Winter Challenge 2012

Winter Challange: Najava


U Zagrebu se 7.1.2012. godine održao Winter Challenge, prvih od većih evenata u ovoj godini, tražio se pobjednik zime. Pobjednik ulazi u dvoranu slavnih i sve to popraćeno izvanrednim nagradama.

Datum održavanja: 7.1.2012. (subota)
Početak prijava: 9h
Početak turnira: 10h
Lokacija: Carta Magica, Frankopanska 22, Zagreb
Pravo sudjelovanja: Svi igrači.

Nagrade:

  • Nakon swissa:
    • 1.-4. mjesto: binder, playmat, kvalifikacija na Europsko prvenstvo 2012
    • 4-.8. mjesto: playmat, kvalifikacija na Europsko prvenstvo 2012
    • 9.-12. mjesto: kvalifikacija na Europsko prvenstvo 2012
  • Konačni poredak:
    • 1. mjesto: trofej, poklon bon 500 kn, 15 boostera Photon Shockwave + 15 Turbo Pack 6 boostera
    • 2. mjesto: trofej, 15 boostera Photon Shockwave + 15 Turbo Pack 6 boostera
    • 3. mjesto: trofej, 9 boostera Photon Shockwave + 6 Turbo Pack 6 boostera
    • 4. mjesto: 9 boostera Photon Shockwave + 6 Turbo Pack 6 boostera
    • 5.-8. mjesto: 6 boostera Photon Shockwave + 4 Turbo Pack 6 boostera
    • 9.-16. mjesto: 4 boostera Photon Shockwave + 1 Turbo Pack 6 booster
    • 17.-32. mjesto: 2 Turbo Pack 6 boostera
  • Za sve:
    • SOVR booster i Turbo Pack 6

Poredak igrača

Winter Challange 2012 Final Standings by Uredništvo Yugioh Planeta



Deckovi

Agent (12)image001 (1)

Plant Tengu (12)
Machina (8)
Lightsworn (7)
GB (6)
BW (5)
Dark World (5)
Monarch (4)
Ostalo (34)
Dragon (3)
Absolute zero (2)
RFG (2)
Zombie (2)
Chaos (2)
Saber (2)
Exodia (2)
Piper (2)
SixSamurai (2)
WAT (1)
Dragunity (1)
Karakuri (1)
GK (1)
Mill (1)
Rabbit (1)
steelswarm (1)
Random (9)

1. Ivan Modesto

Monsters:
3 Master Hyperion
3 Agent of Creation- Venus
3 Agent of Mystery- Earth
3 Mystical Shine Ball
3 Herald of Orange Light
2 Archlord Krystia
2 Spirit Reaper
1 Sangan
1 Gorz, Emmissary of Darkness
1 Black Luster Soldier – Enovy of the Beginning
1 Honest
Spells:
3 Cards from the Sky
3 Pot of Duality
2 Mystical Space Typhoon
1 Heavy Storm
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
1 Book of Moon
1 Mind Control
Traps:
2 Bottomless Trap Hole
1 Torrential Tribute
1 Mirror Force
1 Solemn Judgment
Extra Deck:
2 Gachi Gachi Gantetsu
1 Leviair the Sea Dragon
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Armory Arm
1 Magiacal Android
1 Ally of Justice – Catastor
1 Brionac, Dragon of the Ice Barrier
1 Orient Dragon
1 Black Rose Dragon
1 Ancient Sacred Wyvern
1 Stardust Dragon
1 Scrap Dragon
1 Trishula, Dragon of the Ice Barrier
1 Chimeratech Fortress Dragon
Side deck:
1 End of Anubis
1 Cyner Dragon
1 D.D. Crow
1 Possesed Dark Soul
1 Ally Salvo
1 Ally of Justice Core Destroyer
1 Glaiator Taming
1 Mystical Space Typhoon
1 Leeching the Light
1 Chain Disappearance
1 Shadow Imprisoning mirror
2 Pulling the Rug
1 Legacy of Yata Garasu
1 Ally of Justice Decisive Armor

