National Championship 2011

U Zagrebu se 18.6.2011. godine održalo već tradicionalno najprestižniji događaj – državno prvenstvo 2011. Pobjednik ulazi u dvoranu slavnih i sve to popraćeno izvanrednim nagradama.

Datum održavanja: 18.6.2011 (subota)
Početak prijava: 9h
Početak turnira: 10h
Lokacija: Restoran “Cassandra”, Ulica grada Vukovara 39, 10000 Zagreb (studentska menza u sklopu Fakulteta elektrotehnike i računarstva)
Upad: 100 kn
Pravo sudjelovanja: Sudjelovati smiju svi igrači s prebivalištem u Hrvatskoj ili hrvatskim državljanstvom

Državno prvenstvo 2011

Feature Matchevi:


Prva runda: Zagy (Gravekeeper’s) vs Jevrosimov (Gladiator Beast),

Druga runda: Lukavečki (Gravekeeper’s) vs Slunjac (Tengu Plant),

Treća runda: Joso Zrilić (Tengu Plant) vs Ante Didović (Tengu Plant)

Četvrta runda: Joso Zrilić (Tengu Plant) vs Karlo Mrvić (Tengu Plant)

Peta runda: Vrbanić (Gladiator Beast) vs Čupković (Gladiator Beast)

Šesta runda: Random Token (Drgunity) vs Ante Didović (Tengu Plant)

Sedma runda: Gordan Bareza (Disaster Dragon vs Krešimir Ledenko (Tengu Plant)

Četvrtfinale: Gordan Bareza (Disaster Dragunity) vs Ante Didović (Tengu Plant)

Polufinale: Krešimir Ledenko (Tengu Plant) vs Gordan Bareza (Disaster Dragon)

Pulufinale: Joso Zrilić (Tengu Plant) vs Dejan Novosel (Tengu Plant)

FINALE: Krešimir Ledenko (Tengu Plant) vs Joso Zrilić (Tengu Plant)


Nagrade:

  • 3 boostera za svakog igrača prilikom prijave
  • Pobjednik ulazi u dvoranu slavnih kao državni prvak 2011. godine
  • Pobjednik dobiva plaćen put i smještaj na europsko prvensto u Španjolskoj u 7. mjesecu
  • Pobjednik dobiva set promo WCQ karata (Meklord Astro Mekanikle, T.G. Hyper Librarian, Meklord Emperor Granel)
  • TOP4 igrači dobivaju trofej
  • TOP32 igrači dobivaju WCQ playmat
  • TOP64 igrači dobivaju WCQ protektore za karte
  • Prvih 1/6 igrača po poretku biva kvalificirano na europsko prvensto u Španjolskoj u 7. mjesecu
  • Dodatni boosteri za najbolje plasirane igrače, ovisno o broju igrača koji će sudjelovati

