Cover: Spring Challenge 2016

Datum održavanja: 19.3.2016 (subota)
Početak prijava: 9h
Početak turnira: 10.30h
Lokacija: Dućan Carta Magica, Frankopanska 24, Zagreb
Upad: 70 kn
Pravo sudjelovanja: Sudjelovati smiju svi igrači

Nagrade:

  • na upadu se dobivaju 1 booster Breakers of Shadow i 1 Astral Pack booster
  • na kraju swiss dijela turnira nagrade prema poretku:
  • na svakih 8 igrača koji sudjeluju na turniru, 1 je kvalificiran na Europsko prvenstvo 2016. godine, prema poretku, a ako je među njima netko već kvalificiran, kvalifikacijsko mjesto se pomiče na slijedećeg po poretku koji nije kvalificiran
  • na kraju turnira (nakon TOP8/TOP16) dodatne nagrade (izračunato za odaziv od 60 igrača; manje igrača znači manje nagrade više igrača znači više nagrada):
    • 1. mjesto:           trofej, Cardmarket Coupon 150€, 24 boostera Breakers of Shadow
    • 2. mjesto:           trofej, 24 boostera Breakers of Shadow
    • 3. mjesto:           trofej, 12 boostera Breakers of Shadow
    • 4. mjesto:           12 boostera Breakers of Shadow
    • 5.-8. mjesto:       6 boostera Breakers of Shadow
    • 9.-16. mjesto:     3 boostera Breakers of Shadow
  • mlađi igrači rođeni 2003. godine ili kasnije gledajući samo poredak među ostalim mlađim igračima prema poretku nakon swissa kao dodatne nagrade dobivaju:
    • 1. mjesto:           4 boostera Breakers of Shadow
    • 2. mjesto:           3 boostera Breakers of Shadow
    • 3.-4. mjesto:      1 booster Breakers of Shadow

Poredak

Spring Challenge 2016 – Final Standings

Fotografije

Video

Deck liste

Rok Vujanović

Monster cards:
3 Ehther the Heavenly Monarch
3 Erebus the Underworld Monarch
2 Kuraz the Light Monarch
1 Thestalos the Mega Monarch
1 Majesty’s Fiend
2 Edea the Heavenly Squire
2 Eidos the Underworld Squire
1 Mithra the Thunder Vassal
3 Maxx “C”
2 Effect Veiler

Spell cards:
3 Pantheism of the Monarchs
3 Domain of the True Monarchs
3 Tenacity of the Monarchs
3 The Monarchs Stormforth
2 Return of the Monarchs
3 Twin Twisters
1 One for One

Trap cards:
2 The Prime Monarch

Extra deck:

Side deck:
3 Mask of Restrict
2 Vanity’s Fiend
1 Majesty’s Fiend
2 Battle Fader
2 Mystical Space Typhoon
1 Retaliating “C”
1 Quaking Mirror Force
1 Magic Deflector
1 Raigeki
1 March of the Monarchs

Robert Čupković

Monster cards:
3 Erebus the Underworld Monarch
3 Ehther the Heavenly Monarch
3 Edea the Heavenly Squire
3 Eidos the Underworld Squire
1 Majesty’s Fiend
1 Thestalost the Mega Monarch
1 Kuraz the Light Monarch
1 Thestalos the Firestorm Monarch

Spell cards:
3 Pantheism of the Monarchs
3 Tenacity of the Monarchs
3 The Monarchs Stormforth
3 Domain of the True Monarchs
2 Return of the Monarchs
3 Upstart Goblin
1 Reinforcement of the Army
1 Mystical Space Typhoon
1 Twin Twisters

Trap cards:
3 The Prime Monarch
1 Escalation of the Monarchs

Extra deck:

Side deck:
2 Effect Veiler
2 Landrobe the Rock Vassal
2 Royal Decree
2 Lose 1 Turn
1 Fog King
1 Raigeki
1 Dark Hole
1 Breaktrough Skill
2 Mystical Space Typhoon
1 Soul Drain

Daniel Duspara

Monster cards:
1 Majesty’s Fiend
3 Edea the Heavenly Squire
3 Erebus the Underworld Monarch
3 Mithra the Thunder Vassal
3 Kuraz the Light Monarch
3 Ehther the Heavenly Monarch
2 Eidos the Underworld Squire
1 Thestalos the Mega Monarch

