Regional tournament 11/2014

regional11

Datum održavanja: 22.11.2014 (subota)
Početak prijava: 13.30h
Početak turnira: 14h
Lokacija: Dućan Carta Magica, Frankopanska 24, Zagreb
Upad: 70 kn
Pravo sudjelovanja: Sudjelovati smiju svi igrači

Nagrade:

na upadu se dobivaju 1 booster The New Challengers i 1 booster starije edicije
na kraju swiss dijela turnira nagrade prema poretku: TOP4 – deckbox i TOP8 – playmat
na svakih 8 igrača koji sudjeluju na turniru, 1 je kvalificiran na Europsko prvenstvo 2015. godine, prema poretku, a ako je među njima netko već kvalificiran, kvalifikacijsko mjesto se pomiče na slijedećeg po poretku koji nije kvalificiran

WCQ Regionals Zagreb 22.11.2014 – Final Standings by Uredništvo Yugioh Planeta

Deck liste

Ivan Modesto

Monsters (18)

3 Scarm, Malebranche of the Burning Abyss
3 Cir, Malebranche of the Burning Abyss
3 Graff, Malebranche of the Burning Abyss
2 Rubic, Malebranche of the Burning Abyss
2 Calcab, Malebranche of the Burning Abyss
1 Alich, Malebranche of the Burning Abyss
3 Tour Guide From the Underworld
1 Black Luster Soldier – Envoy of the Beginning

Spells (10)

3 Upstart Goblin
2 Mystical Space Typhoon
1 Raigeki
1 Soul Charge
1 Foolish Burial
1 Allure of Darkness
1 Rank-Up Magic Astral Force

Traps: 12

3 Vanity’s Emptiness
3 Fire Lake of the Burning Abyss
2 Karma Cut
3 Phoenix Wing Wind Blast
1 Compulsory Evacuation Device

Extra deck: 15

3 Dante, Traveller of the BurningAbyss
2 Downered Magician
2 Ghostrick Alucard
2 Number 47: Nightmare Shark
1 Number 30: Acid Golem of Destruction
1 Number 20: Giga-Brilliant
1 Number 49: Fortune Tune
1 Wind-Up Zenmaines
1 Temtempo the Percussion Djinn

Side deck: 15

3 Vanity’s Fiend
2 Majesty’s Fiend
2 Puppet Plant
2 The Monarchs Stormforth
1 Mystical Space Typhoon
1 Spell Shattering Arrow
1 Bottomless Trap Hole
3 Fairy Wind

Michael Sličko

Monsters (28)

3 Judgment Dragon
2 Lyla, Lightsworn Sorceress
3 Lumina, Lightsworn Summoner
3 Raiden, Hand of Lightsworn
1 Minerva, Lightsworn Maiden
1 Wulf, Lightsworn Beast
1 Ryko, Lightsworn Hunter
1 Ehren, Lightsworn Monk
1 Jain, Lightsworn Paladin
1 Honest
2 Necro Gardna
1 Lightray Diabolos
1 Redox, Dragon Rulers of Boulders
1 Blaster, Dragon Ruler of Infernos
1 Tidal, Dragon Ruler of Waterfalls
2 Card Trooper
3 Eclipse Wyvern

Spells (9)

2 Reinforcement of the Army
1 Soul Charge
1 Foolish Burial
1 Dark Hole
3 Solar Recharge
1 Charge of the Light Brigade

Traps (4)

2 Royal Decree
1 Breakthrough Skill
1 Needlbug Nest

Side Deck

1 Garoth, Lightsworn Warrior
1 Tempest, Dragon Ruler of Storms
1 Gate Blocker
1 Penguin Soldier
1 Kuribandit
2 Monster Reincarnation
2 Twister
1 Royal Decree
3 Mystical Space Typhoon
1 Call of the Haunted
1 Magic Jammer

Extra Deck

1 Number 74: Master of Blades
1 Number 11: Big Eye
1 Mecha Phantom Beast Dracosack
1 Divine Dragon Knight Felgrand
1 Number 101: Silent Honor ARK
1 Number 50: Blackship of Corn
1 Diamond Dire Wolf
1 Number 80: Rhapsody in Berserk
1 Lavalval Chain
1 Leviair the Sea Dragon
1 Wind-Up Zenmaines
1 Temtempo the Percussion Djinn
1 Michael, the Arch-Lightsworn
1 Black Rose Dragon
1 Leo, the Keeper of the Sacred Tree

Matej Jakob

Monsters (19)

3 Qliphort Scout
3 Qliphort Carrier
3 Qliphort Disk
3 Qliphort Helix
1 Qliphort Shell
3 Odd-Eyes Pendelum Dragon
1 Performapal Trampolynx
2 Caius the Shadow Monarch

Spells (16)

3 Saqlifice
3 Summoner’s Art
3 Forbidden Chalice
3 The Monarchs’s Stormforth
2 Pot of Duality
2 Night Beam

Traps (5)

3 Vanity’s Emptiness
1 Compulsory Evacuation Device
1 Bottomless Trap Hole

Side Deck

1 Raigeki
3 Spell-Shattering Arrow
3 Chain Dissapperiance
1 Night Beam
1 Mystical Space Typhoon
2 Qlimate Change
2 D.D. Crow
2 Pulling the Rug

Extra Deck

1 Gear Gigant X
1 Karakuri Shogun mdl 00 ”Burei”
1 Karakuri Steel Shogun mdl 00X ”Bureido”
1 Evilswarm Exciton Knight
1 Number 101: Silent Honor ARK
1 Number 82: Heartlandraco
1 Castel the Skyblaster Musketeer
1 Number 103: Ragnazero
1 Number 80: Rhapsody in Berserk
1 Abyss Dweller
1 Gagaga Cowboy
1 Tiras, Keeper of Genesis
1 Constellar Ptolemy M7
1 Steelswarm Roach
1 Number 85: Crazy Box

Renato Smijulj

Monsters (21)

3 Mathematician
3 Shaddoll Beast
2 Shaddoll Falco
2 Shaddoll Squamata
2 Shaddoll Dragon
1 Shaddoll Hedgehog
3 Artifact Moralltach
1 Artifact Beagaltach
1 Glow-Up Bulb
1 Felis, Lightsworn Archer
1 Black Luster Soldier ñ Envoy of the Beginning
1 Dark Armed Dragon

Spells (11)

2 El-Shaddoll Fusion
2 Shaddoll Fusion
1 Double Cyclone
2 Artifact Ignition
1 Foolish Burial
1 Super Polymerization
1 Soul Charge
1 Allure of Darkness

Traps (10)

3 Artifact Ignition
2 Sinister Shadow Games
1 Shaddoll Core
1 Compulsory Evacuation Device
1 Bottomless Trap Hole
2 Vanity’s Emptiness

Extra Deck

2 Shaddoll Construct
2 Shaddoll Winda
1 El Shaddoll Shekinaga
1 Number 61: Volcasaurs
1 Constellar Pleiades
1 Castel, the Skyblaster Muskteer
1 Vulcan the Divine
1 Armory Arm
1 Black Rose Dragon
1 Armades, the Keeper of Armageddon
1 Star Eater
1 Michael ñ the Arch Lightsworn
1 Leo, the Keeper of the Sacred Tree

Side Deck

2 Vanity’s Fiend
3 Flying ”C”
2 The Monarchs Stormforth
2 Mystical Space Typhoon
3 Mistake
3 Fairy Wind
2 Black Horn of Heaven

 

Odgovori

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.