Poredak

1. Ledenko, Krešimir

2. Zrilić, Joso

3. Novosel, Dejan

4. Bareza, Gordan

5. Didović, Ante

6. Čupković, Robert

7. Puljak, Darijan

8. Noskov, Robert

9. Kvartuč, Jure

10. Jevrosimov, Davor

11. Vrbanić, Matija

12. Random, Token

13. Radić, Toni

14. Sekić, Matija

15. Juras, Lovro

16. Slunjski, Anđelko

17. Lukavečki, Lovro

18. Korpar, Luka

19. Nothig, Juraj

20. Mirošević, Vid

21. Ivanković, Lukša

22. Sokolić, Josip

23. Grlević, Dominik

24. Kosić, Nikola

25. Smolić, Krešimir

26. Lušić, Daniel

27. Šimičić, Nikola

28. Someone

29. Golac, Filip

30. Kalajdžić, Ivan

31. Vinceković, Bruno

32. Ivić, Zvonko

33. Žagar, Jakov

34. Križanić, Matej

35. Hamzić, Fadil

36. Bosnić, Hrvoje

37. Pavlović, Fabijan

38. Mrvić, Karlo

39. Bošković, Goran

40. Palaić, Jakov

41. Kukina, Nikola

42. Kostelac, Tin

43. Rodin, Martin

44. Korbar, Alojz

45. Bilić, Marko

46. Bulić, Tomislav

47. Križnik, Ivan

48. Kozulić, Ivan

49. Kuharić, Sebastijan

50. Petrovski, Enis

51. Šegulja, Božidar

52. Jurleka, Matija

53. Kašica, Goran

54. Kuharić, Kristijan

55. Palaić, Filip

56. Stanić, Borna

57. Karaman, Angelo

58. Orešić, Stjepan

59. Katinić, Domagoj

60. Cvetkovski, Dominik

61. Matak, Goran

62. Balić, Matej

63. Vukasović, Filip

64. Bastalec, Kristian

65. Knežević, Marin

66. Ravlić, Fabijan

67. Apić, Ivan

68. Štromar, Luka

69. Eršek, Ivan

70. Josipović, Dario

71. Babić Vukmir, Bartol

72. Komes, Marko


Deckovi

nats11 deck


Krešimir Ledenko – Tengu Plant Chaos Deck


Monsters (22):
1 Gorz The Emissary Of Darkness
2 Caius The Shadow Monarch
2 Chaos Sorcerer
1 Sangan
3 Reborn Tengu
1 Dandylion
1 Spore
1 Glow-Up Bulb
2 Lonefire Blossom
2 Debris Dragon
2 Effect Veiler
3 Ryko, Lightsworn Hunter
1 Unknown Synchron
Spells (9):
1 Monster Reborn
1 Dark Hole
2 Mystical Space Typhoon
2 Pot Of Avarice
1 Book Of Moon
1 Mind Control
1 Foolish Burial
Traps (9):
1 Torrential Tribute
1 Mirror Force
1 Solemn Judgment
1 Call Of The Haunted
1 Limit Reverse
1 Dust Tornado
2 Dimensional Prison
1 Seven Tools Of The Bandit
Side Deck (15):
1 Caius The Shadow Monarch
2 Cyber Dragon
1 Chimeratech Fortress Dragon
3 Puppet Plant
2 Banisher Of The Radiance
2 D.D. Crow
1 Corridor Of Agony
2 Bottomless Trap Hole
1 Malevolent Catastrophe
Extra Deck (15):

1 Trishula, Dragon Of The Ice Barrier
1 Shooting Star Dragon
1 Stardust Dragon
1 Scrap Dragon
1 Colossal Fighter
1 Black Rose Dragon
1 Ancient Fairy Dragon
1 Arcanite Magician
1 Brionac, Dragon Of The Ice Barrier
1 Iron Chain Dragon
1 Ally Of Justice Catastor
1 Magical Android
1 Armory Arm
2 Formula Synchron


Joso Zrilić – Tengu Plant Chaos Deck

Monsters:
1 Gorz The Emissary Of Darkness
2 Caius The Shadow Monarch
1 Chaos Sorcerer
1 Sangan
3 Reborn Tengu
1 Dandylion
1 Spore
1 Glow-Up Bulb
2 Lonefire Blossom
2 Debris Dragon
1 Effect Veiler
2 Ryko, Lightsworn Hunter
1 Card Trooper
1 Cyber Valley
1 D.D. Crow
Spells:
1 Monster Reborn
1 Dark Hole
1 Pot of Duality
2 Mystical Space Typhoon
2 Pot Of Avarice
1 Book Of Moon
1 Mind Control
1 Foolish Burial
1 Giant Trunade
Traps:
1 Torrential Tribute
1 Mind Crush
1 Solemn Judgment
1 Call Of The Haunted
1 Limit Reverse
2 Dust Tornado
1 Mirror Force
Side Deck:
3 Puppet Plant
1 Neo Spacian Grand Mole
2 Cyber Dragon
3 Thunder King Rai-Oh
1 D.D. Crow
2 Banisher of the Radiance
1 Nobleman of Crossout
2 Dimensional Prison
1 Caius the Shadow Monarch
Extra Deck
1 Trishula, Dragon Of The Ice Barrier
1 Shooting Star Dragon
1 Stardust Dragon
1 Scrap Dragon
1 Colossal Fighter
1 Black Rose Dragon
1 Ancient Fairy Dragon
1 Brionac, Dragon Of The Ice Barrier
1 Iron Chain Dragon
1 Ally Of Justice Catastor
1 Magical Android
1 Armory Arm
2 Formula Synchron
1 Chimeratech Fortress Dragon

