Cover: Regional tournament 12/2018 Koprivnica

Datum održavanja: 23.12.2018 (nedjelja)
Početak prijava: 11h
Početak turnira: 11.30h
Lokacija:Dom Mladih Koprivnica, Ul. Hrvatske državnosti 10, 48000 Koprivnica
Upad: 70 kn
Pravo sudjelovanja: Sudjelovati smiju svi igrači

Nagrade:

  • na upadu se dobivaju 1 booster Soul Fusion i 1 OTS Pack 8 booster
  • na kraju swiss dijela turnira nagrade prema poretku:
  • na svakih 8 igrača koji sudjeluju na turniru, 1 je kvalificiran na Europsko prvenstvo 2019. godine, prema poretku, a ako je među njima netko već kvalificiran, kvalifikacijsko mjesto se pomiče na slijedećeg po poretku koji nije kvalificiran
  • na kraju turnira (nakon TOP4/TOP8) dodatne nagrade (izračunato za odaziv od 30 igrača; manje igrača znači manje nagrade više igrača znači više nagrada):
    • 1. 24 boostera Soul Fusion + 3 OTS Pack 8 boostera
    • 2. 12 boostera Soul Fusion + 3 OTS Pack 8 boostera
    • 3.-4. 6 boostera Soul Fusion + 2 OTS Pack 8 boostera
    • 5.-8. 3 boostera Soul Fusion + 1 OTS Pack 8 booster

Poredak

WCQ Regionals Koprivnica 23… by on Scribd

Foto

Dekliste

Luka F. – Dark Warrior Rhongomyniad Turbo

Monsters: 29
3 Dark Grepher
3 Neo Space Connector
3 Blue Mountain Butterspy
3 Junk Forward
3 Danger! Nessie!
2 Danger!? Tsuchinoko?
2 Destiny HERO – Malicious
2 The Phantom Knights of Silent Boots
2 The Phantom Knights of Ancient Cloak
1 Armageddon Knight
1 The Phantom Knights of Ragged Gloves
1 Blackwing – Steam the Cloak
1 Destrudo the Lost Dragon’s Frisson
1 Mare Mare
1 Neo-Spacian Aqua Dolphin

Spells: 14
3 Called by the Grave
3 Instant Fusion
1 Autonomous Action Unit
1 D.D.R. – Different Dimension Reincarnation
1 Divine Sword – Phoenix Blade
1 Living Fossil
1 Overdone Burial
1 Monster Reborn
1 Reinforcement of the Army
1 Soul Charge

Traps: 3
2 The Phantom Knights of Shade Brigandine
1 Phantom Knights’ Fog Blade

Extra Deck: 15
1 Borrelsword Dragon
1 Brionac, Dragon of the Ice Barrier
1 Invoked Raidjin
1 Isolde, Two Tales of the Noble Knight
1 Knightmare Phoenix
1 Knightmare Unicorn
1 Leviair the Sea Dragon
1 Linkuriboh
1 Number 75: Bamboozling Gossip Shadow
1 Number 86: Rhongomyniad
1 Space Insulator
1 Summon Sorceress
1 The Phantom Knights of Rusty Bardiche
1 Topologic Gumblar Dragon
1 Yazi, Evil of the Yang Zing
Side Deck: 15
3 Droll & Lock Bird
3 Ghost Reaper & Winter Cherries
3 Magical Mid-Breaker Field
3 Twin Twisters
3 Red Reboot

Dominik P. – Pendulum Magician

Monsters: 31
3 Chronograph Sorcerer
3 Harmonizing Magician
3 Mist Valley Apex Avian
3 Mythical Beast Master Cerberus
3 Supreme King Dragon Darkwurm
3 Wisdom-Eye Magician
2 Black Fang Magician
2 Mythical Beast Jackal King
2 Oafdragon Magician
2 Purple Poison Magician
2 Supreme King Gate Zero
2 Xiangke Magician
1 Timegazer Magician

Spells: 9
3 Pendulum Call
3 Pot of Desires
2 Dragon Shrine
1 Foolish Burial

Traps: 0

Extra Deck: 15
1 Abyss Dweller
1 Castel, the Skyblaster Musketeer
1 Evilswarm Nightmare
1 F.A. Dawn Dragster
1 Heavymetalfoes Electrumite
1 Ignister Prominence, the Blasting Dracoslayer
1 Norito the Moral Leader
1 Odd-Eyes Absolute Dragon
1 Odd-Eyes Vortex Dragon
1 PSY-Framelord Omega
1 Supreme King Dragon Clear Wing
1 Supreme King Dragon Dark Rebellion
1 Tornado Dragon
1 Wee Witch’s Apprentice
1 Zefra Metaltron
Side Deck: 15
3 Effect Veiler
3 PSY-Framegear Gamma
2 Denko Sekka
1 PSY-Frame Driver
3 Called by the Grave
3 Red Reboot

