Summer Challenge 2011.

Summer Challenge 2013 - Od stola 43 do stola 1 by Traceur

U Zagrebu se 3.9.2011. godine održao
Summer Challenge, jedan od najvećih evenata, tražio se pobjednik ljeta. Pobjednik ulazi u dvoranu slavnih i sve to popraćeno izvanrednim nagradama.

Datum održavanja: 3.9.2011 (subota)
Početak prijava: 9h
Početak turnira: 10h
Lokacija: Carta Magica, Frankopanska 22, Zagreb
Pravo sudjelovanja: Svi igrači.

Nagrade:

  • 2 boostera za svakog igrača prilikom prijave
  • u toku turnira će se dijeliti boosteri i playmat na random
  • pobjednik dobiva manji item tehnologije (ili poklon bon za kupiti isti) u vrijednosti oko 400-500 kn
  • pobjednik ulazi u dvoranu slavnih kao pobjednik championshipa
  • playmati i binderi za najbolje igrače
  • dodatni boosteri za najbolje plasirane igrače, ovisno o broju igrača koji će sudjelovati ako bude odobren Regionals turnir od strane Konamija, na svakih 8 prijavljenih igrača, jedan igrač će se kvalificirati na europsko prvenstvo 2012 prema poretku

Poredak

1 Modesto, Ivan

2 Didovic, Ante

3 Boškovic, Goran

4 Ledenko, Krešimir

5 Jevrosimov, Davor

6 Miroševic, Vid

7 Lukavecki, Lovro

8 Novosel, Dejan

9 Radic, Toni

10 Korpar, Luka

11 Zrilic, Joso

12 Cupkovic, Robert

13 Žiža, Sven

14 Junk Destroyer

15 Matijevic, Jeronim

16 Kostelac, Tin

17 Someone

18 Pavlovic, Fabijan

19 Križanic, Matej

20 Žabcic, Mario

21 Samac, Filip

22 Okuka, Marjan

23 Apic, Ivan

24 Rodin, Martin

25 Calic, Karlo

26 Korbar, Alojz

27 Požega, Luka

28 Sekic, Matija

29 Galic, Matheo

30 Dobrovšak, Ivan Emanuel

31 Komes, Marko

32 Žagar, Jakov

33 Brnadic, Vladimir

34 Božac, Marko

35 Karaman, Angelo

36 Juras, Lovro

37 Kuljanac, Matija

38 Golac, Filip

39 Kuharic, Kristijan

40 Uljanic, Daniel

41 Komušanac, Davor

42 Kovacic, Leo

43 Bajlo, Antonio

44 Smolic, Krešimir

45 Kosic, Nikola

46 Mazic, Neven

47 Bratic, Bruno

48 Focht, Luka

49 Katinic, Domagoj

50 Kneževic, Marin

51 Greguric, Karlo

52 Gergoric, Mario

53 Slunjski, AnBelko

54 Tkalcec, Ivan

55 Belan, Antonio

56 Vujic, Tin

57 Maglica, Mihael

58 Križnik, Ivan

59 Papic, Goran

60 Kuharic, Sebastijan

61 Gudeljevic, Jurica

62 Požega, Niko

63 Marinovic RI, Ivan

64 Fintic, Mihael

65 Cudina, Hrvoje

66 Damjanic, Jakov

67 Blaca, Duje

68 Sandric, Bruno

69 Sokolic, Josip

70 Forempoher, Bruno

71 Horžic, Viktor

72 Šcuric, Borna

73 Damjanic, Mihael

74 Vujic, Jan

75 Stanic, Borna

76 Papic, Karlo

77 Greguric, Davor

78 Hadži Veljkovic, Tin

79 Leško, Danijel

80 Valla, Robert

81 Milisav, Vlatko

82 Vranek, Ivan

83 Oroz, Dominik

84 Samardžija, Tvrtko

85 Delgalo, Jan

86 Šcuric, Mislav

87 Pavlinac, Jurica

88 Duvnjak, Martin

89 Cesic, Franjo

90 Perkovic, Bruno

91 Vrbat, Anto

92 Cvitanovic, Fran

93 Kovacek, Matija

 