Gordan Bareza – Dragon Dragunity

Monsters
3 Red Eyes Darkness Metal Dragon
3 Red Eyes Wywern
2 Koaki Meiru Dragon
2 Dodger Dragon
1 Exploder Dragon
3 Dragunity Dux
1 Dragunity Aklys
3 Dragunity Phalanx
Spells:
1 Future Fusion
1 Terraforming
3 Dragon Ravine
1 Giant Trunade
2 Mystical Space Taphoon
1 Monster Reborn
1 Dark Hole
1 Book of Moon
Traps:
1 Mirror Force
1 Torrential Tribute
1 Compulsory Evacuation Device
1 Dust Tornado
1 Call of the Hounted
1 The Transmigration Prophecy
2 Seven Tools of the Bandit
2 Dimensional Prison
1 Solemn Judgment
Side deck:
2 Cyber Dragon
1 D.D. Crow
1 Koaki Meiru Dragon
1 Dust Tornado
2 Bottomless Trap Hole
2 Swallow Flip
3 Skill Drain
2 Chain Disperience
1 Compulsory Evacuation Device
Extra deck:
1 Five Headed Dragon
1 Trident Dragon
1 Red Dragon Archfiend
1 Colossal Fighter
1 Thought Ruler Archfiend
3 Stardust Dragon
1 Ally of Justice Catastor
1 Black Rose Dragon
1 Brionac, Dragon Of The Ice Barrier
3 Dragunity Knight – Vajrayana
1 Chimeratech Fortress Dragon

Dejan Novosel – Tengu Plant Chaos deck

Monsters:
1 Gorz The Emissary Of Darkness
2 Caius The Shadow Monarch
1 Chaos Sorcerer
1 Sangan
3 Reborn Tengu
1 Dandylion
1 Spore
1 Spirit Reaper
1 Glow-Up Bulb
2 Lonefire Blossom
2 Debris Dragon
1 Effect Veiler
2 Ryko, Lightsworn Hunter
1 Card Trooper
Spells:
1 Monster Reborn
1 Dark Hole
2 Mystical Space Typhoon
2 Pot Of Avarice
1 Book Of Moon
1 Mind Control
1 Foolish Burial
1 Giant Trunade
1 Enemy Controler
Traps:
2 Solemn Warning
1 Torrential Tribute
1 Mirror Force
1 Solemn Judgment
1 Call Of The Haunted
1 Limit Reverse
1 Dimensional Prison
1 Seven Tools of the Bandint
Side Deck:
2 Thunder King Rai-Oh
2 Puppet Plant
2 Legendary Jujitsu Master
2 Dust Tornado
1 Kinetic Soldier
2 D.D. Crow
2 Banisher of the Radiance
1 Nobleman of Crossout
1 Dimensional Prison
Extra Deck
2 Trishula, Dragon Of The Ice Barrier
1 Shooting Star Dragon
1 Stardust Dragon
1 Scrap Dragon
1 Colossal Fighter
2 Black Rose Dragon
1 Brionac, Dragon Of The Ice Barrier
1 Ally Of Justice Catastor
1 Magical Android
1 Armory Arm
1 Iron Chain Dragon
2 Formula Synchron

