Land of Magic Championship 2011

lomc2 banner (1)

Pogledajte cover eventa Land of Magic Championship 2011 koji se održao 8.1.2011. u Zagrebu!


Organizator: One2Play
Lokacija: Restoran “Cassandra”, Ulica grada Vukovara 39, 10000 Zagreb (studentska menza u sklopu Fakulteta elektrotehnike i računarstva)
Datum: 8.1.2011. 10h


Nagrade:

1st place: X-Box 360 Arcade, boosteri
Top8: Playmats, XX-Saber Boggart Knight
Za sve: STLB Boosters and Archfiend Empress card


Poredak

1. Ivic, Zvonko ** Winner **
2. Jevrosimov, Davor
3. Fejza, Jeton
4. Gabric, Sanjin
5. Kneževic, Kristijan
6.Novosel, Dejan
7. Puljak, Darijan
8. Žiža, Sven
9. Lukavecki, Lovro
10. Lušic, Daniel
11. Pavlovic, Fabijan
12. Hamzic, Fadil
13. Šimuncic, Dorijan
14. Didovic, Ante
15. Adžaip, Beržih
16. Krile, Karlo
17. Križanic, Matej
18. Golac, Filip
19. Kovacek, Matija
20. Prica, Lukas
21. Boškovic, Goran
22. Token, Random
23. Bareza, Gordan
24. Grlevic, Dominik
25. Zrilic, Joso
26. Bratic, Bruno
27. Bosilj, Mateo
28. Calic, Karlo
29. Knezevic, Marin
30. Hajdinjak, Vinko
31. Horic, Armin
32. Kosic, Nikola
33. Zrinjski, Nikola
34. Juras, Lovro
35. Šimicic, Nikola
36. Tatic, Alen
37. Vincekovic, Bruno
38. Palaic, Filip
39. Lukic, Marko
40. Hurem, Kerim
41. Kuharic, Sebastijan
42. Kuharic, Kristijan
43. Radic, Toni
44. Miroševic, Vid
45. Kvartuc, Jure
46. Rizner, Mario
47. Nothig, Juraj
48. Križnik, Ivan
49. Živkovic, Bojan
50. Vrbanic, Matija
51. Leškovic, Josip
52. Sekic, Matija
53. Bulic, Tomislav
54. Ledenko, Krešimir
55. Kozulic, Ivan
56. Palaic, Jakov
57. Kalajdžic, Ivan
58. Smolic, Krešimir
59. Pajer, Hrvoje
60. Greguric, Karlo
61. Lizacic, Kristijan
62. Jakupi, Đani
63. Dobrovšak, Ivan Emanuel
64. Vidmar, Rene
65. Bojic, Ante

Fotografije

LoM Championship 2011

Deck Liste

Zvonko Ivić – Gemini Spark

Main deck:
3 Thunderking Rai Oh
3 Elemental Hero Alius
1 Elemental Hero Stratos
2 Honest
Spell cards:
3 Pot of Duality
3 Book of Moon
3 Gemini Spark
2 Mystical Space Typhoon
1 Reinforcement of the Army
2 Emergency Call
1 Dark Hole
Trap cards:
1 Royal Opression
2 Solemn Warning
1 Torrential Tribute
2 Bottomless Trap Hole
1 Mirro Force
3 Dimensional Prison
3 Hero Blast
2 Chain Whirlwind
1 Solemn Judgment
1 Tyrant’s Temper
Side Deck:
1 Starlight Road
1 Pulling the Rug
2 Mirror of Oaths
2 Chain Dissaperance
2 Skill Drain
1 Nobleman of Crossout
2 Proto-Cyber Dragon
2 Consecrated Kught
2 D.D. Crow