Summer Challenge 2011


Deckovisc_deckovi

Lightsworn (19)
Machina gadget (7)
Gladiator Beast (6)
Gravekeeper’s (6)
Chaos (5)
Dragunity (4)
Dragons (4)
Karakuri (4)
X-Saber (4)
Infernity (3)
SixSamurai (3)
Ostalo:
Blackwings (2)
Zombie (2)
Hero (2)
Agenti (1)
Antimeta (1)
Fabled (1)
TG (1)
Random (15)


The Boogyman – Agent Deck

Monsters: 22
3 The Agent of Creation – Venus
3 Master Hyperion
3 Shine Ball
3 The Agent of Mystery – Earth
1 Honest
1 Gorz the Emissary of Darkness
1 Sangan
1 Black Luster Soldier – Envoy of the Beginning
1 Spirit Reaper
3 Orange Light
2 Archlord Kristya
Spells: 12
3 Pot of Duality
3 Cards from the Sky
1 Monster Reborn
1 Dark Hole
1 Book of Moon
2 MST
1 Heavy Storm
Traps: 6
1 Mirror Force
1 Torrential Tribute
1 Solemn Warning
2 Bottomless Trap Hole
1 Solemn Judgment
Side Deck:
1 Cyber Dragon
1 Possessed Dark Soul
1 D.D. Crow
1 Dimmensional Fissure
2 Gozen Match
1 Chain Desperiance
1 Starlight Road
1 Debunk
2 Banisher of the Radiance
1 King Tiger Wan Gogh
1 MST
2 Pulling the Rug
Extra deck:
1 Leviair the Sea Dragon
2 Number 17: Leviathan Dragon
2 Gachi Gachi Gantetsu
1 Magical Android
1 Trishula, Dragon of the Ice Barrier
1 Scrap Dragon
1 Stardust Dragon
1 Brionac, Dragon of the Ice Barrier
1 Ally of Justice, Catastor
2 Armory Arm
1 Chimera Fortress Dragon
1 Black Rose Dragon

Ante Didović – Lightsworn

Monsters: 28
3 Judgment Dragon
1 Black Luster Soldier – Envoy of the Beginning
2 Tragoedia
1 Gorz the Emissary of Darkness
1 Honest
1 Celestia, Lightsworn Angel
2 Lyla, Lightsworn Sorceress
3 Wulf, Lightsworn Beast
1 Lumina, Lightsworn Summoner
1 Jain, Lightsworn Paladin
1 Garoth, Lightsworn Warrior
1 Ehren, Lightsworn Monk
1 Ryko, Lightsworn Hunter
2 Card Trooper
2 Necro Gardna
1 Phantom of Chaos
1 Plaguespreader Zombie
2 Effect Veiler
1 Glow-up Bulb
Spells: 10
3 Solar Recharge
1 Charge of the Light Brigade
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
1 Heavy Storm
1 Monster Reincarnation
1 Book of Moon
1 Foolish Burial
Traps: 2
1 Beckoning Light
1 Torrential Tribute
Side deck:
1 Gladiator Taming
3 Mystical Space Typhoon
2 Bottomless Trap Hole
Extra Deck
1 Armory Arm
1 Ally of Justice Catastor
1 Gaia Knight, the Force of Earth
1 Brionac, Dragon of the Ice Barrier
1 Black Rose Dragon
1 Stardust Dragon
1 Scrap Dragon
1 Trishula, Dragon of the Ice Barrier
1 Magical Android
1 Colossal Fighter
1 Mist Wurm