Darijan Puljak – Tengu Plant Chaos Deck

Monsters:
1 Gorz The Emissary Of Darkness
2 Caius The Shadow Monarch
1 Chaos Sorcerer
1 Sangan
3 Reborn Tengu
1 Dandylion
1 Spore
1 Glow-Up Bulb
2 Lonefire Blossom
2 Debris Dragon
2 Ryko, Lightsworn Hunter
2 Card Trooper
1 Lyla, Lightsworn Sorceress
1 Genex Ally Birdman
Spells:
1 Monster Reborn
2 Pot Of Avarice
1 Book Of Moon
1 Enemy Controler
1 Foolish Burial
1 Mind Control
1 Giant Trunade
1 One for One
1 Charge of the Light Brigade
Traps:
2 Bottomless Trap Hole
2 Trap Stun
1 Mirror Force
1 Seven Tools of the Bandit
1 Torrential Tribute
1 Solemn Judgment
1 Call Of The Haunted
Side Deck:
1 Puppet Plant
2 Twister
2 Mystical Space Typhoon
3 Light – Imprisoning Mirror
2 Royal Decree
1 Mirror of Oaths
1 Gottoms Emergency Call
1 Mind Crush
2 D.D. Crow
Extra Deck
1 Shooting Star Dragon
2 Stardust Dragon
1 Iron Chain Dragon
1 Scrap Dragon
1 Colossal Fighter
1 Black Rose Dragon
1 Ancient Fairy Dragon
1 Brionac, Dragon Of The Ice Barrier
1 Ally Of Justice Catastor
1 Magical Android
1 Armory Arm
2 Formula Synchron

Robert Čupković – Gladiator Beast

Monsters
3 Gladiator Beast Laquari
2 Gladiator Beast Darius
2 Gladiator Beast Equeste
1 Gladiator Beast Bestiari
1 Gladiator Beast Murmillo
1 Gladiator Beast Retiari
1 Gladiator Beast Hoplomus
2 Thunder King Rai-Oh
1 Doomcaliber Knight
1 Cyber Dragon
Spells:
3 Gladiator Prooving Ground
2 Forbidden Lance
2 Mystical Space Typhoon
1 Book of Moon
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
2 Smashing Ground
1 Enemy Controler
Traps:
3 Dimmensional Prison
3 Gladiator Beast War Chariot
2 Trap Stun
2 Bottomless Trap Hole
1 Mirror Force
1 Solemn Judgment
1 Sevent Tools of the Bandit
1 Compulsory Evacuation Device
Side deck:
2 Snowman Eater
2 Consecrated Light
2 Fossil Dyna Pachycephalo
1 Cyber Dragon
1 Kinetic Coldier
2 Dimmensional Fissure
1 System Down
1 Nobleman of Crossout
2 Dust Tornado
1 Royal Opression
Extra deck:
3 Gladiator Beast Gyzarus
2 Gladiator Beast Heraklinos
2 Gladiator Beast Essedarii
2 Chimeratech Fortress Dragon
1 Ally of Justice Catastor
1 Brionac, Dragon of the Ice Barrier
1 Gaia Knight the Force of Earth
1 Scrap Archfiend
1 Stardust Dragon

Ante Didović – Tengu Plant Chaos deck

Monsters:
1 Gorz The Emissary Of Darkness
2 Caius The Shadow Monarch
1 Chaos Sorcerer
1 Sangan
3 Reborn Tengu
1 Dandylion
1 Spore
1 Glow-Up Bulb
2 Lonefire Blossom
2 Debris Dragon
1 Effect Veiler
2 Ryko, Lightsworn Hunter
1 Card Trooper
1 Cyber Valley
1 D.D. Crow
Spells:
1 Monster Reborn
1 Dark Hole
2 Mystical Space Typhoon
2 Pot Of Avarice
1 Book Of Moon
1 Mind Control
1 Foolish Burial
1 Giant Trunade
1 One for One
Traps:
1 Torrential Tribute
1 Mind Crush
1 Solemn Judgment
1 Call Of The Haunted
1 Limit Reverse
2 Dust Tornado
1 Dimensional Prison
Side Deck:
2 Puppet Plant
2 Cyber Dragon
2 Bottomless Trap Hole
2 Kinetic Soldier
1 D.D. Crow
2 Banisher of the Radiance
1 Opression
1 Malovelent Catastrophe
1 Nobleman of Crossout
1 Dimensional Prison
Extra Deck
1 Shooting Star Dragon
1 Stardust Dragon
1 Scrap Dragon
1 Colossal Fighter
1 Black Rose Dragon
1 Ancient Fairy Dragon
1 Arcanite Magician
1 Brionac, Dragon Of The Ice Barrier
1 Ally Of Justice Catastor
1 Magical Android
1 Armory Arm
2 Formula Synchron
1 Chimeratech Fortress Dragon
1 Mist Wurm