2. Miha Flisek

Monsters: 21
3 Karakuri Komachi mdl 224 “Ninishi”
3 Karakuri Merchant mdl 177 “Inashichi”
3 Karakuri Ninja mdl 919 “Kuick”
1 Karakuri Strategist mdl 248 “Nishipachi”
1 Karakuri Watchdog mdl 313 “Saizan”
1 Karakuri Soldier mdl 236 “Nisamu”
3 Genex Neutron
3 Maxx “C”
2 Cyber Dragon
1 Gorz the Emissary of Darkness
Spells: 12
3 Mystical Space Typhoon
2 Pot of Duality
2 Enemy Controller
1 Scapegoats
1 Dark Hole
1 Book of Moon
1 Mind Control
1 Heavy Storm
1 Monster Reborn
Traps: 7
2 Solemn Warning
1 Solemn Judgment
1 Trap Dustshoot
1 Mirror Force
1 Bottomless Trap Hole
1 Dimensional Prison
Extra Deck: 15
1 Steelswarm Roach
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Trishula, Dragon of the Ice Barrier
2 Karakuri Steel Shogun mdl 00x “Bureido”
1 Scrap Dragon
1 Stardust Dragon
2 Karakuri Shogun mdl 00 “Burei”
1 Black Rose Dragon
1 Naturia Landoise
1 Naturia Beast
1 Naturia Barkion
1 Ally of Justice Catastor
1 Chimeratech Fortress Dragon
Side deck: 15
2 Cyber Dragon
1 Chimeratech Fortress Dragon
2 Fossil Dyna
1 Doomcaliber
1 Kycoo
1 D.D. Crow
2 Leeching the Light
1 Smashing Ground
1 MST
1 Dust Tornado
1 Dimensional Prison
1 Mirror Force

3. Matej Križanić

Monsters(14):
3 D.D. Survivor
2 D.D. Scout Plane
2 Caius,the Shadow Monarch
1 Necroface
2 D.D.Warrior Lady
1 Blackwing – Gale the Whirlwind
3 Cyber Valley
Spells(10):
1 Dark Hole
1 Allure of Darkness
3 dimensional fissure
2 Mystical Space Typhoon
1 Pot of Duality
1 Book of Moon
1 Mind Control
Traps(16):
3 Macro Cosmos
3 Dimensional Prison
1 Mirror Force
1 Torrential Tribute
2 Solemn Wrning
1 Solemn Judgment
1 Return from the Different Dimension
1 Compulsory Evacuation Device
2 Bottomless Trap Hole
1 Starlight Road
Extra deck(15)
1 Armory Arm
1 Magical Android
1 Iron Chain Dragon
1 Gaia Knight
1 Ancient Fairy Dragon
1 Black Rose Dragon
1 Psychic Lifetrancer
2 Stardust Dragon
1 Red Dragon Archfiend
1 Mist Wurm
1 Trishula, Dragon of the Ice Boundary
2 Gachi Gachi Gantetsu
1 Number 39: Utopia
Side(15):
3 Banisher of the Radiance
1 Soul Release
1 Mystical Space Typhoon
1 Heavy Storm
1 Gladiator Taming
1 Nobleman of Crossout
3 Pulling the Rug
3 Mirror of Oaths
1 Big Burn