Goran Bošković – Mist Valley Deck

Monsters: 19
2 Winged Rhynos
2 Mist Valley Soldier
3 Reborn Tengu
2 Genex Blastfan
3 Genex, Ally Birdman
1 Blackwing – Zephyros the Elite
3 Mist Valley Falcon
1 Lady Ninja Yae
2 Mist Valley Shaman
Spells: 12
2 Terraforming
1 Pot of Avarice
3 Divine Wind of Mist Valley
1 Heavy Storm
1 Dark Hole
1 Swords of Revealing Light
1 Monster Reborn
1 Book of Moon
1 Quill Pen of Gulldos
Traps: 12
1 Mirror Force
2 Dark Bribe
2 Safe Zone
1 Torrential Tribute
2 Icarus Attack
2 Fiendish Chain
1 Call of the Hounted
1 Solemn Judgment
Side Deck:
1 Forbidden Chalice
1 Chain Disperience
1 Shadow – Imprisoning Mirror
2 Starlight Road
2 Black Horn of Heaven
2 MST
2 Light – Imprisonng Mirror
2 Dimmensional Fissure
Extra deck:
1 Number 39: Utopia
1 Colossal Fighter
1 Scrap Dragon
2 Stardust Dragon
1 Thought Ruler of Archfiend
1 Scrap Archfiend
1 Red Dragon Archfiend
1 Mist Valley Thunder Lord
1 Arcanite Magician
1 Black Rose Dragon
1 Brionac, Dragon of the Ice Barrier
Krešimir Ledenko – Destiny Hero

Krešimir Ledenko – Destiny Hero

Monsters: 20
1 Dark Armed Dragon
1 Gorz the Emissary of Darkness
2 Caius the Shadow Monarch
1 Elemental Hro Stratos
2 Destiny Hero – Malicius
1 Destiny Hero – Plasma
1 Destiny Hero Diamond Dude
1 Sangan
1 Plaguespreader Zombie
3 Reborn Tengu
3 Deep Sea Diva
1 Last Blue Breaker
1 Cyber Valley
1 Effect Veiler
Spells: 16
1 Monster Reborn
1 Dark Hole
1 Heavy Storm
2 Destiny Draw
1 Allure of Darkness
1 Pot of Avarice
3 Miracle Fusion
1 Mind Control
1 Scapegoat
1 Book of Moon
1 Reinforcement of the Army
2 Pot of Duality
Traps: 4
1 Torrential Tribute
1 Mirror Force
1 Return from the Different Dimmension
1 Solemn Judgment
Side Deck:
2 Vanity’s Fiend
2 Kycoo the Ghost Destroyer
1 Effect Veiler
3 Eletric Virus
3 MST
2 Bottomless Trap Hole
2 Thunder King Rai-Oh
Extra Deck:
1 Stardust Dragon
1 Thought Ruler of Archfined
1 Colossal Fighter
1 Black Rose Dragon
3 Elemental Hero AbsoluteZero
2 Gaia Knight, the Force of Earth
1 Ally of Justice Catastor
1 Magical Android
1 Brionac, Dragon of the Ice Barrier
1 Formula Synchron
1 Dark End Dragon

Davor Jevrosimov – Gladiator Beast

Monsters: 13
3 Gladiator Beast Laquari
1 Gladiator Beast Bestiari
1 Gladiator Beast Retiari
1 Gladiator Beast Darius
1 Gladiator Beast Murmillo
1 Gladiator Beast Hoplomus
1 Gladiator Beast Equeste
3 Thunder King Rai-Oh
Spells: 12
3 Gladiator Prooving Ground
1 Monster Reborn
1 Dark Hole
1 Book of Moon
2 Shrink
2 Dimmensional Fissure
1 Smashing Ground
1 Forbidden Chalice
Traps: 15
1 Starlight Road
1 Mirror Force
1 Torrential Tribute
2 Solemn Warning
1 Solemn Judgment
2 Seven Tools of the Bandit
2 Bottomless Trap Hole
2 Gladiator Beast War Charior
2 Dimensional Prison
1 Dark Bribe
Side deck:
1 Gladiator Beast War Chariot
1 Hevy Storm
1 Effect Veiler
2 Cyber Dragon
1 Gadiators Taming
2 MST
1 Black Horn of Heaven
2 Pulling the Rug
2 D.D. Warrior Lady
2 Kycoo the Ghost Destroyer
Extra deck:
1 Gladiator Beast Essedari
2 Gladiator Beast Gyzarus
2 Gladiator Beast Heraklinos