Robert Noskov – X-Saber deck

Monsters:
3 XX – Saber Emarsblade
3 XX – Saber Dark Soul
3 XX – Saber Boggart Knight
3 XX – Saber Fulhelm Knight
2 XX – Saber Pashul
1 Super Nimble Mega Hamster
1 X-Saber Airbellum
1 Effect Veiler
Spells:
3 Pot of Duality
2 Mystical Space Typhoon
1 Mind Control
1 Book of Moon
1 Monster Reborn
1 Dark Hole
1 Giant Trunade
Traps:
3 Gottoms Emergency Call
2 Solemn Warning
1 Trap Stun
1 Solemn Judgment
1 Torrential Tribute
1 Reinforce Truth
Side deck:
1 Gorz, the Emisarry of Darkness
2 Cyber Dragon
2 Consecrated Light
2 Puppet Plant
2 Twister
2 Chain Disperiance
2 Royal Decree
1 Mind Crush
1 Gozen Match
Extra Deck:
1 Chimeratech Fortress Dragon
1 Naturia Beast
1 Ally of Justice Catastor
2 XX – Saber Hyunlay
1 Brionac, Dragon of the Ice Barrier
1 Naturia Barkion
1 X – Saber Urbellum
1 Black Rose Dragon
1 Stardust Dragon
1 Thought Ruler Archfiend
1 Scrap Dragon
2 XX – Saber Gottoms
1 Mist Wurm

nopic Ime i prezime: Marko Komes
Mjesto: Varaždin
Godine: 20. godinaYP: Koja su ti prošla postignuća u Yugiohu?
MK: Ništa posebno, 2.mjesto na Summer Cupu

YP: Koji deck igraš i zašto?
MK: Fable Tengu, jer su najbolji

YP: Koji score si predviđaš?
MK: Top 16

YP: Koja ti je najdraža karta?
MK: Elemental Hero Wildheart

YP: Zašto si ovdje?
MK: Da osvojim put u Španjolsku

YP: Što bi preporučio mladim igračima i što bi volio promjeniti u Yugiohu?
MK: Vjerujte u srce u kartama, pratite svoj snove 😀


slunjac Ime i prezime:  Anđelko Slunjski
Mjesto: Varaždin
Godine:  24. godineYP: Koja su ti prošla postignuća u Yugiohu?
AS: 2.mjesto na državnom 2006.

YP: Koji deck igraš i zašto?
AS: Tengu Syncro jer su brzi i jer sam „net decker“

YP: Koji score si predviđaš?
AS: Top 16

YP: Koja ti je najdraža karta?
AS: Judgment Dragon

YP: Zašto si ovdje?
AS: Hmmm…zato jer poslje idem sa ekipom u kino

YP: Što bi preporučio mladim igračima i što bi volio promjeniti u Yugiohu?
AS: Neznam što bi mjenjao, a preporuka je nemojte se tradeati s Vrbom 😛


lukavecki Ime i prezime: Lovro Lukavečki
Mjesto: Varaždin
Godine:  13. godinaYP: Koja su ti prošla postignuća u Yugiohu?
LL: Top 8 LoMC, Top 16 državno 2010.

YP: Koji deck igraš i zašto?
LL: Gravekeeper jer imam Pot of Duality 😛

YP: Koji score si predviđaš?
LL: Top 16

YP: Koja ti je najdraža karta?
LL: Pot of Duality

YP: Zašto si ovdje?
LL: Da dobijem playmate i omote

YP: Što bi preporučio mladim igračima i što bi volio promjeniti u Yugiohu?
LL: Nemojte vjerovati Zvonku i nemojte se tradeati s Vrbom. Bannao bi Royal Decree


nopic Ime i prezime: Luka Korpar
Mjesto: Varaždin
Godine: 14. godinaYP: Koja su ti prošla postignuća u Yugiohu?
LK: 1.mj na mini LoMC, Top 16 LoMC 2010. i 18 mjesto na državnom 2010.

