Finale juniorske lige

junior_league

Tijekom ljeta igrači mlađi od 13 godina sudjelovali su na svojim lokalnim turnirima i tako sakupljali bodove do kraja sezone. Oni najbolji iz nekoliko gradova susreli su se zatim na velikom finalu u Zagrebu i odmjerili svoje snage. Evo kako je prošlo 🙂

Datum: 22.10.2011.
Lokacija: Carta Magica, Frankopanska 22, Zagreb
Početak prijava: 9:00h
Početak turnira: 10:00h
Upad: 30kn
Pravo sudjelovanja: Samo kvalificirani igrači.


Nagrade:

  • 1. 3x Tin + 8x Turbo Pack, playmat, trofej
  • 2. 2x Tin + 1x GENF SE, playmat, trofej
  • 3. 1x Tin + 3x Turbo Pack, playmat, trofej
  • 4. 1x Tin + 3x Turbo Pack
  • 5.-8. 1x GENF SE + 1x Turbo Pack
  • 9.-16. 3x Turbo Pack
  • 17.-32. 1x Turbo Pack

Poredak

1 Miškovic, Domagoj
2 Hecimovic, Dorian
3 Bojic, Ante
4 Oreški, Jakov
5 Belan, Antonio
6 Krile, Karlo
7 Požega, Niko
8 Markuš, Luka
9 Tomljenovic, Filip
10 Gudeljevic, Jurica
11 Požega, Luka
12 Kucina, Tomislav
13 Kneževic, Marin
14 Preocanin, Karlo
15 Focht, Luka
16 Dobrovšak, Ivan Emanuel
17 Ljubenkovic, Leon
18 Šilobodec, Matija
19 Fuckan, Filip
20 Šcuric, Borna
21 Barbic, Matko
22 Šcuric, Mislav
23 Šaric, Borna


Deckovi:

Blackwing (3), Machina Gadget (4), Karakuri, Agent (2), X-saber, Plant Chaos Monarch, Six Samurai, Machina Plant Kakrakuri, Dragunity, Gladiator Beast, Lightsorn (2), Fabled, EarthBound, Warrior, Infernity, Undefined.


Deck liste:

Domagoj Miškević – Agents

Monsters:
3 Master Hyperion
3 The Agent of Mystery – Earth
3 The Agent of Creation – Venus
3 Mystical Shine Ball
2 Archlord Kristya
2 Herald of Orange Light
1 Sangan
1 Spirit Reaper
2 Genex Ally Birdma
1 Gorz the Emmisary of Darkness
1 Chaos Sorcere
1 Honest
Spels:
2 Pot of Duality
1 Cards from the Sky
3 Mystical Space Typhoon
1 Book of Moon
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
1 Heavy Storm
1 Mind Control
Traps:
2 Bottomless Trap Hole
1 Dimensional Prison
1 Solemn Judgment
1 Mirror Force
1 Torrential Tribute
Extra deck:
1 Trishula, Dragon of the Ice Barrier
1 Infernity Doom Dragon
1 Thought Ruler of Darkness
1 Stardust Dragon
1 Scrap Archfiend
1 Black Rose Dragon
1 Iron Chain Dragon
1 Gaia Knight, the Force of Earth
1 Magical Android
1 Armory Arm
1 Gachi Gachi Gantetsu
1 Number 17: Leviathan Dragon

Dorian Hečimović: Monarch

Monsters:
3 Caius the Shadow Monarch
1 Thestalost the Firestorm Monarch
1 Raiza the Storm Monarch
1 Jinzo
1 Light and Darkness Dragon
1 Chaos Sorcerer
1 Gorz the Emmissary of Darkness
3 Battle Fader
1 Dandylion
1 Debris Dragon
2 Treeborn Frog
3 Ryko, Lightsworn Hunter
1 Krebons
1 Spirit Reaper
1 Card Trooper
1 Unknown Synchron
1 Cyber Valley
Spells:
1 Monster Reborn
2 Mystical Space Typhoon
1 Book of Moon
1 Gold Sarcophagus
1 One for One
1 Pot of Duality
1 Pot of Avarice
1 Foolish Burial
1 Heavy Storm
1 Allure of Darkness
1 Dark Hole
1 Creature Swap
1 Charge oft he Light Brigade
Traps:
2 Bottomless Trap Hole
1 Mirror Force
1 Torrential Tribute
Extra deck:
2 Gaia Knight, the Force of Earth
1 Stardust Dragon
1 Black Rose Dragon
1 Formula Synchron
1 Shooting Star Dragon
1 Armory Arm
1 Thought Ruler of Archfiend

Ante Bojić: X-Saber

Monsters: 18
3 XX-Saber Boggart
3 XX-Saber Fullhelm Knight
3 XX-Saber Darksoul
2 XX-Saber Faultroll
2 XX-Saber Emersblade
2 XX-Saber Pashul
1 X-Saber Airbellum
1 Super-Nimble Mega Hamster
1 Effect Veiler
Spells: 11
2 Pot of Duality
2 Enemy Controler
2 Mystacial Space Typhoon
1 Mind Control
1 Dark Hole
1 Monster Reborn
1 Heavy Storm
1 Book of Moon
Traps: 11
2 Gottoms Emergency Call
2 Trap Stun
2 Dimensional Prison
1 Reinforce Truth
1 Bottomless Trap Hole
1 Torrential Trap Hole
1 Mirror Force
1 Solemn Judgment
Extra Deck: 15
2 XX-Saber Hyunlei
2 XX-Saber Gottoms
1 Naturia Beast
1 Stardust Dragon
1 Black Rose Dragon
1 X-Saber Urbellum
1 Mist Wurm
1 Flamvell Uruquizas
1 Magical Android
1 X-Saber Wayne
1 Colossal Fighter
1 Iron Chain Dragon
1 Gaia Knight, the Force of Earth

Jakov Oreški: Machina Gadget

Monsters:
2 Red Gadget
2 Yellow Gadget
2 Green Gadget
3 Machina Gearframe
3 Machina Fortress
2 Machina Force
2 Cyber Dragon
2 Jinzo
2 Jinzo Returner
Spells:
2 Mystical Space Typhoon
1 Monster Reborn
1 Dark Hole
1 Solidarity
1 Book of Moon
1 Heavy Storm
1 Limiter Removal
1 Gold Sarcophagus
3 Smashing Ground
Traps:
1 Dimensional Prison
1 Torrential Tribute
1 Waboku
1 Psyhic Shockwave
1 Mirror Force
1 Bottomless Trap Hole
1 Solemn Judgment
Extra Deck:
1 Number 39: Utopia
1 Chimeratech Overdragon
1 Chimeratech Fortress Dragon

Odgovori

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.