4. Luka Mikičić

Monsters: 23
3 Light and Darkness Dragon
3 Caius the Shadow Monarch
3 Vanity’s Fiend
3 Swap Frog
1 Ronintoadin
2 Dupe Frog
2 Treeborn Frog
3 Battle Fader
1 Gorz the Emissary of Darkness
1 Sangan
1 Neo-Spacian Grand Mole
1 Effect Veiler
Spells: 16
3 Soul Exchange
3 Creature Swap
3 Pot of Duality
2 Mystical Space Typhoon
1 Dark Hole
1 Heavy Storm
1 Monster Reborn
1 Allure of Darkness
1 Book of Moon
Traps: 1
Trap Dustshoot
Extra Deck: 15
1 Chimeratech Fortress Dragon
1 Mist Wurm
1 Red Dragon Archifiend
1 Stardust Dragon
1 Black Rose Dragon
1 Ancient Sacred Dragon
1 Gaia Knight, the Force of Earth
1 Magical Android
1 Armory Arm
1 Formula Synchron
1 Number 39: Utopia
1 Number 17: Leviathan Dragon
3 Gachi Gachi Gantetsu
Side Deck: 15
2 The End of Anubis
2 Cyber Dragon
3 Spirit Reaper
1 Marshmallon
1 Mystical Space Typhoon
2 Light Imprisoning Mirror
3 Royal Decree

5. Nace Zavrtanik

Monsters: 23
3 Tour Guide from the Underworld
3 Thunder King Rai-Oh
3 Reborn Tengu
3 Maxx “C”
2 Spirit Reaper
1 Caius the Shadow Monarch
1 Sangan
1 Debris Dragon
1 Lonefire Blossom
1 Dandylion
1 Spore
1 Glow-Up Bulb
1 Gorz the Emissary of Darkness
1 Black Luster Soldier – Envoy of the Beginning
Spells: 13
2 Mystical Space Typhoon
2 Enemy Controller
1 One for One
1 Pot of Avarice
1 Foolish Burial1 Scapegoat
1 Mind Control
1 Book of Moon
1 Monster Reborn
1 Heavy Storm
1 Dark Hole
Traps: 6
2 Solemn Warning
1 Solemn Judgment
1 Dimensional Prison
1 Torrential Tribute
1 Trap Dustshoot
Extra Deck
1 Trishula, Dragon of the Ice Barrier
1 Scrap Dragon
1 Stardust Dragon
1 Black Rose Dragon
1 Ancient Fairy Dragon
1 Arcanite Magician
1 Brionac, Dragon of the Ice Barrier
1 Magical Librarian
1 Ally of Justice Catastor
1 Armory Arm
1 Formula Synchron
1 Number 39: Utopia
1 Leviathan
1 Leviair
1 Zenaimnes
Side Deck:
2 Cyber Dragon
1 Chimeratech Fortress Dragon
2 Fossil Dyna
1 Doomcaliber
1 Kycoo
1 D.D. Crow
2 Leeching the Light
1 Smashing Ground
1 MST1 Dust Tornado
1 Dimensional Prison
1 Mirror Force

6. Jeton Fejza

Monsters:
3 Red Gadget
3 Yellow Gadget
3 Green Gadget
3 Machina Fortress
3 Cyber Dragon
3 Machna Gearforce
2 Machina Peacekeeper
1 Machina Force
Spells:
2 Smashing Ground
3 Solidarity
2 Mystical Space Typhoon
1 Book of Moon
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
Traps:
3 Starligh Road
2 Solemn Warning
1 Solemn Judgment
3 Dimensional Prison
2 Bottomless Trap Hole
1 Torrential Force
1 Mirror Force
Extra deck:
2 Wind-up Zemains
1 Number 39: Utopia
2 Stardust Dragon
2 Chimeratech Fortress Dragon
1 Black Rose Dragon
1 Brionac, Dragon of the Ice Barrier
1 Ally of Justice Catastor
1 Red Dragon Archfiend
Side deck:
3 Reborn Tengu
2 Chiavalary
3 Pot of Duality
2 Black Horn of Heaven
1 Mystical Space Typhoon
1 Heavy Storm