Vid Mirošević – Gadgets

Monsters: 19
2 Green Gadget
2 Yellow Gadget
2 Red Gadget
2 Doomcaliber Knight
2 Thunder King Rai-Oh
3 Machina Fortress
3 Machina Gearframe
2 Cyber Dragon
1 Gorz the Emissary of Darkness
Spells: 10
3 Smashing Ground
1 Limit Removal
1 Dark Hole
1 Heavy Storm
2 MST
1 Monster Reborn
1 Book of Moon
Trap: 13
1 Starlight Road
1 Seven Tools of the Bandit
1 Torrential Tribute
2 Bottomless Trap Hole
2 Dimensional Prison
1 Mirror Force
1 Call of the Hounted
1 Solemn Judgment
2 Solemn Warning
Side Deck
2 Chain Dissaperience
2 Consecrated Light
2 System Down
2 Pulling the Rug
3 Light Imprisoning Mirror
2 Nobleman of Crossout
2 Chivlary
Extra deck:
2 Chimeratech Fortress Dragon
1 Number 39: Utopia
1 Wind up Zenmaster
1 Trishula
1 Scrap Dragon
1 Stardust Dragon
1 Brionac
1 Ally of Justice Catastor
1 Magical Android
1 Colossal
1 Black Rose Dragon
1 Thought Ruler Archfiend

Lovro Lukavečki – Gladiator Beast

Monsters: 14
3 Gladiator Beast Laquari
1 Gladiator Beast Darius
2 Gladiator Beast Equeste
1 Gladiator Beast Bestiari
1 Gladiator Beast Retiari
1 Gladiator Beast Murmilo
1 Gladiator Beast Hoplomus
3 Thunder King Rai-Oh
1 Doomcaliber Knight
Spell: 13
3 Dimensional Fissure
2 Smashing Ground
2 Gladiator Proving Ground
2 Forbidden Lance
1 Monster Reborn
1 Dark Hole
1 Book of Moon
1 Heavy Storm
Trap: 15
3 Gladiator Beast War Chariot
2 Dimensional Prison
3 Starlight Road
2 Solemn Warning
2 Bottomless Trap Hole
1 Mirror Force
1 Torrential Tribute
1 Solemn Judgment
Side deck:
2 Cyber Dragon
2 Kyco the Ghost Destroyer
2 Banisher of Radiance
2 Mystical Space Typhoon
1 Nobleman of Crossout
1 Trap Stun
2 Mirror of Oaths
3 Light – Imprisoning Mirror
Exstra deck: 15
3 Stardust Dragon
1 Colossal Fighter
1 Blackwing Armor Master
1 Black Rose Dragon
1 Ancient Fairy Dragon
1 Gaia Knight, the Force of Earth
1 Magical Android
1 Gladiator Beast Essedari
2 Gladiator Beast Gyzarus
2 Gladiator Beast Heraklinos
1 Chimeratech Fortress Dragon

Dejan Novosel – Chaos Plant

Monsters: 20
1 Black Luster Soldier – Envoy of the Beginning
2 Ryko, Lightsworn Hunter
1 Debris Dragon
1 Plaguespreader Zombie
1 Dandylion
1 Gorz the Emissary of Darkness
1 Effect Veiler
1 Glo-up Bulb
1 Tragoedia
1 Lonfire Blossom
1 Sangan
1 Maxx „C“
3 Reborn Tengu
1 Spora
2 Caius the Shadow Monarch
1 Spirit Reaper
Spells: 12
1 Mind Control
1 One for One
1 Pot of Avarice
2 Pot of Duality
1 Heavy Storm
1 Dark Hole
2 MST
1 Monster Reborn
1 Enemy Controler
1 Book of Moon
Traps: 9
1 Solemn Judgment
2 Solemn Warning
2 Bottomless Trap Hole
1 Dimensional Prison
1 Torrential Tribute
2 Call of the Hounted
1 Mirror Force
Side deck:
1 D.D. Crow
1 Light Imprisoning Mirror
2 Black Horn of Heaven
1 Staright Road
Exstra deck:
1 Steelswarm Roach
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Leviair Dragon
1 Shooting Star Dragon
1 Armory Arm
1 Ally of Justice Decisive Armor
1 Ally of Justice Catastor
1 Brionac
1 T.G. Hyper Librarian
1 Trishula
1 Black Rose Dragon
1 Oriant Dragon
1 Scrap Dragon
1 Stardust Dragon
1 Formula Synchron

