Cover: Regionalni turnir 5/2014

Gotov je još jedan regionalni turnir! Bio je ovo posljednji regionalni turnir prije državnog prvenstva. Spremite se za lipanj – samo jedan može nositi krunu prvaka! Pogledajte fotografije, video i deckliste prvih 4 igrača s regionalnog turnira održanog 10. svibnja u Zagrebu:

Poredak

Regionals Zagreb 10.5.2014 – Final Standings

Video

Fotografije

Deckliste:

Rok Vujanović

Monsters (15)

3 Infernity Necromancer
3 Infernity Archfiend
1 Dark Grepher
2 Armageddon Knight
2 Stygian Street Patrol
2 Summoner Monk
1 Tin Goldfish
1 Archfiend Heiress

Spells (16)

3 Mystical Space Typhoon
3 Soul Charge
3 Upstart Goblin
1 Infernity Launcher
1 Book of Moon
1 Reinforcement of the Army
2 Instant Fusion
1 Foolish Burial
1 Archfiend Palabyrinth

Traps (9)

1 Infernity Barrier
3 Infernity Break
1 Solemn Warning
1 Bottomless Trap Hole
2 Vanity’s Emptiness
1 Compulsory Evacuation Device

Side

2 Dust Tornado
1 Zombie World
2 Breakthrough Skill
1 Traptrix Trap Hole Nightmare
1 Soul Drain
2 Deck Devastation Virus
1 The Transmigration Prophecy
2 Black Horn of Heaven
3 Light-Imprisoning Mirror

Extra

1 Leviair the Sea Dragon
2 Lavalval Chain
1 Number 66: Master Key Beetle
1 Evilswarm Thantos
1 Evilswarm Nighmtare
1 Evilswarm Ouroboros
2 Diamond Dire Wolf
1 Abyss Dweller
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Number 50: Blackship of Corn
1 Number 101: Silent Honor ARK
1 Kamionwizard
1 Fusionist

Matej Jakob

Monsters (14)

3 Geargiano MKII
1 Geargiano
3 Geargiarmor
2 Geargiaccelerator
3 Geargiarsenal
2 Maxx “C”

Spells (7)

3 Mystical Space Typhoon
1 Mind Control
3 Upstart Goblin

Traps (19)

3 Geargiagear
2 Call of the Haunted
2 Vanity’s Emptiness
2 Dimensional Prison
1 Torrential Tribute
1 Bottomless Trap Hole
2 Wiretap
1 Compulsory Evacuation Device
1 Needle Ceiling
1 Solemn Warning
3 Black Horn of Heaven

Side

1 Twister
2 Effect Veiler
3 D.D. Crow
2 Traptirx Trap Hole Nightmare
1 Wiretap
1 Dark Hole
1 Swords of Concealing Light
3 Debunk
1 Soul Drain

Extra

1 Temtempo the Percussion Djinn
1 Ghostrick Alucard
3 Gear Gigant X
1 Soul of Silvermountain
1 Daigusto Emeral
1 Diamond Dire Wolf
1 Number 101: Silent Honor Ark
1 Evilswarm Exciton Knight
1 Gagaga Cowboy
1 Number 85: Crazy Box
1 Abyss Dweller
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Number 20: Giga-Brilliant

Sandro Kišur

Monsters (14)

3 Geargiano MKII
1 Geargiano
3 Geargiarmor
2 Geargiaccelerator
3 Geargiarsenal
2 Maxx “C”

Spells (7)

3 Mystical Space Typhoon
1 Dark Hole
3 Upstart Goblin

Traps (19)

3 Geargiagear
2 Black Horn of Heaven
2 Mind Crush
2 Call of the Haunted
3 Fiendish Chain
1 Torrential Tribute
1 Bottomless Trap Hole
2 Seven Tools of the Bandit
1 Compulsory Evacuation Device
1 Solemn Warning
1 Needle Ceiling

Side

2 Effect Veiler
1 D.D. Crow
1 System Down
1 Soul Drain
1 Mind Control
3 Dust Tornado
2 Overworked
2 DNA Surgery
2 Debunk

Extra

1 Number 85: Crazy Box
1 Number 101: Silent Honor ARK
1 Diamond Dire Wolf
1 Ghostrick Alucard
1 Number 30: Acid Golem of Destruction
1 Number 50: Blackship of Corn
3 Gear Gigant X
1 Soul of Silvermountain
1 Daigusto Emeral
1 Gagaga Cowboy
1 Wind-Up Zenmaines
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Number 20: Giga-Brilliant

Matej Križanić

Monsters (16)

3 Evilswarm Heliotrope
3 Evilswarm Kerykeion
3 Evilswarm Castor
3 Evilswarm Thunderbird
3 Evilswarm Mandragora
1 Rescue Rabbit

Spells (11)

1 Allure of Darkness
3 Mystical Space Typhoon
3 Infestation Pandemic
1 Reinforcement of the Army
1 Book of Moon
1 Dimensional Fissure
1 Forbidden Dress

Traps (13)

1 Macro Cosmos
1 Mirror Force
1 Bottomless Trap Hole
1 Solemn Warning
1 Torrential Tribute
2 Dimensional Prison
1 Compulsory Evacuation Device
1 XYZ Reborn
1 Infestation Infection
3 Fiendish Chain

Side

1 Light-Imprisoning Mirror
1 The Selection
1 Mind Crush
1 Nobleman of Crossout
1 Thunder King Rai-Oh
3 Effect Veiler
1 Dark Hole
1 Black Luster Soldier – Envoy of the Beginning
2 Chain Disappearance
1 Soul Drain
2 Fairy Wind

Extra

1 Evilswarm Thantos
1 Number 39: Utopia
1 Number 66: Master Key Beetle
1 Abyss Dweller
3 Evilswarm Ophion
1 Evilswarm Ouroboros
1 Evilswarm Bahamut
1 Gem-Knight Pearl
1 Photon Papilloperative
1 Gagaga Cowboy
1 Number 69: Heraldry Crest
1 Number 50: Blackship of Corn
1 Maestroke the Symphony Djinn

One comment

Odgovori

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.