Davor Jevrosimov – Gladiator Beasts

Main Deck:
3 Thunder King Rai-Oh
3 Gladiator Beast Laquari
2 Gladiator Beast Equeste
1 Gladiator Beast Retiari
2 Gladiator Beast Hoplomus
2 Gladiator Beast Darius
1 Gladiator Beast Bestiari
1 Gladiator Beast Murmillo
Spell cards:
3 Gladiator Prooving Ground
2 Dimensional Fissure
1 Monster Reborn
2 Smashing Ground
3 Book of Moon
1 Dark Hole
Trap cards:
2 Dimensional Prison
2 Solemn Warning
2 Trap Stun
2 Bottomless Trap Hole
1 Mirror Force
1 Torrential Tribute
2 Gladiator Beast War Chariot
1 Solemn Judgment
1 Seven Tools of the Bandit
Side deck:
1 Crevice into the d.d.
1 Gladiator Beast War Chariot
2 Pulling the Rug
2 Consecrated Light
2 Mystical Space Typhoon
2 Cyber Dragon
1 Starlight Road
2 Enemy Controler
2 Noblman of Crossout

Jeton Fejza – Machina Gadgets

Main deck:
3 Machina Gearframe
2 Machina Peacekeeper
3 Machina Fotress
3 Red Gadget
3 Yellow Gadget
3 Green Gadget
2 Cyber Dragon
Spell cards:
3 Book of Moon
3 Fissure
3 Smashing Ground
3 Solidarity
1 Monster Reborn
1 Dark Hole
Trap cards:
1 Torrential Tribute
1 Mirror Force
1 Royal Opression
2 Bottomless Trap Hole
1 Solemn Judgment
2 Solemn Warning
3 Dimensional Prison
Side deck:
1 Consecrated Light
1 Gorz
2 Mystical Space Typhoon
2 Starlight Road
2 Nobleman of Crossout
3 Dimensional Fissure
3 Bnisher of the Radiance
1 Trap Stun

Sanjin Gabrić – Machina Gadgets

Main deck:
3 Machina Gearframe
3 Machina Fortress
2 Machina Force
2 Cyber Dragon
2 Red Gadget
2 Yellow Gadget
2 Green Gadget
1 Scrap Recycler
1 Spirit Reaper
Spell cards:
3 Smashing Ground
2 Mystical Space Typhoon
2 Nobleman of Crossout
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
3 Book of Moon
Trap cards:
1 Call of the Hounted
2 Bottomless Trap Hole
1 Torrential Tribute
2 Solemn Warning
1 Solemn Judgment
3 Dimensional Prison
1 Mirror Force
Side deck:
1 Cyber Dragon
1 Snowman Eater
1 Caius the Shadow Monarch
1 Malovelent Catastrophe
1 Seven Tools of the Bandit
3 Blackwing – Sirocco the Dawn
1 Royal Opression
1 Efekt Veiler
1 Gorz
1 Tragoedia
1 Magic Cylinder
1 Banisher of the Radiance

Kristijan Knežević – Gladiator Beasts

Main deck:
3 Gladiator Beast Laquari
2 Gladiator Beast Darius
2 Gladiator Beast Equeste
2 Gladiator Beast Hoplomus
1 Gladiator Beast Bestiari
1 Gladiator Beast Retiari
1 Gladiator Beast Murmillo
2 Thunder King Rai-Oh
Spell cards:
3 Gladiator Prooving Ground
3 Book of Moon
2 Mystical Space Typhoon
2 Smashing Ground
1 My Body as a Shield
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
Trap cards:
2 Gladiator Beast War Chariot
2 Bottomless Trap Hole
2 Dimensional Prison
2 Trap Stun
2 Solemn Warning
1 Solemn Judgment
1 Mirror Force
1 Seven Tools of the Bandit
1 Torrential Tribute
Side deck:
2 Cyber Dragon
2 Consecrated Light
2 Dimensional Fissure
2 Starlight Road
2 Pulling the Rug
2 Nobleman of Crossout
1 Jowls of Dark Demise
1 System Down
1 Royal Opression