Toni Radić – Chaos Plant

Monsters: 23
1 Lonfire Blossom
1 Plaguespreader Zombie
1 Dandylion
1 Gorz the Emissary of Darkness
2 Caius the Shadow Monarch
1 Sangan
3 Ryko, Lightsworn Hunter
1 Black Luster Soldier – Envoy of the Beginning
3 Reborn Tengu
2 Effect Veiler
1 Glow-up Bulb
1 Tour Guide from the Underworld
1 Chaos Sorcerer
1 Debris Dragon
1 Spore
1 Unknown Synchron
Spells:12
1 Book of Moon
1 Heavy Storm
1 Charge of the Light Brigade
3 MST
1 Pot of Avarice
1 Dark Hole
1 Enemy Controler
1 Mind Control
1 Monster Reborn
1 Foolish Burial
Traps: 7
1 Solemn Judgment
2 Solemn Warning
1 Mirror Force
1 Caal of the Hounted
1 Dimensional Prison
1 Torrential Tribute
Side deck:
1 Kinetic Soldier
2 D.D. Crow
2 Nobleman of Crossout
1 Pulling The Rug
1 Debunk
1 Gottoms Emergency Call
1 Light – Imprisoning Mirror
Extra deck:
1 Formula Synchro
1 Armory Arm
1 Ally of Justice Catastor
1 Magical Android
1 T.G. Hyper Librarian
1 Brionac
1 Iron Chain Dragon
1 Arcanite Magician
2 Black Rose Dragon
1 Stardust Dragon
1 Dark End Dragon
1 Trishula
1 Shooting Star Dragon
1 Number 17: Leviathan Dragon Dragon

Luka Korpar – Dragons

Monsters: 19
3 Red Eyes Darkness Dragon
3 Red Eyes Wyvern
3 Koaki Meiru Dragon
3 Masked Dragon
1 Light and Darkness Dragon
1 Prime Material Dragon
1 Dread Dragon
1 Exploder Dragon
2 Totem Dragon
1 Delta Flyer
Spells: 11
2 Gold Sarcophagus
1 Future Fusion
3 MST
1 Heavy Storm
1 Monster Reborn
1 Book of Moon
1 Dark Hole
1 Burial from the Different Dimension
Traps: 10
2 Solemn Warning
1 Solemn Judgment
1 Starlight Road
2 Bottomless Trap Hole
2 Dimensional Prison
1 Mirror Force
1 Torrential Tribute
Side deck:
1 Effect Veiler
3 Thunder King Rai-Oh
1 Dodger Dragon
1 Nobleman of Crossout
2 Pulling the Rug
2 Dust Tornado
2 Light – Imprisoning Mirror
3 Rivalry of the Warlords
Extra deck:
1 Five- Headed Dragon
1 Trident Dragon
1 Trishula
1 Red Dragon Archfiend
1 Scrap Dragon
1 Colossal Fighter
2 Stardust Dragon
1 Exploder Dragonwing
2 Black Rose Dragon
1 Ancient Fairy Dragon
1 Iron Chain Dragon
1 Brionac
1 Ally of Justice Catastor

Joso Zrilić – Lightsworn

Monsters: 28
3 Judgment Dragon
1 Black Luster Soldier – Envoy of the Beginning
2 Tragoedia
1 Gorz the Emissary of Darkness
1 Honest
1 Celestia, Lightsworn Angel
2 Lyla, Lightsworn Sorceress
3 Wulf, Lightsworn Beast
1 Lumina, Lightsworn Summoner
1 Jain, Lightsworn Paladin
1 Garoth, Lightsworn Warrior
1 Ehren, Lightsworn Monk
1 Ryko, Lightsworn Hunter
2 Card Trooper
2 Necro Gardna
1 Phantom of Chaos
1 Plaguespreader Zombie
1 Effect Veiler
1 Glow-up Bulb
Spells: 10
3 Solar Recharge
1 Charge of the Light Brigade
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
1 Heavy Storm
1 Monster Reincarnation
1 Book of Moon
1 Foolish Burial
1 Mind Control
Traps: 2
1 Beckoning Light
1 Torrential Tribute
Side deck:
2 Electric Virus
2 Cyber Dragon
1 Fossil Dyna Pachypallo
2 D.D. Crow
1 Ryko, Lightsworn Hunter
3 MST
1 GB Taming
2 Gozen Match
Extra deck:
1 Number 17: Leviathan Dragon
1 Number 39: Utopia
1 Chimeratech Fortress Dragon
1 Armory Arm
1 Ally of Justice Catastor
1 Gaia Knight, the Force of Earth
1 Brionac, Dragon of the Ice Barrier
1 Black Rose Dragon
1 Stardust Dragon
1 Scrap Dragon
1 Trishula, Dragon of the Ice Barrier
1 Magical Android
1 Colossal Fighter
1 Mist Wurm