7. Dejan Novosel

Monsters:
3 Rescue Rabbit
3 Sabersaurus
3 Kabazaulus
2 Maxx “C”
1 Sangan
1 Gorz, Emmisary of Darkness
1 Neo – Spacian Grand Mole
3 Jurrac Guiba
3 Tour guide of the Underworld
Spells:
1 Mind Control
1 Dark Hole
1 Gold Sarcophagus
1 Monster Reborn
2 Forbidden Lance
1 Book of Moon
2 Mystical Space Typhoon
1 Pot of Avarice
2 Smashing Ground
Traps:
1 Torrential Tribute
1 Mirror force
1 Solemn Judgment
1 Bottomless Trap Hole
1 Trap Dustshoot
2 Solemn Warning
2 Dimensional Prison
Extra deck:
1 Wind-up Zenmains
2 Evolzar Dolkia
2 Evolzar Laggia
1Number 17: Leviathan Dragon
1 Number 39: Utopia
2 Leviar the Sea Dragon
1 Stardust Dragon
1 Trishula, Dragon of the Ice Barrier
1 Brionac, Dragon of the Ice Barrier
1 Scrap Dragon
1 Ally of justice Catastor
Side deck:
2 D.D. Crow
2 Cyber Dragon
2 Thunder King Rai-Oh
1 Debunk
2 Mind Crush
1 Starligh Road
1 Mystical Space Typhoon
1 Heavy Storm
1 Chimeratech Fortress Dragon
2 Pachy Fossil Dyna

8. Ivan Križnik

Monsters:
3 Reborn Tengu
3 Goblin zombie
2 Zombie master
1 Spirit Reaper
1 Mezuki
1 Plaguespreader Zombie
1 Glow-Up Bulb
1 Dandylion
1 Debris dragon
1 Spore
1 Lonefire Blossom
1 Ryko, Lightsworn Hunter
2 Effect Veiler
1 Black Luster Soldier – Envoy of the Beginning
1 Gorz the Emissary of Darkness
1 Sangan
1 Caius the Shadow Monarch
Spells:
1 Book of Moon
1 Monster Reborn
1 One for One
1 Foolish Burial
1 Pot of Avarice
1 Book of Life
1 Mystical Space Typhoon
1 Heavy Storm
1 Dark Hole
1 Mind Controle
1 Allure of Darkness
Traps:
1 Trap Dustshoot
1 Solemn Judgment
2 Solemn Warning
1 Mirror Force
1 Torrential Tribute
2 Bottomless Trap Hole
Extra deck:
1 Trishula, Dragon Of The Ice Barrier
1 Mist Wurm
1 Stardust Dragon
1 Scrap Dragon
1 Colossal Fighter
1 Thought Ruler Archfiend
1 Black Rose Dragon
1 Brionac, Dragon Of The Ice Barrier
1 Gaia Knight, the Force of the Earth
1 Orient Dragon
1 Ally Of Justice Catastor
1 Magical Android
1 Formula Synchron
1 Leviair the Sea Dragon
1 Number 39: Utopia
Side deck:
2 Mystical Space Typhoon
2 Chain Disperience
2 Debunk
1 Ryko, Lightsworn Hunter
1 System Down
1 Nobleman of Crossout
2 Chivelery
2 Cyber Dragon
2 Gladiator Taming