Spell cards:
3 Pantheism of the Monarchs
3 Tenacity of the Monarchs
3 Return of the Monarchs
1 March of the Monarchs
3 The Monarchs Stormforth
3 Domain of the True Monarchs
1 One for One
1 Reinforcement of the Army

Trap cards:
3 The Prime Monarch

Extra deck:

Side deck:
3 Mystical Space Typhoon
3 Book of Eclipse
1 March of the Monarchs
3 Vanity’s Fiend
3 Twin Twisters
1 Raigeki
1 Dark Hole

August Marčan

Monster cards:
3 Performapal Pendulum Sorcerer
2 Performapal Lizardraw
1 Performapal Guitartle
1 Performapal Monkeyboard
1 Performapal Skullcrobat Joker
1 Performapal Silver Claw
1 Performapal Partnaga
3 Guiding Ariadne
3 Master Pendulum, the Dracoslayer
2 Vector Pendulum, the Dracoverlord
1 Luster Pendulum, the Dracoslayer
1 Rescue Rabbit
1 Archfiend Eccentrick
1 Masked Chameleon

Spell cards:
3 Upstart Goblin
3 Wavering Eyes
3 Draco Face-off
2 Instant Fusion
2 Mystical Space Typhoon

Trap cards:
2 Solemn Scolding
1 Solemn Warning
1 Solemn Strike
1 Bottomless Trap Hole

Extra deck:
2 Dinoster Power, the Mighty Dracoslayer
2 Ignister Prominence, the Blasting Dracoslayer
1 Stardust Dragon
1 Elder Entity Norden
1 King of the Feral Imps
1 Castel, the Skyblaster Musketeer
1 Number 66: Master Key Beetle
1 Daigusto Emeral
1 Diamond Dire Wolf
1 Abyss Dweller
1 Traptrix Rafflesia
1 Divine Dragon Knight Felgrand
1 Majester Paladin, the Ascending Dracoslayer

Side deck:
1 Mystical Space Typhoon
1 Raigeki
1 Soul Charge
1 Dark Hole
1 Foolish Burial
1 Glow-Up bulb
1 Naturia Beast
2 Imperial Iron Wall
2 Horn of Heaven
2 Maxx “C”
2 Gameciel, the Sea Turtle Kaiju

Matej Lavrinšek

Monster cards:
1 Performapal Skullcrobat Joker
1 Performapal Monkeyboard
1 Luster Pendulum, the Dracoslayer
1 Performapal Guitartle
2 Performapal Silver Claw
2 Archfiend Eccentrick
2 Performapal Lizardraw
3 Performapal Pendulum Sorcerer
3 Guiding Ariadne
3 Master Pendulum, the Dracoslayer
3 Vector Pendulum, the Dracoslayer

Spell cards:
3 Wavering Eyes
3 Upstart Goblin
3 Draco Face-Off
2 Painful Decision
1 Soul Charge
1 Twin Twisters

Trap:
3 Solemn Strike
1 Solemn Scolding
1 Solemn Warning

Extra deck:
3 Ignister Prominence, the Blasting Dracoslayer
2 Dinoster Power, the Migty Dracoslayer
2 Majester Paladin, the Ascending Dracoslayer
1 Diamond Dire Wolf
1 Abyss Dweller
1 King of the Feral Imps
1 Number 66: Master Key Beetle
1 Castel, the Skyblaster Musketeer
1 Beast-Eyes Pendulum Dragon
1 Number 106: Giant Hand
1 Number 38: Hope Harbinger Dragon Titanic Galaxy

Side deck:
3 Maxx “C”
3 Mask of Restrict
2 Imperial Iron Wall
2 Mystical Space Typhoon
1 Raigeki
1 Dark Hole
1 X-Saber Palomuro
1 Naturia Beast
1 System Down

Ivan Emanuel Dobrovšak

Monster cards:
3 The Phantom Knights of Ancient Robe
3 The Phantom Knights of Silent Boots
2 The Phantom Knights of Rugged Glove
3 Speedroid Terrortop
1 Speedroid Taketomborg
1 Graff, Malebranche of the Burning Abyss
2 Cir, Malebranche of the Burning Abyss
3 Farfa, Malebranche of the Burning Abyss
2 Scarm, Malebranche of the Burning Abyss
1 Libic, Malebranche of the Burning Abyss
2 Fiendish Rhino Warrior
1 Tour Guide from the Underworld
2 Effect Veiler