Hrvoje H. – Prank-Kids

Monsters: 15
3 Prank-Kids Lampsies
3 Prank-Kids Dropsies
3 Prank-Kids Fansies
3 Prank-Kids Rocksies
3 Ash Blossom & Joyous Spring

Spells: 26
3 Prank-Kids Place
3 Prank-Kids Pranks
3 Prank-Kids Pandemonium
3 Pot of Desires
3 Called by the Grave
3 Polymerization
3 Invocation
3 Instant Fusion
2 Terraforming

Traps: 1
1 Prank-Kids Plan

Extra Deck: 15
2 Prank-Kids Dodo-Doodle-Doo
2 Prank-Kids Bow-Wow-Bark
2 Prank-Kids Rocket Ride
2 Prank-Kids Weather Washer
1 Prank-Kids Rip-Roarin-Roaster
1 Prank-Kids Battle Butler
1 Knightmare Phoenix
1 Knightmare Unicorn
1 Borreload Dragon
1 Toadally Awesome
1 Abyss Dweller

Side Deck: 15
3 Effect Veiler
3 Ghost Ogre & Snow Rabbit
3 Artifact Lancea
3 Twin Twisters
3 Red Reboot

Ivan E. D. – Burning Abyss

Monsters: 37
3 Orbital Hydralander
3 Fiendish Rhino Warrior
2 Gallis the Star Beast
2 Danger!? Jackalope?
2 Danger!? Tsuchinoko
2 Gallis the Star Beast
2 Ash Blossom & Joyous Spring
2 Ghost Ogre & Snow Rabbit
2 Scarm, Malebranche of the Burning Abyss
2 Farfa, Malebranche of the Burning Abyss
1 Graff, Malebranche of the Burning Abyss
1 Cir, Malebranche of the Burning Abyss
1 Alich, Malebranche of the Burning Abyss
1 Libic, Malebranche of the Burning Abyss
1 Barbar, Malebranche of the Burning Abyss
1 Fairy Tail – Snow
1 Speedroid Terrortop
1 Speedroid Taketomborg
1 Blackwing – Zephyros the Elite
1 Glow-Up Bulb
1 Gameciel the Sea Turtle Kaiju
1 Kumongous the Stricky String Kaiju
1 Gadarla the Mystery Dust Kaiju
1 Tour Guide of the Burning Abyss
1 Ghost Belle & Haunted Mansion

Spells: 3
3 Sekka’s Light

Traps: 0

Extra Deck: 15
2 Dante, Traveler of the Burning Abyss
2 Knightmare Phoenix
1 The Phantom Knights of Break Sword
1 Beatrice, Lady of the Eternal
1 Dante, Pilgrim of the Burning Abyss
1 Underclock Taker
1 Borreload Dragon
1 Borrelsword Dragon
1 Topologic Bomber Dragon
1 Topologic Trisbaena
1 Knightmare Unicorn
1 Knightmare Cerberus
1 Knightmare Mermaid

Side Deck: 15
2 Droll & Lock Bird
1 Ghost Belle & Haunted Mansion
1 Ash Blossom & Joyous Spring
1 Radian the Multidimensional Kaiju
3 Twin Twisters
1 Card Destruction
3 Red Reboot
3 Evenly Matched

Matija Š. – Altergeist

Monsters: 19
3 Altergeist Meluseek
3 Altergeist Multifaker
3 Altergeist Marionetter
3 Ash Blossom & Joyous Spring
2 Ghost Ogre & Snow Rabbit
2 Ghost Reaper & Winter Cherries
2 Altergeist Silquitous
1 Altergeist Kunquery

Spells: 3
2 Pot of Desires
1 Upstart Goblin

Traps: 18
3 Solemn Strike
3 Personal Spoofing
3 Infinite Impermanence
2 Altergeist Protocol
2 Altergeist Manifestation
2 Lost Wind
1 Solemn Judgment
1 Solemn Warning
1 Imperial Order

Extra Deck: 15
3 Altergeist Hexstia
1 Chimeratech Fortress Dragon
1 Dantre, Traveler of the Burning Abyss
1 ABC-Dragon Buster
1 Altergeist Primebanshee
1 Borreload Dragon
1 Knightmare Unicorn
1 Clara & Rushka, the Ventriloduo
1 Linkuriboh
1 Knightmare Phoenix
1 SPYRAL Double Helix
1 Heavymetalfoes Electrumite
1 Isolde, Two Tales of the Noble Knights