9. Fabijan Pavlović

Monsters:
1 Black Luster Soldier – Envoy of the Beginning
2 Chaos Sorcerer
1 Gorz the Emissary of Darkness
2 Tragoedia
2 Caius the shadow Monarch
2 Maxx “C”
2 Effect Veiler
2 Battle Fader
2 Kinka-Byo
3 Mystic Piper
3 Tour Guide from the Underworld
1 Sangan
1 Glow-Up Bulb
1 Treeborn Frog
1 Symphonic Warrior Basses
Spells:
2 Mystical Space Typhoon
2 Creature Swap
2 Pot of Duality
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
1 Heavy Storm
1 Mind Control
1 Pot of Avarice
1 One for One
1 Allure of Darkness
1 Enemy Controller
Traps:
1 Trap Dustshoot
Extra deck:
1 Formula Synchron
1 Armory Arm
1 Ally of Justice Catastor
1 T.G. Hyper Librarian
1 Brionac, Dragon of the Ice Barrier
1 Black Rose Dragon
1 Arcanite Magician
1 Stardust Dragon
1 Scrap Dragon
1 Trishula, Dragon of the Ice Barrier
1 Ally of Justice Decisive Armor
1 Number 39: Utopia
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Leviair the Sea Dragon
1 Wind-Up Zenmaines
Side deck:
2 Cyber Dragon
2 Spirit Reaper
2 Fossil Dyna Pachycephalo
2 Thunder King Rai-Oh
2 D.D. Crow
1 Lava Golem
2 Compulsory Evacuation Device
1 Leeching the Light
1 Chimeratech Fortress Dragon

10. Matej Jakob

Monsters
3 Mystic Piper
3 Kinka-Byo
3 Effect Veiler
3 Battle Fader
2 Symphonic Warrior Basses
1 Glow-up Bulb
2 D.D. Crow
1 Treeborn Frog
2 Tragoedia
1 Gorz the Emissary of Darkness
2 Chaos Sorcerer
1 Black Luster Soldier – Enovy of the Beginning
3 Reborn Tengu
2 Dark Simorgh
Spells:
1 Monster Reborn
1 Dark Hole
1 Heavy Storm
1 One for One
1 Mind Control
2 Creature Swap
2 Enemy Controler
2 Mystical Space Typhoon
Traps:0 Extra Deck
1 Trishula, Dragon of the Ice Barrier
1 Brionac, Dragon of the Ice Barrier
1 Ally of Justice Catastor
1 Black Rose Dragon
1 Formula Synchro
1 Armory Arm
1 Magical Android
1 Arcanite Magician
1 Thought Ruler Archfiend
1 Scrap Dragon
2 Stardust Dragon
1 Shooting Star Dragon
1 Number 39: Utopia
1 Chimeratech Fortress Dragon
Side deck
2 Cyber Dragon
3 Thunder King Rai-Oh
2 Vanity’s Emptiness
2 Magic Cylinder
1 Trap Dustshoot
1 Trap Stun
1 Mystical Space Typhoon
1 D.D. Crow
2 Gemini Imps

11. Nikola Kosić

Monsters:18
3 Red-Eyes Darkness Metal Dragon
3 Koa’ki Meiru Drago
3 Red-Eyes Wyvern
3 Masked Dragon
2 Delta Flyer
1 Prime Material Dragon
1 Exploder Dragon
1 Thunder King Rai-Oh
1 Kycoo the Ghost Destroyer
Spells: 13
3 Mystical Space Typhoon
2 Gold Sarcophagus
1 Future Fusion
1 Burial from a Different Dimension
1 Monster Rebron
1 Mind Control
1 Pot of Duality
1 Dark Hole
1 Book of Moon
1 Heavy Storm
Traps: 9
2 Dimensional Prison
1 Call of the Haunted
1 Bottomless Trap Hole
1 Solemn Warning
1 Solemn Judgment
1 Torrential Tribute
1 Starlight Road
1 Mirror Force
Extra: 15
1 Five-Headed Dragon
1 Nr.17: Leviathan Dragon
1 Nr.39: Utopia
1 Trident Dragion
1 Mist Wurm
1 Dark End Dragon
2 Stardust Dragon
1 Red Dragon Archfiend
1 Collossal Fighter
1 Black Rose Dragon
1 Exploder Dragonwing
1 Ancient Fairy DRagon
1 Iron Chain Dragon
1 Orient Dragon
Side: 15
1 Thunder King Rai-Oh
1 D.D. Crow
1 Corridor of Agony
2 Swallow Flip
2 Debunk
1 Chain Disappearance
2 Rivarly of Warlords
1 Light-Imprisoning Mirror
2 Chaos Trap Hole
2 Compulsory Evacuation Device