YP: Koji deck igraš?
LK: Disaster Dragon

YP: Koji score si predviđaš?
LK: Top 8

YP: Koja ti je najdraža karta?
LK: Dark Rabbit

YP: Zašto si ovdje?
LL: Da spriječim Vrbu da bude prvi

YP: Što bi preporučio mladim igračima i što bi volio promjeniti u Yugiohu?
LL: Nemojte se tradeati sa Vrbom, nebi ništa mjenjao.


nopic Ime i prezime: Tomislav Bulić
Mjesto: Split
Godine: 15. godinaYP: Koja su ti prošla postignuća u Yugiohu?
TB: Ništa veliko, samo prva mjesta na lokalnim turnirma

YP: Koji deck igraš i zašto?
TB: Gladiator jer se teško obraniti protiv tih karata

YP: Koji score si predviđaš?
TB: Nemam baš neka predviđanja, nadam se što boljim rezultatima

YP: Koja ti je najdraža karta?
TB: Pot of Duality

YP: Zašto si ovdje?
TB: Da se zabavim

YP: Što bi preporučio mladim igračima i što bi volio promjeniti u Yugiohu?
TB: Da se zabavljaju, a mjenjao nebi ništa


nopic Ime i prezime: Vjekoslav Bobnar
Mjesto: Zagreb
Godine: 17. godinaYP: Koja su ti prošla postignuća u Yugiohu?
VB: Ništa

YP: Koji deck igraš i zašto?
VB: Lighthsworn. Zašto? Eto tak sviđaju mi se

YP: Koji score si predviđaš?
VB: Top 16

YP: Koja ti je najdraža karta?
VB: Trishula

YP: Zašto si ovdje?
VB: Zagi mi je dužan

YP: Što bi preporučio mladim igračima i što bi volio promjeniti u Yugiohu?
VB: Kupite karte kod Novoselca. Ništa nebi mjenjao


nopic Ime i prezime: Lukša Ivanković
Mjesto: Zagreb
Godine: 13. godinaYP: Koja su ti prošla postignuća u Yugiohu?
LI: Prvi sam put tu

YP: Koji deck igraš i zašto?
LI: Xsaber, zato jer su zabavni i jaki

YP: Koji score si predviđaš?
LI: Top 16

YP: Koja ti je najdraža karta?
LI: Athena

YP: Zašto si ovdje?
LI: Da se igram i dobijem playmate

YP: Što bi preporučio starijim igračima i što bi volio promjeniti u Yugiohu?
LI: Nek se bace u Magic ili da nema starijih, imati poštenog judgea


nopic Ime i prezime: Dejan Novosel
Mjesto: Zagreb
Godine: 21. godinaYP: Koja su ti prošla postignuća u Yugiohu?
DN: Top 8 na državnom 2006. i na LoMC 2010. , Top 200 Milano 😀

YP: Koji deck igraš i zašto?
DN: Tengu Plant jer je agresivan deck

YP: Koji score si predviđaš?
DN: Top 32

YP: Koja ti je najdraža karta?
DN: Dandylion

YP: Zašto si ovdje?
DN: Da zaradim lovu (već jesam)

YP: Što bi preporučio mladim igračima i što bi volio promjeniti u Yugiohu?
DN: Mjenjao nebi ništa, a što se tiče savjeta nemojte igrat, igra je zla, skupljajte pokemone 😀


nopic Ime i prezime: Dominik Cvetkovski
Mjesto: Zagreb
Godine: 13. godinaYP: Koja su ti prošla postignuća u Yugiohu?
DC: Top 10 LoMC

YP: Koji deck igraš i zašto?
DC: Final Countdown zato jer lako izživcira protivnika

YP: Koji score si predviđaš?
DC: Top 16

YP: Koja ti je najdraža karta?
DC: Exodia

YP: Zašto si ovdje?
DC: Zato što nemam ništa drugo za raditi

YP: Što bi preporučio mladim igračima i što bi volio promjeniti u Yugiohu?
DC: Nemojte se tradeati sa starijima, mjenjao nebi ništa.


vrba Ime i prezime: Matija Vrbanić
Mjesto: Varaždin
Godine: 22. godinaYP: Koja su ti prošla postignuća u Yugiohu?
MV: 1. mjesto na državnom 2010. i 9.mjesto na Pharaoh Tour 2006.