Dejan Novosel – Gravekeeper’s

Main deck:
3 Gravekeeper’s Reccruiter
3 Gravekeeper’s Commandant
3 Gravekeeper’s Descendant
3 Gravekeeper’s Spy
3 Gravekeeper’s Assailant
Spell cards:
3 Book of Moon
2 Necrovalley
3 Pot of Duality
1 Dark Hole
2 Gravekeeper’s Steele
3 Royal Tribute
1 Allure of Darkness
Trap cards:
2 Solemn Warning
1 Torrential Tribute
2 Bottomless Trap Hole
2 Dimensional Prison
1 Mirror Force
1 Solemn Judgment
1 Compulsory Evacuation Device
1 Starlight Road
Side deck:
1 Efect Veiler
1 Starlight Road
1 Compulsory Evacuation Device
1 Deck Devastation Virus
1 Royal Opression
2 Malefict Stardust Dragon
2 Nobleman of Crossout
1 Mystical Space Typhoon
1 Necrovalley
2 Snowman Eater
1 Light adn Darkness Dragon

Darijan Puljak – X-Sabers

Main Deck:
3 XX-Saber Faultroll
3 XX-Saber Darksoul
3 XX-Saber Fullhelm Knight
2 XX-Saber Emmersblade
2 XX-Saber Boggart Knight
2 X-Saber Pashuul
1 X-Saber Airbellum
1 Debris Dragon
1 Gorz
1 Super-Nimble Mega Hamster
1 Effect Veiler
Spell cards:
3 Book of Moon
1 Pot of Duality
1 Darkl Hole
1 Cold Wave
1 Enemy Controler
1 Monster Reborn
1 Giant Trunade
Trap cards:
2 Gottoms Emergency Call
2 Bottomless Trap Hole
2 Trap Stun
1 Torrential Tribute
1 Solemn Judgment
1 Mirror Force
1 Saber Hole
Side deck:
3 Cyber Dragon
3 Consecreted Light
2 Regin – Beaux, Overlord of Dark World
1 Effect Veiler
2 Mystical Space Typhoon
2 Crevice into the D.D.
1 Mask of Restriction
1 Starlight Road

Sven Žiža – Blackwing

Main deck:
3 Blackwing – Bora the Spear
2 Blackwing – Vayu the Emblem of Honor
1 Blackwing – Gale the Whirlwind
3 Blackwing – Shura the Blue Flame
3 Blackwing – Kalut the Moon Shadow
2 Blackwing – Blizzard the Far North
3 Blackwing – Sirocco the Dawn
1 Fossile Dyna Pachycephano
1 Gorz
1 Dark Armed Dragon
Spell cards:
1 Cards for Black Feathers
1 Allure of Darkness
3 Book of Moon
1 Giant Trunade
1 Mystical Space Typhoon
1 Dark Hole
1 Black Whirlwind
Trap cards:
2 Bottomless Trap Hole
1 Solemn Judgment
3 Icarus Attack
1 Royal Opression
1 Mirror Force
1 Torrential Tribute
1 Delta Crow – Anti Reverse
Side deck:
1 Mystical Space Typhoon
1 Seven Tools of the Bandit
1 Corridor of Agony
1 Szarlight Road
1 Kycoo the Ghost Destroyer
1 Cyber Dragon
1 Imperial Iron Wall
1 Grave of the super Ancient Organism
1 Compullsory Evacuation Device
1 Seal of Wickness
1 Light – imprisoning Mirror
1 Soul Release
1 Swallow Flip
1 Dragon Capture Jar
1 Malovelent Catastrophe

Lovro Lukavečki – Gladiator Beasts

Main deck:
3 Gladiator Beast Laquari
2 Gladiator Beast Darius
2 Gladiator Beast Equeste
1 Gladiator Beast Bestiari
1 Gladiator Beast Retiari
1 Gladiator Beast Hoplomus
1 Gladiator Beast Murmillo
1 Thunderking Eai Oh
1 Effect Vailer
Spell cards:
3 Gladiator Prooving Ground
3 Book of Moon
3 Smashing Ground
2 Mystical Space Typhoon
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
Trap cards:
3 Gladiator Beast War Chariot
3 Dimensional Prison
2 Bottomless Trap Hole
2 Solemn Warning
2 Trap Stun
1 Solemn Judgment
1 Mirror Force
1 Torrential Tribute
Side deck:
2 Consecrated Light
2 Cyber Dragon
1 System Down
2 Nobleman of Crossout
2 Dimensional Fissure
2 Starlight Road
2 Pulling the Rug
2 Light-Imprisoning Mirror