Robert Čupković  – Gladiator Beast

Monsters: 15
3 Gladiator Beast Laquari
2 Gladiator Beast Darius
2 Gladiator Beast Equeste
1 Gladiator Beast Bestiary
1 Gladiator Beast Murmillo
1 Gladiator Beast Retiari
1 Gladiator Beast Hoplomus
2 Elemental Hero Prisma
1 Elemental Hero Stratos
1 Gorz the Emissary of Darkness
Spells: 14
3 MST
2 A Hero Lives
2 Smashing Ground
1 Dark Hole
1 Heavy Storm
1 Monster Reborn
2 Forbidden Lance
1 Book of Moon
1 Gladiator Prooving Ground
Traps: 13
3 Gladiator Beast War Chariot
2 Bottomless Trap Hole
2 Dimensional Prison
1 Mirror Force
1 Solemn Judgment
1 Trap Stun
1 Black Horn of Heaven
1 Starlight Road
1 Safe Zone
Side deck:
2 Cyber Dragon
2 Fossil Dyna Pachycephalo
2 Consecrated Light
2 Thunder King Rai-Oh
2 Dimensional Fissure
1 Doomcaliber Knight
1 Snowman Eater
1 Nobleman of Crossout
1 Dust Tornado
1 Starlight Road
Extra deck:
2 Gladiator Beast Gyzarus
2 Gladiator Beast Heraklinos
2 Gladiator Beast Essedary
2 Chimeratech Fortress Dragon
2 Stardust Dragon
1 Brionac
1 Ally of JusticeCatastor
1 Black Rose Dragon
1 Scrap Dragon
1 Gaia Knight the Force of Earth

Sven Žiža – Karakuri

Monsteri 20
2 Karakuri Merchant
3 Karakuri Strategist
2 Karakuri Ninja
2 Karakuri Soldier
3 Karakuri Muso
3 Karakuri Komachi
2 Genex Neutron
3 Cyber Dragon
Spell:12
2 MST
2 Karakuri Cash Cache
1 Book of moon
1 Heavy storm
1 Monster reborn
1 Dark hole
1 Pot of avarice
1 Enemy controller
1 Instant fusion
1 Mind control
Trap: 8
1 Mirror Force
1 Solemn Judgment
1 Torrential Tribute
1 Starlight Road
2 Bottomless trap hole
2 Dimensional prison
Side deck:
1 Corridor of agony
1 My body as a shield
1 Nobleman of crossout
2 Chain disappearance
1 Gozen match
1 Rivalry of warllords
1 Dragon capture jar
1 Light-imprisoning mirror
2 Chaos trap hole
1 Pulling the rug
1 Debunk
1 Aly of justice core destroyer
1 D.D. Crow
Extra deck:
1 Cyber saurus
1 Naturia Landoise
2 Magical android
1 Black rose dragon
1 Iron chain dragon
1 Mist Wurm
2 Stardust dragon
1 Gaia knight,the force of Earth
2 Karakuri shogun
2 Karakuri bureido
1 Red dragon archfiend

Junk Destroyer – Gladiator Beast

Monsters: 15
3 Gladiator Beast Laquari
2 Gladiator Beast Equeste
2 Gladiator Beast Darius
1 Gladiator Beast Murmillo
1 Gladiator Beast Retiari
3 Thunder King Rai-Oh
2 Gladiator Beast Hoplomus
1 Gladiator Beast Bestiari
Spells: 12
1 Dark Hole
1 Heavy Storm
3 Dimensional Fissure
3 Gladiator Proving Ground
2 Smashing Ground
2 Pot of Duality
Traps: 12
3 Gladiator Beast War Chariot
2 Starlight Road
2 Dimensional Prison
2 Trap Stun
2 Solemn Warning
1 Mirror Force
Side deck:
1 Starlight Road
2 Cyber Dragon
2 MST
2 Consecrated Light
2 Bottomless Trap Hole
1 Intercept Wave
2 Shrink
2 Nobleman of Crossout
1 Torrential Tribute
Extra deck:
2 Gladiator Beast Gyzarus
2 Gladiator Beast Heraklinos
2 Gladiator Beast Essedari
2 Chimeratech Fortress Dragon
1 Brionac
2 Stardust Dragon

