Regional tournament 10/2014

regional10

Datum održavanja: 25.10.2014 (subota)
Početak prijava: 13.30h
Početak turnira: 14h
Lokacija: Dućan Carta Magica, Frankopanska 24, Zagreb
Upad: 70 kn
Pravo sudjelovanja: Sudjelovati smiju svi igrači

Nagrade:

  • na upadu se dobivaju 1 booster Duelist Alliance i 1 booster Primal Origin
  • na kraju swiss dijela turnira nagrade prema poretku: TOP4 – deckbox; TOP8 – playmat
  • na svakih 8 igrača koji sudjeluju na turniru, 1 je kvalificiran na Europsko prvenstvo 2015. godine, prema poretku, a ako je među njima netko već kvalificiran, kvalifikacijsko mjesto se pomiče na slijedećeg po poretku koji nije kvalificiran
  • na kraju turnira (nakon TOP4/TOP8) dodatne nagrade (izračunato za odaziv od 30 igrača; manje igrača znači manje nagrade više igrača znači više nagrada):
    • 1. 24 boostera Duelist Alliance/Primal Origin + 3 Astral Pack boostera
    • 2. 12 boostera Duelist Alliance/Primal Origin + 3 Astral Pack boostera
    • 3.-4. 6 boostera Duelist Alliance/Primal Origin + 2 Astral Pack boostera
    • 5.-8. 3 boostera Duelist Alliance/Primal Origin + 1 Astral Pack booster

Poredak

Regionals Zagreb 25.10.2014 Final Standings by Uredništvo Yugioh Planeta

 

Video

Deckliste

Renato Smijulj

Monsters: 23

3 Shaddoll Beast
2 Shaddoll Falco
2 Shaddoll Squamata
2 Shaddoll Dragon
1 Shaddoll Hedgehog
3 Raiden, Hand of the Lightsworn
1 Lyla, Lightsworn Sorceress
2 Chaos Sorcerer
2 Black Dragon Collapserpent
2 White Dragon Wyverburster
1 Black Luster Soldier ñ Envoy of the Beginning
1 Eclipse Wyvern
1 Dark Armed Dragon

Spells: 11

3 Upstart Goblin
3 Shaddoll Fusion
1 Super Polymerization
1 Charge of the Light Brigade
1 Soul Charge
1 Book of Moon
1 Allure of Darkness

Traps: 7

2 Sinister Shadow Games
2 Call of the Haunted
1 Compulsory Evacuation Device
2 Vanity’s Emptiness

Extra Deck: 15

2 Shaddoll Construct
2 Shaddoll Winda
1 Number 61: Volcasaurs
1 Abyss Dweller
1 Daigusto Emeral
1 Lavalval Chain
1 Castel, the Skyblaster Muskteer
1 Goyo Guardian
1 Arcanite Magician
1 Black Rose Dragon
1 Scrap Dragon
1 Leo, the Keeper of the Sacred Tree
1 Thought Ruler Archfiend

Side Deck: 15

3 Puppet Plant
1 Thunder King Rai-Oh
1 Gorz the Emissary of Darkness
1 Vanity’s Fiend
2 D.D. Crow
2 Mystichal Space Typhoon
3 Chain Disapperiance
1 Malovelent Catastrophe
1 Trap Stun

Gyimesi Andras

Monsters: 17

3 Tour Guide From the Underworld
3 Scarm, Malebranche of the Burning Abyss
3 Cir, Malebranche of the Burning Abyss
3 Graff, Malebranche of the Burning Abyss
3 Mathematician
1 Shaddoll Dragon
1 Raiza, the Storm Monarch

Spells: 11

1 Foolish Burial
1 Allure of Darkness
3 Mystichal Space Typhoon
3 Supply Squad
2 Upstart Magic
1 Rank-Up-Magic Astral Force

Traps: 12

3 Phoenix Wing Wind Blast
3 Karma Cut
3 Vanity’s Emptiness
1 Compulsory Evacuation Device
1 Solemn Warning
1 Breakthrough Skill

Extra deck: 15

2 Dante, Traveller of the Burning Abyss
2 Ghostrick Alucard
1 Number 47: Nightmare Shark
1 Temtempo the Percussion Djinn
1 Wind-Up Zenmaines
1 Number 30: Acid Golem of Destruction
1 Number 20: Giga-Brilliant
1 Number 49: Fortune Tune
3 Downered Magician
2 Constellar Pleiades

Side deck: 15

2 Ally of Justice Cycle Reader
2 Vanity’s Fiend
1 Raiza the Storm Monarch
1 Back to Square One
1 Dark Hole
2 Wiretap
2 Chain Disapperiance
2 Raigeki Break
2 Stygian Dirge