YP: Koji deck igraš i zašto?
MV: Gladiator zato jer sam očajan, dosadili su mi Blackwingovi , a i preslabi su

YP: Koji score si predviđaš?

YP: Koja ti je najdraža karta?
MV: Top 16
MV: Sacred Phoenix Of Nephtihys

YP: Što bi preporučio mladim igračima i što bi volio promjeniti u Yugiohu?
MV: Da ne slušaju savjete ekipe od prije.


ledenko Ime i prezime: Krešimir Ledenko
Mjesto: Zagreb
Godine: 18. godinaYP: Koja su ti prošla postignuća u Yugiohu?
KL: Top 8 Slovenija

YP: Koji deck igraš?
KL: Plant Tengu

YP: Koji score imaš?
KL: 6:1

YP: Koja ti je najdraža karta?
KL: Dark Armed Dragon

YP: Zašto si ovdje?
KL: Htio bi ići u Madrid na europsko prvenstvo.

YP: Što bi preporučio mladim igračima i što bi volio promjeniti u Yugiohu?
KL: Testajte deckove, nebi mjenjao ništa.


ante2 Ime i prezime: Ante Didović
Mjesto: Split
Godine: 21. godinaYP: Koja su ti prošla postignuća u Yugiohu?
AD: 1. Mjesto na LoMC 2009.

YP: Koji deck igraš?
AD: Plant Spora

YP: Koji score imaš?
AD: 6:1

YP: Koja ti je najdraža karta?
AD: Judgment Dragon

YP: Zašto si ovdje?
AD: Zbog tradicije i dobrog društva

YP: Što bi preporučio mladim igračima i što bi volio promjeniti u Yugiohu?
AD: Samo puno testiranja, ništa nebi mjenjao


puljak Ime i prezime: Darijan Puljak
Mjesto: Osijek
Godine: 18. godinaYP: Koja su ti prošla postignuća u Yugiohu?
DP: Ništa

YP: Koji deck igraš?
DP: Spora Plant

YP: Koji score imaš?
DP: 6:1

YP: Koja ti je najdraža karta?
DP: Kuriboh

YP: Zašto si ovdje?
DP: Zbog društva i pobjede

YP: Što bi preporučio mladim igračima i što bi volio promjeniti u Yugiohu?
DP: Da mi daju dobre karte koje otvore u boosterima


noskov Ime i prezime: Robert Noskov
Mjesto: Osijek
Godine: 19. godinaYP: Koja su ti prošla postignuća u Yugiohu?
RN: Ništa

YP: Koji deck igraš i zašto?
RN: Xsaber

YP: Koji score imaš?
RN: 5:2

YP: Koja ti je najdraža karta?
RN: Crush Card Virus

YP: Zašto si ovdje?
RN: Zbog zarade

YP: Što bi preporučio mladim igračima i što bi volio promjeniti u Yugiohu?
RN: Ne slušajte nas starije


nopic Ime i prezime: Gordan Bareza
Mjesto: Zagreb
Godine: 21. godinaYP: Koja su ti prošla postignuća u Yugiohu?
GB: 1. mjesto na državnom 2008.

YP: Koji deck igraš?
GB: Dragon

YP: Koji score imaš?
GB: 5:2

YP: Koja ti je najdraža karta?
GB: Nemam najdražu kartu

YP: Zašto si ovdje?
GB: Zbog zabave

YP: Što bi preporučio mladim igračima i što bi volio promjeniti u Yugiohu?
GB: Ne vrijeđajte policiju


nopic Ime i prezime: Robert Čupković
Mjesto: Rijeka
Godine: 15. godinaYP: Koja su ti prošla postignuća u Yugiohu?
RČ: Ništa veliko

YP: Koji deck igraš?
RČ: Gladiator Beast

YP: Koji score imaš?
RČ: 6:1

YP: Koja ti je najdraža karta?
RČ: Gladiator Beast Laquari

YP: Zašto si ovdje?
RČ: Da se zabavim i budem što bolji

YP: Što bi preporučio mladim igračima i što bi volio promjeniti u Yugiohu?
RČ: Probajte kartati Yugioh jer se isplati, upoznati ćete puno ljudi, dobro zaraditi i zabaviti se

Odgovori

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.