Danijel Lušić – Lightsworn

Monsters:
2 Judgment Dragon
2 Honest
1 Card Trooper
1 Necro Gardna
1 Glow-up Bulb
1 Plaguespreader Zombie
2 Celestia, Lightsworn Angel
2 Lyla, Lightsworn Sorceress
3 Wulf, Lightsworn Beast
1 Lumina, Lightsworn Summoner
1 Garoth, lightsowrn Warrior
1 Jain, Lightsworn Paladin
1 Ehren Lightsworn Monk
1 Gargonith, Lightsworn
1 Aurkus, Lightsworn Druid
1 Ryko, Lightsworn Hunter
Spell Cards:
3 Solar Recharge
1 Charge of the Light Brigade
2 Mystical Space Typhoon
2 Book of Moon
2 Monster Reincarnation
1 Foolish Burial
1 Card Destruction
1 Gold Sarcophagus
1 Cold Wave
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
Trap Cards:
2 Beckoning Light
1 Mirror Force
1 Starolight Road
Side Deck:
2 Trap Eater
2 Cyber Dragon
1 G.B. Hunter
1 Deck Lockdown
1 System Down
1 Torrential Tribute
1 Black Horn of Heaven
2 Thunderking Rai Oh
1 Bottomless Trap Hole
1 Imperial Iron Wall
1 Gottoms Emergency Call

Fabijan Pavlović – Ribica.

Main deck:
1 Light and Darkness Dragon
1 Gorz the Emissary of Darkness
1 Mobius the Frost Monarch
1 Caius the Shadow Monarch
3 Super Ancient Deepsea King Coelanth
3 Fishborg Blaster
3 Oyster Meiste
3 Swap Frog
2 Dupe Frog
2 Treeborn Frog
1 Ronintoad
1 Glow-up Bulb
2 Battle Fader
Spell cards:
3 Morray of Greed
3 Enemy Controler
2 Gold Sarcophagus
1 Giant Trunade
1 Dark Hole
1 Cold Wave
1 Monster Reborn
1 Pot of Avarice
1 Foolish Burial
1 One for One
2 Hand Destruction
Trap cards:
1 Treacherus Trap Hole
Side deck:
1 Chimeratech Fotress Dragon
3 Cyber Dragon
1 Mind Crush
2 Snowman Eater
1 Nobleman of Crossout
2 Malevolent Catastrophe
2 Spiritual water Art
1 Snipe Hunter

Fadil Hamzić – Gravekeeper’s

Main deck:
1 Gravekeeper’s Visionary
1 Gravekeeper’s Chief
3 Gravekeeper’s Comandant
2 Gravekeeper’s Descedant
1 Gravekeeper’s Assiliant
3 Gravekeeper’s Recruiter
3 Gravekeeper’s Spy
1 Caius the Shadow Monarch
1 Breaker the Magical Warrior
1 Blackwing – Gale the Whirlwind
1 Sangan
Spell cards:
1 Allure of Darkness
2 Gold Sarcophagus
2 Necrovalley
2 Royal Tribute
2 Gravekeeper’s Steele
1 Monster Reborn
1 Dark Hole
3 Book of Moon
3 Magical Dimension
1 Forbidden Chalice
Trap cards:
3 Royal Decree
1 Torrential Tribute
1 Solemn Judgment
Side deck:
1 Necrovalley
1 Royal Tribute
1 Gravekeeper’s Steele
2 Nobleman of Crossout
2 Mystial Space Typhoon
2 Cyber Dragon
1 Gravekeeper’s Guard
1 My Body as a Shield
1 Starlight Road
2 Enemy Controler
1 Gravekeeper’s Watcher