12. Ante Didović

Monsters:
3 Judgment Dragon
1 Black Luster Soldier – Envoy of the Beginning
2 Tragoedia
1 Gorz the Emissary of Darkness
1 Honest
1 Celestia, Lightsworn Angel
2 Lyla, Lightsworn Sorceress
3 Wulf, Lightsworn Beast
1 Lumina, Lightsworn Summoner
1 Jain, Lightsworn Paladin
1 Garoth, Lightsworn Warrior
1 Ehren, Lightsworn Monk
1 Ryko, Lightsworn Hunter
2 Card Trooper
2 Necro Gardna
1 Phantom of Chaos
1 Plaguespreader Zombie
2 Effect Veiler
1 Glow-up Bulb
Spells: 10
3 Solar Recharge
1 Charge of the Light Brigade
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
1 Heavy Storm
1 Monster Reincarnation
1 Book of Moon
1 Foolish Burial
Traps: 2
1 Beckoning Light
1 Torrential Tribute
Extra deck:
1 Armory Arm
1 Ally of Justice Catastor
1 Gaia Knight, the Force of Earth
1 Brionac, Dragon of the Ice Barrier
1 Black Rose Dragon
1 Stardust Dragon
1 Scrap Dragon
1 Trishula, Dragon of the Ice Barrier
1 Magical Android
1 Colossal Fighter
1 Mist Wurm
1 Number 39: Utopia
Side deck:
3 Mystical Space Typhoon
1 D.D. Crow
2 Bottomless Trap Hole
1 Dimensional Prison
3 Mirror of Oaths
1 Chaos Sorcerer

13. Ivan Fran Hodak

Monsters: 21
3 Rebron Tengu
3 Gravekeeper’s Spy
3 Effect Veiler
2 Genex Ally Birdman
2 Card Trooper
1 Gorz the Emissary of Darkness
1 Sangan
1 Lonefire Blossom
1 Debris Dragon
1 Spore
1 Glow-up Bulb
1 Dandylion
1 Blackwing-Zephyros the Elite
Spells: 18
3 Pot of Duality
2 Creature Swap
2 Enemy Controller
2 Mystical Space Typhoon
1 Heavy Storm
1 Scapegoat
1 Book of Moon
1 Monster Reborn
1 One for One
1 Pot of Avarice
1 Creature Swap
1 Dark Hole
1 Mind Control
Traps: 3
2 Call of The Haunted
1 Trap Dustshoot
Extra Deck:
1 Chimeratech Fortress Dragon
1 Shooting Star Dragon
1 Trishula, Dragon of the Ice Barrier
1 Red Dragon Archfiend
1 Stardust Dragon
1 Black Rose Dragon
1 Ancient Fairy Dragon
1 Arcanite Magician
1 Gaia Knight, the Force of Earth
1 Brionac, Dragon of the Ice Barrier
1 Ally of Justice Catastor
1 Armory Arm
1 Formula Synchron
1 Number 39: Utopia
1 Number 17: Leviathan Dragon
Side Deck:
2 Cyber Dragon
2 Spirit Reaper
2 D.D. Crow
1 Mystical Space Typhoon
2 Royal Decree
2 Mind Crush
2 Mirror of Oaths
2 Chain Disappearance