Side Deck: 15
3 Inspector Boarder
2 Dinowrestler Pankratops
1 Ghost Ogre & Snow Rabbit
1 Ghost Reaper & Winter Cherries
2 Secret Village of the Spellcasters
3 Evenly Matched
3 Heavy Storm Duster

Ivan K. – Thunder Dragon

Monsters: 25
3 Thunder Dragon
3 Thunder Dragonroar
3 Thunder Dragondark
3 Thunder Dragonhawk
3 Thunder Dragonmatrix
3 Ash Blossom & Joyous Spring
2 Batteryman Solar
1 Thunder Dragonduo
1 Denko Sekka
1 Fairy Tail – Snow
1 Gem-Knight Amber
1 Black Luster Soldier – Envoy of the Beginning

Spells: 14
3 Pot of Desires
3 Thunder Dragon Fusion
3 Brilliant Fusion
3 Gold Sarcophagus
2 Instant Fusion

Traps: 3
3 Infinite Impermanence
Extra Deck: 15
3 Thunder Dragon Colossus
3 Thunder Dragon Titan
2 Some Summer Summoner
1 Knightmare Unicorn
1 Knightmare Phoenix
1 Linkuriboh
1 LANphorhynchus
1 Kaminari Attack
1 Gem-Knight Seraphinite
1 Gem-Knight Prismaura

Side Deck: 15
3 Ghost Ogre & Snow Rabbit
2 Denko Sekka
3 Twin Twisters
2 Mind control
1 Super Polymerization
3 Evenly Matched
1 Dimensional Barrier

Kruno B. – Sky Striker Trickstar

Monsters: 16
3 Trickstar Candina
3 Trickstar Lycoris
3 Ash Blossom & Joyous Spring
3 Droll & Lock Bird
1 Trickstar Lilybell
1 Eater of Millions
1 Cyber Dragon
1 Dinowrestler Pankratops

Spells: 15
3 Trickstar Light Stage
2 Pot of Desires
2 Called by the Grave
2 Scapegoat
2 Mind Control
2 Terraforming
1 Raigeki
1 Sky Striker Mecha – Hornet Drones

Traps: 9
3 Trickstar Reincarnation
2 Solemn Strike
2 Infinite Impermanence
1 Heavy Storm Duster

Extra Deck: 15
2 Link Spider
1 Sky Striker Ace – Kagari
1 Chimeratech Megafleet Dragon
1 Linkuriboh
1 Trickstar Holly Angel
1 Missus Radiant
1 Knightmare Phoenix
1 Knightmare Unicorn
1 Topologic Trisbaena
1 Saryuja Skull Dread
1 Topologic Bomber Dragon
1 Borreload Dragon
1 Borrelsword Dragon
1 Knightmare Cerberus

Side Deck: 15
2 Artifact Lancea
1 Gameciel, the Sea Turtle Kaiju
1 Kumongous, the Sticky String Kaiju
1 Juragedo
1 Honest
1 Ghost Ogre & Snow Rabbit
1 Twin Twisters
2 Gozen Match
2 Red Reboot
1 Lost Wind
1 Evenly Matched
1 Forbidden Apocrypha

Filip F. – Sky Striker

Monsters: 8
3 Sky Striker Ace – Raye
3 Ash Blossom & Joyous Spring
2 Ghost Ogre & Snow Rabbit

Spells: 32
3 Sky Striker Mobilize – Engage!
3 Sky Striker Mecha – Widow Anchor
3 Sky Striker Mecha Modules – Multirole
3 Sky Striker Airspace – Area Zero
3 Called by the Grave
3 Foolish Burial Goods
2 Sky Striker Mecha – Eagle Booster
2 Terraforming
2 Twin Twisters
1 Sky Striker Mecha – Hornet Drones
1 Sky Striker Mecha – Shark Cannon
1 Sky Striker Maneuver – Afterburners!
1 Sky Striker Mecharmoy – Hercules Base
1 Galaxy Cyclone
1 Reinforcement of the Army
1 Upstart Goblin
1 Metalfoes – Fusion

Traps: 0

Extra Deck: 15
3 Sky Striker Ace – Kagari
3 Sky Striker Ace – Hayate
3 Sky Striker Ace – Shizuku
1 Clara & Rushka, the Ventriloduo
1 Knightmare Phoenix
1 Knightmare Unicorn
1 Ningirsu the World Chalice Warrior
1 Topologic Bomber Dragon
1 Borrelsword Dragon

Side Deck: 15
3 Artifact Lancea
2 Dinowrestler Pankratops
1 Ghost Ogre & Snow Rabbit
1 Ghost Belle & Haunted Mansion
2 Shared Ride
1 World Dino Wrestling
3 Evenly Matched
2 Heavy Storm Duster

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.