Spell cards:
3 Twin Twisters
1 Mask Change II

Trap cards:
1 Quaking Mirror Force
3 The Phantom Fog Blade
1 Breaktrough Skill
1 Torrential Tribute
1 Storming Mirror Force
2 Horn of Heaven
1 Bottomless Trap Hole
1 Time-Space Trap Hole
1 Solemn Warning

Extra deck:
3 Dante, Traveler of the Burning Abyss
2 The Phantom Knights of Break Sword
1 Leviair the Sea Dragon
1 Number 47: Nightmare hark
1 Number 20: Giga-Brilliant
1 Super Quantal Mech Beast Grampulse
1 Beatrice, Lady of the Eternal
1 Number 66: Master Key Beetle
1 Dark Rebellion Xyz Dragon
1 Number F0: Utopic Future
1 Dante, Pilgrim of the Burning Abyss
1 Masked HERO Dark Law

Side deck:
2 Majesty’s Fiend
2 Maxx “C”
2 Dark Hole
3 system Down
3 Mask of Restrict
3 Anti-Spell Fragrance

Matko Barbić

Monster cards:
3 Kozmo Dark Destroyer
2 Kozmo Forerunner
1 Kozmo Strawman
3 Kozmo Sliprider
1 Kozmo Goodwitch
1 Kozmoll Wickedwitch
2 Kozmo Farmgirl
3 Kozmo Tincan
1 Kozmo Dark Eclipser

Spell cards:
3 Kozmotown
1 Dark Hole
3 Emergency Teleport
2 Mystical Space Typhoon

Trap cards:
3 Solemn Strike
1 Torrential Tribute
3 Call of the Haunted
1 Solemn Warning
3 Kozmojo
1 Oasis of Dragon Souls
2 Anti-Spell Fragrance

Extra deck:
1 Divine Dragon Knight Felgrand
1 Number 23: Lancelot, Dark Knight of the Underworld
1 Red-Eyes Flare Metal Dragon
1 Number 11: Big Eye
1 Leviair the Sea dragon
1 Cyber Twin Dragon
1 Constellar Pleiades
1 Gaia Dragon, the Thunder Charger
1 Number 61: Volcasaurus
1 Cyber Dragon Infinty
1 Castel, the Skyblaster Musketeer
1 Abyss Dweller
1 The Phantom Knights of Break Sword
1 Cyber Dragon Nova
1 Super Quantal Mech Beast Grampulse

Side deck:
1 Twin Twisers
3 System Down
1 Anti-Spell Fragrance
1 Raigeki
1 XYZ Universe
1 Eradicator Epidemic Virus
3 Mask of Restrict
1 Maxx “C”
3 Magic Deflactor

Sandro Kišur

Monster cards:
3 Scarm, Malebranche of the Burning Abyss
2 Barbar, Malebranche of the Burning Abyss
2 Cir, Malebranche of the Burning Abyss
2 Farfa, Malebranche of the Burning Abyss
1 Cagna, Malebranche of the Burning Abyss
1 Calab, Malebranche of the Burning Abyss
1 Libic, Malebranche of the Burning Abyss
1 Graff, Malebranche of the Burning Abyss
3 Fiendish Rhino Warrior
1 Tour Guide from the Underworld
3 Maxx “C”
3 Effect Veiler

Spell cards:
3 Upstart Goblin
2 Twin Twisters
2 Dark Hole
1 Raigeki
1 Foolsih Burial

Trap cards:
3 Solemn Strike
1 Solemn Warning
1 Horn of Heaven
1 The Traveler and the Burning Abyss

Extra deck:
3 Dante, Traveler of the Burning Abyss
1 Super Quantal Mech Beast Granpulse
1 Mechquiped Angineer
1 Number 47: Nightmare Shark
1 Number 30: Acid Golem of Destruction
1 Number F0: Utopic Future
1 Virgil, Rock Star of the Burning Abyss
2 Dante, Pilgrim of the Burning Abyss
2 Beatrice, Lady of the Eternal
1 Downered Magician
1 The Phantom Knight of Break Sword

Side deck:
3 Anti-Spell Fragrance
3 Mask of Restrict
2 Magic Deflector
1 Fire Lake of the Burning Abyss
1 Vanity’s Emptiness
3 System Down
2 Forbidden Chalice

Odgovori

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.