14. Luka Korpar

Monsters (18):
3 Red-Eyes Darkness Metal Dragon
3 Koa’ki Meiru Drago
3 Masked Dragon
2 Red-Eyes Wyvern
2 Totem Dragon
2 Delta Flyer
1 Exploder Dragon
1 Yamata Dragon
1 Light and Darkness Dragon
Spells (12):
3 Pot of Duality
3 Mystical Space Typhoon
1 Future Fusion
1 Heavy Storm
1 Mind Control
1 Book of Moon
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
Traps (10):
2 Solemn Warning
2 Dimensional Prison
2 Bottomless Trap Hole
2 Call of the Haunted
1 Solemn Judgment
1 Torrential Tribute
Extra deck (15):
1 Five-Headed Dragon
1 Chimeratech Fortress Dragon
1 Leviair the Sea Dragon
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Number 39: Utopia
1 Trishula, Dragon of the Ice Barrier
1 Red Dragon Archfiend
1 Scrap Dragon
1 Colossal Fighter
1 Stardust Dragon
1 Black Rose Dragon
1 Ancient Fairy Dragon
1 Iron Chain Dragon
1 Brionac, Dragon of the Ice Barrier
1 Ally of Justice Catastor
Side deck (15):
1 Cyber Dragon
1 Red-Eyes Wyvern
3 Thunder King Rai-Oh
1 Compulsory Evacuation Device
2 Shadow-Imprisoning Mirror
2 Light-Imprisoning Mirror
1 Pulling the Rug
1 Starlight Road
3 Rivalry of Warlords

15. Lovro Lukavečki

Monsters: 21
1 Black Luster Soldier – Envoy of the Beginning
1 Gorz the Emissary of Darkness
1 Caius the Shadow Monarch
1 Effect Veiler
1 Maxx “C”
3 Reborn Tengu
1 Dandylion
1 Glow-Up Bulb
1 Spore
1 Gorz the Emissary of Darkness
1 Debris Dragon
1 Sangan
2 Ryko, Lightsworn Hunter
2 Thunder King Rai-Oh
1 Spirit Reaper
1 Tragoedia
Spell: 13
2 Mystical Space Typhoon
2 Enemy Controler
1 Book of Moon
1 Pot of Dualty
1 Heavy Storm
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
1 One for One
1 Foolish Burial
1 Mind Control
1 Pot of Averice
Trap: 8
2 Solemn Warning
1 Solemn Judgment
1 Call of the Haunted
1 Trap Dushoot
1 Mirror Force
1 Torrential Tribute
1 Dimensional Prison
Exstra deck: 15
1 Trishula, Dragon of the Ice Barrier
1 Scrap Dragon
1 Stardust Dragon
1 Black Rose Dragon
1 Ancient Fairy Dragon
1 Brionac, Dragon of the Ice Barrier
1 Orient Dragon
1 T.G. Hyper Librarian
1 Ally of Justice Catastor
1 Armory Arm
1 Formula Synchron
1 Number 39: Utopia
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Leviair the Sea Dragon
1 Chimeratech Fortress Dragon
Side deck: 15
2 Cyber Dragon
2 Fossil Dyna Pachycephalo
2 Consecrated Light
1 D.D. Crow
1 Snowman Eater
1 Mystical Space Typhoon
1 Leeching the Light
1 Dimensional Prison
2 Bottomless Trap Hole
2 Light-Imprisoning Mirror

16. Jure Kvartuč

Monsters:
3 Judgment Dragon
1 Black Luster Soldier – Envoy of the Beginning
1 Tragoedia
1 Gorz the Emissary of Darkness
1 Honest
1 Celestia, Lightsworn Angel
2 Lyla, Lightsworn Sorceress
3 Wulf, Lightsworn Beast
1 Lumina, Lightsworn Summoner
1 Jain, Lightsworn Paladin
1 Garoth, Lightsworn Warrior
1 Ehren, Lightsworn Monk
1 Ryko, Lightsworn Hunter
2 Card Trooper
2 Necro Gardna
1 Plaguespreader Zombie
2 Effect Veiler
1 Glow-up Bulb
Spells: 10
3 Solar Recharge
1 Charge of the Light Brigade
1 Mind Control
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
1 Heavy Storm
1 Monster Reincarnation
1 Foolish Burial
Traps: 2
1 Beckoning Light
2 Dimensional Prison
1 Solemn Warning
Extra deck:
1 Armory Arm
1 Ally of Justice Catastor
1 Gaia Knight, the Force of Earth
1 Brionac, Dragon of the Ice Barrier
1 Black Rose Dragon
1 Stardust Dragon
1 Scrap Dragon
1 Trishula, Dragon of the Ice Barrier
1 Magical Android
1 Colossal Fighter
1 Mist Wurm
1 Number 39: Utopia
1 Though Ruler Archfiend
1 Leviatan the Sea Dragon