Jeronim Matijevic – Machina Gadget

Monsters: 19
2 Yellow Gadget
2 Red Gadget
2 Green Gadget
3 Machina Gearframe
3 Machina Fortress
2 Machina Peacekeeper
2 Machina Force
1 Scrap Recycler
1 Genex Ally Birdman
Spells: 12
3 Smashing Ground
2 MST
1 Heavy Storm
1 Dark Hole
1 Book of Moon
1 Monster Reborn
2 Solidarity
1 Limiter Removal
Traps: 10
2 Bottomless Trap Hole
2 Dimensional Prison
1 Compulsory Evacuation Device
1 Solemn Judgment
2 Starlight Road
1 Mirror Force
1 Torrential Tribute
Side deck:
1 Gozen Match
2 Shadow – Imprisoning Mirror
2 Light – Imprisoning Mirror
1 Nobleman of Crossout
1 Chaos Trap Hole
Extra deck:
1 GaiaKnight, the Force of Earth
2 Genex Ally Triforce
1 Arcanite Magician
1 Ancient Fairy Dragon
2 Stardust Dragon

Tin Kostelac – Twilight Plant

Monsters: 28
1 Black Luster Soldier – Enovy of the Beginning
1 Gorz the Emissary of Darkness
1 Tragoedia
2 Judgment Dragon
2 Chaos Sorcerer
2 Wulf, Lightsworn Beast
1 Jain, Lighsworn Paladin
1 Ehren, Lightsworn Monk
2 Ryko, Lightsworn Hunter
1 Lumina, Lighsworn Summoner
1 Rinyan, Lightsworn Rogue
1 Lyla, Lightsworn Sorceress
2 Necro Gardna
1 Blackwing – Zephyros the Elite
1 Glow-up Bulb
1 Spora
1 Dandylion
1 Debris Dragon
1 Card Trooper
1 Lonfire Blossom
1 Honest
1 Junk Synchron
1 Plaguespreader Zombie
Spells: 11
1 Monster Reborn
1 Dark Hole
2 MST
1 Charge of the Light Brigade
2 Solar Recharge
1 Heavy Storm
2 Monster Reincarnation
1 Mind Control
Traps: 2
2 Fiend Comedian
Side deck:
1 Chimera Fortress Dragon
2 Cyber Dragon
2 Jujitsu Master
1 Battle Fader
2 Thunder King Rai-Oh
1 Burial From the Different Duimmension
1 MST
3 Royal Decree
2 Debunk
Extra deck:
2 Number 39: Utopia:
1 Trishula
1 Scrap Dragon
1 Thought Ruler of Archfiend
1 Stardust Dragon
1 Coossal Fighter
1 Ancient Fiary Dragon
1 Black rose Dragon
1 Formula Synchron
1 Ally of Justice Catastor
1 Orient Dragon
1 Frozen Fitz
1 Brionac
1 T.G. Hyper Librarian

Ime i prezime: Matija Križanić

Mjesto: Zagreb
Godine: 20

YP: Koji su tvoji uspjesi na turnirima kod nas i u inozemstvu?
MK: Pa… ništa posebno, 10. na LoM championshipu.

YP: Koji deck igraš danas?
MK: Macro cosmos deck.

YP: Što misliš koji će deck pobijediti?
MK: Moj deck.

YP: Znači predviđaš si prvo mjesto?
MK: Da.

YP: Imaš li neku najdražu kartu?
MK: Ne.

YP: Što bi želio poručiti mlađim igračima?
MK: Sretno.

YP: Što misliš o novom rulingu vezanom za detachanje Xyz materiala poput Sangana i Tengua?
MK: Zakooooon. Zato što mrzim Tour guidea.


