Odgovori

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.