Dorijan Šimunčić – Six Samurai

Main deck:
2 Great Shogun Shien
3 Grandmanster of the Six Samurai
3 Six Samurai – Zanji
2 Six Samurai – Irou
2 Six Samurai – Yaichi
2 Hand of the Six Samurai
Spell cards:
1 Dark Hole
3 Gateway of the Six
3 Solidarity
1 Monster Reborn
3 Six Samurai United
2 Gold Sarcophagus
3 Book of Moon
1 Giant Trunade
1 Reinforcement of the Army
1 Mystacal Space Typhoon
Trap cards:
2 Bottomless Trap Hole
2 Trap Stun
2 Dimensional Prison
1 Torrential Tribute
1 Solemn Judgment
1 Mirror Force
1 Dark Bribe
Side deck:
1 Consecreted Light
1 Prohibiton
1 Dark Bribe
1 Nobleman of Crossout
2 Six Samurai – Kamon
1 Imperial Iron Wall
2 System Down
1 Crevice
1 Gozen Match
1 Gottoms Call
1 Light – Imprisoning Mirror
1 Pulling the Rig
1 Royal Decree

Didović Ante – Lightsworn with DD side

Monsters:
2 Judgment Dragon
2 Honest
2 Thunderking Rai Oh
2 Ryko, Lightsworn Hunter
2 Lyla, lightsworn Sorceress
2 Jain, Lightsworn Paladin
1 Lumina, Lightsworn Summoner
2 Celestia, Lightsworn Angel
1 Ehren, Lightsworn Monk
1 Necro Gardna
1 Plaguespreader Zombie
1 Gorz
1 Tragoedia
1 Aurkus, Lightsowrn Druid
1 Garoth, Lightsworn Warrior
Spell cards:
3 Solar Recharge
1 Charge of the Lightbrigade
1 Monster Reborn
1 Dark Hole
3 Book of Moon
2 Enemy Controler
1 Cold Wave
2 Pot of Avarice
Trap cards:
3 Royal Decree
Side deck:
2 Dimensional Fissure
3 D.D.Warrior Lady
3 Banisher of the Radiance
1 Royal Opression
1 Caius the Shadow Monarch
2 Smashing Ground
2 Mystical Space Typhoon
1 Nobleman of Crossout

Beržih Adžip – Plant Synchro

Main deck:
3 Debris Dragon
3 Caius the Shadow Monarch
2 Lonefire Blossom
1 Sangan
1 Spore
1 Battle Fader
3 Ryko the Lightsowrn Hunter
1 Super-Nimble Mega Hamster
2 Quickdraw Synchro
1 Plaguespreader Zombie
2 Dandylion
1 Card Trooper
1 Gorz
1 Tytannial, Princess of Camilias
Spell Cards:
1 Monster Reborn
2 Pot of Avarice
1 Cold Wave
1 Mind Control
1 Dark Hole
1 Mydtical Spacew Typhoon
3 Book of Moon
1 Foolish Burial
Trap Cards:
2 Bottomless Trap Hole
1 Mirror Force
1 Trap Stun
1 Solemn Judgment
1 Seven Tool of the Bandit
1 Torrential Tribute
Side deck:
1 Malevolent Catastrophe
1 Consectrated Light
1 Nobleman of Crossout
1 My Body as a Shield
1 Mystical Space Typhoon
1 Chivalry
1 Chain Disappearance
2 Cyber Dragon
2 Pulling the Rug
2 D.D.Crow
2 Swallow Flip

Karlo Krile – Machina Gadget

Main deck:
2 Red Gadget
2 Yellow Gadget
2 Green Gadget
1 Machina Peace
3 Machina Gearframe
3 Machina Fortress
1 Machina Force
2 Cyber Dragon
1 Scrap Recycler
Spell cards:
2 Mystical Space Typhoon
1 Giant Trunade
2 Book of Moon
3 Smashing Ground
2 Solidarity
1 Pot of Avarice
1 Limiter Removal
1 Monster Reborn
1 Dark Hole
Trap cards:
1 Mirror Force
2 Bottomless Trap Hole
1 Trap Stun
2 Dimensional Prison
1 Torrential Tribute
1 Solemn Judgment
1 Seven tools of the Bandit
17. Križanic, Matej
18. Golac, Filip
19. Kovacek, Matija
20. Prica, Lukas
21. Boškovic, Goran
22. Token, Random
23. Bareza, Gordan
24. Grlevic, Dominik

Odgovori

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.