Ime i prezime: Krešimir Ledenko
Mjesto: Zagreb
Godine: 18

YP: Koji su tvoji uspjesi na turnirima kod nas i u inozemstvu?
KL: Ovogodišnji državni prvak, Top 8 u Sloveniji.

YP: Kakav je bio ugođaj na Euru?
KL: Turnir k’o turnir. Samo puno ljudi i dobra konkurencija.

YP: Koji deck igraš danas?
KL: Absolute zero deck. Zato jer je veseli deck i ima masu comboa.

YP: Kakav ti je score i očekivanja?
KL: Zasada vozim 3:1, Top16 bi bilo super.

YP: Zašto ideš na velike evente?
KL: Zbog igre, igrača, pokazivanja..

YP: Što bi želio poručiti mlađim igračima?
KL: Testajte i idite na turnire.

YP: Što misliš o novom rulingu vezanom za detachanje Xyz materiala poput Sangana i Tengua?
KL: Svejedno mi je.



Ime i prezime: Davor Jevrosimov
Mjesto: Zagreb
Godine: 23

YP: Koji su tvoji uspjesi na turnirima kod nas i u inozemstvu?
DJ: Prvi na Pharaoh touru 2008. i Top32 na YCS-u u Italiji.

YP: Koji deck igraš danas?
KL: Kao i uvijek, Gladiator Beast

YP: Kakav ti je score i očekivanja?
KL: Imam 4:0 zasada, nadam se Top 16

YP: Zašto ideš na velike evente?
KL: Zabava, dobro društvo, novi deckovi.

YP: Što bi želio poručiti mlađim igračima?
KL: Isprobavajte deckove dok ne nađete onaj svoj i idite na turnire.

YP: Što misliš o novom rulingu vezanom za detachanje Xyz materiala poput Sangana i Tengua?
KL: Ne igram Xyz monstere pa mi je svejedno.

Ime i prezime: N. Kosić
Mjesto: Bjelovar
Godine: 24

YP: Koji su tvoji uspjesi na turnirima kod nas?
NK: 32 na natsima.

YP: Koji deck igraš danas?
NK: Dissaster dragoni. Obožavam ih.

YP: Zašto ih stalno igraš?
NK: Volim njihov stil. Lako ih je složiti i imaju laku kontrolu.

YP: Koji ti je score zasada i koji plasman očekuješ?
NK: 3:3. Ne zanima me plasman, tu sam zbog testanja.

YP: Koja ti je najdraža karta?
NK: Des Volgsgalph.

YP: Zašto ideš na velike evente?
NK: Trade, prodaja, društvo, prijatelji.

YP: Imaš li štogod za reći mlađima?
NK: Ne slušajte ove starije., oni ripaju i to nije lijepo. Slušajte sebe i nemožete pogriješiti


Ime i prezime: Domagoj Katinić
Mjesto: Zagreb
Godine: 17

YP: Koji su tvoji uspjesi na turnirima kod nas?
DK: Bio sam na državnom.

YP: Koji deck igraš danas?
DK: X-saberi, jer ih na listi nisu dirali. Ostala 2 decka koja imam, Plantovi i Samuraji su bili taknuti…

YP: Koji score si predviđaš?
DK: Predviđam si score 5:2.

YP: Što misliš, koji će deck pobjediti?
DK: Dižu Zombiji. Ako ih itko ovdje ima i zna igrati.

YP: Koja ti je najdrža karta?
DK: X-saber Fulhelm knight

YP: Zašto ideš na veće evente?
DK:
Zbog prijatelja i druženja.


Ime i prezime: Dominik Oroz
Mjesto: Požega
Godine: 17

YP: Koji su tvoji uspjesi na turnirima?
DO: Ništa zasada.

YP: Koji deck igraš?
DO: Mist Tengu. Ne volim tier deckove.

YP: Što misliš, koji će deck pobjediti?
DO: LS, Twilight ili Chaos, takvo nešto.

YP: Koja ti je najdraža karta?
DO: Brionac, dragon of the ice barrier.

YP: Zašto si došao na Summer Challange?
DO: Malo upoznajem ljude.

YP: Imša li štogod za preporučiti ostalim igračima?
DO: Pazite na ripere, ne prekidajte igrati i skupljati ijako je ponekad teško.

Odgovori

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.