Andrassy Laszlo Zsolt

Monsters: 32

3 Tour Guide From the Underworld
3 Mathematician
2 Kuribandit
2 Shaddoll Beast
2 Shaddoll Squamata
2 Shaddoll Dragon
2 Shaddoll Falco
1 Shaddoll Hedgehog
3 Scarm, Malebranche of the Burning Abyss
2 Cir, Malebranche of the Burning Abyss
3 Graff, Malebranche of the Burning Abyss
1 Black Luster Soldier ñ Envoy of the Beginning
3 Artifact Moraltach
1 Felis, Lightsworn Archer
2 Effect Veiler

Spells: 10
3 Shaddoll Fusion
3 Mystichal Space Typhoon
1 Super Polymerization
1 Allure of Darkness
1 Soul Charge
1 Foolish Burial

Traps: 18

3 Sinister Shadow Games
1 Shaddoll Core
3 Phoenix Wing Wind Blast
1 Solemn Warning
3 Artifact Sanctum
2 Karma Cut
3 Vanity’s Emptiness
1 Compulsory Evacuation Device
1 Raigeki Break

Ivan Modesto

Monsters: 20

3 Mathematician
3 Raiza the Storm Monarch
3 Scarm, Malebranche of the Burning Abyss
3 Cir, Malebranche of the Burning Abyss
3 Graff, Malebranche of the Burning Abyss
3 Tour Guide From the Underworld
2 Shaddoll Dragon

Spells: 1

1 Raigeki

Traps: 19

3 Vanity’s Emptiness
3 Mind Crush
3 Trap Stun
3 Karma Cut
3 Phoenix Wing Wind Blast
2 Breakthrough Skill
1 Compulsory Evacuation Device
1 The Travaller and the Burning Abyss

Extra deck: 15

3 Dante, Traveller of the BurningAbyss
2 Downered Magician
2 Ghostrick Alucard
2 Number 47: Nightmare Shark
1 Number 30: Acid Golem of Destruction
1 Number 20: Giga-Brilliant
1 Number 49: Fortune Tune
1 Wind-Up Zenmaines
1 Temtempo the Percussion Djinn

Side deck: 15

3 Flying ”C”
2 Vanity’s Fiend
1 Majesty’s Fiend
1 Puppet Plant
2 The Monarchs Stormforth
2 Mystical Space Typhoon
2 Pulling the Rug
2 Light-Imprisoning Mirror

Ivan Grgona

Monsters: 12

3 Satellarknight Altair
3 Satellarknight Deneb
3 Satellarknight Unukalhai
2 Satellarknight Vega
1 Honest

Spells: 12

3 Reinforcement of the Army
2 Pot of Duality
2 Mystical Space Typhoon
2 Forbidden Lance
1 Soul Charge
1 Raigeki
1 Book of Moon

Traps: 16

3 Stellarnova Alpha
3 Call of the Haunted
2 Breakthrough Skill
2 Dimensional Prison
1 Bottomless Trap Hole
1 Torrential Tribute
1 Compulosry Evacuation Device
1 Solemn Warning
1 Soul Drain
1 Wiretap

Extra deck: 15

2 Stellarknight Delteros
1 Castel, the Skyblaster Musketeer
1 Maestroke the Simphony Djinn
1 Constellar Omega
1 Abyss Dweller
1 Evilsworm Exciton Knight
1 Number 11: Silent Honor ARK
1 Number 50: Blackship of Corn
1 Diamond Dire Wolf
1 Gagaga Cowboy
1 Number 80: Rhapsody in Berserk
1 Number 82: Heartlandraco
1 Daigusto Emeral
1 Wind-Up Zenmaines

Side deck: 15

2 Maxx ”C”
1 Neo-Spacian Grand Mole
1 Thunder King Rai-Oh
1 Mind Control
1 Mystical Space Typhoon
1 Wiretap
1 Rivalry of Warlords
2 Stygian Dirge
2 Chain Disapperiance
3 Shadow-Imprisoning Mirror

Sandro Kiöur

Monsters: 20

3 Scarm, Malebranche of the Burning Abyss
1 Cir, Malebranche of the Burning Abyss
3 Graff, Malebranche of the Burning Abyss
3 Tour Guide From the Underworld
2 Shaddoll Dragon
1 Shaddoll Beast
1 Shaddoll Falco
1 Shaddoll Squamata
2 Mathematician
1 Lyla, Lightsworn Sorceress
1 Effect Veiler
1 Black Luster Soldier ñ Envoy of the Beginning