 

Goran_Bokovi Ime i prezime: Goran Bošković
Mjesto: Zagreb
Godine: 23YP: Koji deck danas igraš i zašto?
GB: Igram Mista valley deck. Jedinstven je, ima dosta mogućnosti.

YP: Kakav ti je zasad score i kakav plasman očekuješ?
GB: Zasad mi je score 2:3. Ne očekujem top, danas sam tu samo zbog zabave.

YP: Imaš li neku najdražu kartu?
GB: Flamvell firedog.

YP: Imaš li neki savjet za mlađe igrače?
GB: Radite dobre deckove, dkupljajte dobre karte i budite ljubazni.

YP: Što misliš o novoj ban listri koja dolazi u trećem mjesecu?
GB: Nemam neka konkretna mišljenja. Format je ejdnostavno takav da ne ograničava skoro nijedan popularan deck. Jedino možda vrate MST na 1, ne znam.

YP: Što misliš o dolasku Wind-upova i Inzektora u TCG.
GB: Inzektori me baš i nisu impresionirali. Ijako su dobar deck, to su ipak i dalje samo 3 karte. A Wind-up će biti deck koji će se zaista teško zaustavljati, ali će biti precijenjeni.



Leo_Kovai Ime i prezime: Leo Kovačić
Mjesto: Zagreb
Godine: 15YP: Koji deck danas igraš i zašto?
LK: Absolute zero s destiny heroima. Sviđa mi se deck, dosta je brz i mislim da se dobro snalazi u današnjoj meti.

YP: Koji score imaš i kakav plasman očekuješ?
LK: Zasad imam 4:2 i nadam se plasmanu u top16.

YP: Što preporučuješ novim igračima.
LK: Nemojte netdeckati, sami testajte.

YP: Što očekuješ od nove ban liste u 3. mjesecu?
LK: Ništa osobito, format se neće puno mijenjati, možda vrate CED.


Martin_Rodin Ime i prezime: Martin Rodin
Mjesto: Zagreb
Godine: 19YP: Koji deck danas igraš i zašto?
MR: Dragoni s White stoneovima i BEWDovima. Igram taj deck više od 18 mjeseci. Volim ga i mislim da ima dosta potencijala. Volim tu verziju jer lako stvara pluseve.

YP: Najdraža karta?
MR: LaDD, jako smeta opponentu.

YP: Koji ti je score i čemu se nadaš?
MR: Zasad imam score 4:2 i nadam se topu.

YP: Savjet za mlađe igrače?
MR: Sami testajte i radite svoje deckove, nemojte netdeckati ako ne znate zašto je neka karta stavljena u deck.


Marko_Bela Ime i prezime: Marko Bela
Država: Slovenia
Godine: 20YP: Koji deck danas igraš i zašto?
MB: T.G. agente. Deck mi se sviđa. T.G. engine igram jer nemam Guida, a i jako su konzistentni. Imam i dosta iskustva s njima.

YP: Kakav ti je score i kakav plasman očekuješ?
MB: 5:2, Očekujem top.

YP: Imaš li neku najdražu kartu ili nešto takvo?
MB: Nemam baš neku najdražu kartu.

YP: Imaš li neki savjet za mlađe igrače?
MB: Puno igrajte međusobno, tako gradite skill.

YP: Kakvi smo domaćini?
MB: Dobri ste. Dobri ste ljudi i nemam što reći protiv vas

Odgovori

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.