Spells: 8

3 Shaddoll Fusion
1 Beginning of the End
1 Allure of Darkness
1 Foolish Burial
1 Soul Charge
1 Super Polymerization

Traps: 12

3 Phoenix Wing Wind Blast
2 Karma Cut
3 Vanity’s Emptiness
1 Compulsory Evacuation Device
1 Solemn Warning
2 Trap Stun

Extra deck: 15

2 Dante, Traveller of the Burning Abyss
1 Ghostrick Alucard
1 Number 47: Nightmare Shark
1 Mechqiupped Engineer
1 Leviair the Sea Dragon
1 Cairngorgon, Antiluminescent Knight
1 Number 49: Fortune Tune
2 Downered Magician
1 Armades, Keeper of Boundaries
1 Goyo Guardian
1 El Shaddoll Winda
2 El Shaddoll Construct

Side deck: 15

2 Maxx ”C”
2 Ally of Justice Cycle Reader
1 Mobius the Frost Monarch
1 Raiza the Storm Monarch
2 Mystical Space Typhoon
1 De-Fusion
3 Chain Dissapperiance
2 Malovelent Catastrophe
1 Breakthrough Skill

August Marčan

Monsters: 25

3 Mermail Abysspike
3 Mermail Abyssteus
2 Mermail Abysslinde
2 Mermail Abyssmegalo
1 Mermail Abyssturge
1 Mermail Abyssgunde
1 Mermail Abyssocea
3 Atlantean Marksman
1 Atlantean Heavy Infantry
1 Atlantean Dragoons
3 Genex Undine
2 Genex Controller
1 Tidal, Dragon Ruler of Waterfalls
1 Gorz, the Emissary of Darkness

Spells: 4

2 Mystical Space Typhoon
1 Allure of Darkness
1 Soul Charge

Traps: 11

3 Abyss-Sphere
3 Breakthrough Skill
1 Abyss-Squal
1 Solemn Warning
1 Compulsory Evacuation Device
2 Trap Stun

Extra deck: 15

1 Black Rose Dragon
1 Goyo Guardian
1 Leo, the Keeper of the Sacred Tree
1 Number 11: Big Eye
1 Mecha Phantom Beast Dracossack
1 Mermail Abyssgaios
1 Lavalval Chain
1 Number 11: Silent Honor ARK
1 Leviair the Seam Dragon
1 Bahamut Shark
1 Abyss Dweller
1 Number 47: Nightmare Shark
1 Evilswarm Exciton Knight
1 Castel, the Skyblaster Musketeer
1 Mermail Abysstrite

Side deck: 15

2 Maxx ”C”
2 Flying ”C”
1 Neo-Spacian Grand Mole
1 Soul Release
1 Raigeki
1 Mind Control
1 Mystical Space Typhoon
2 Full House
2 Light-Imprisoning Mirror
2 Shadow-Imprisoning Mirror

Franjo Mikić

Monsters: 29

1 Blaster, Dragon Ruler of Infernos
1 Tempest, Dragon Ruler of Storms
1 Redox, Dragon Ruler of Boulders
3 Eclipse Wyvern
2 Lightray Diabolos
3 Judgement Dragon
3 Lumina, Lightsworn Summoner
2 Lyla, Lightsworn Sorceress
2 Raiden, Hand of the Lightsworn
1 Minerva, Lightsworn Maiden
1 Ehren, Lightsworn Monk
1 Jain, Lightsworn Paladin
1 Garoth, Lightsworn Warrior
1 Wulf, Lightsworn Beast
2 Card Trooper
1 Honest
3 Necro Gardna

Spells: 6

3 Solar Recharge
1 Charge of the Light Brigade
1 Soul Charge
1 Foolish Burial

Traps: 5

2 Phoenix Wing Wind Blast
2 Needlebug Nest
1 Breaktrhough Skill

Extra deck: 15

1 Star Eater
1 Crimson Blader
1 Scrap Dragon
1 Michael, the Arch-Lightsworn
1 Black Rose Dragon
1 Divine Dragon Knight Felgrand
1 Mecha Phantom Beast Dracossack
1 Number 11: Big Eye
1 Starliege Paladynamo
1 Diamond Dire Wolf
1 Maestroke the Symphony Djinn
1 Lavalval Chain
1 Leviair the Sea Dragon
1 Mechquipped Angineer
1 Wind-Up Zenmaines

Side deck: 15

2 D.D. Crow
2 Ryko, Lightsworn Hunter
1 Dark Hole
2 Twister
3 Mystical Space Typhoon
1 The Transmigration Prophecy
1 Breakthrough Skill
2 Malovelent Catastrophe

Odgovori

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.