Cover: Regional tournament 10/2017

Datum održavanja: 7.10.2017 (subota)
Početak prijava: 12.30h
Početak turnira: 13h
Lokacija: Dućan Carta Magica, Frankopanska 24, Zagreb
Upad: 70 kn
Pravo sudjelovanja: Sudjelovati smiju svi igrači

Nagrade:

  • na upadu se dobivaju 1 booster Code of the Duelist i 1 OTS Pack 5 booster
  • na kraju swiss dijela turnira nagrade prema poretku:
  • na svakih 8 igrača koji sudjeluju na turniru, 1 je kvalificiran na Europsko prvenstvo 2018. godine, prema poretku, a ako je među njima netko već kvalificiran, kvalifikacijsko mjesto se pomiče na slijedećeg po poretku koji nije kvalificiran
  • na kraju turnira (nakon TOP4/TOP8) dodatne nagrade (izračunato za odaziv od 30 igrača; manje igrača znači manje nagrade više igrača znači više nagrada):
    • 1. 24 boostera Code of the Duelist + 3 OTS Pack 5 boostera
    • 2. 12 boostera Code of the Duelist + 3 OTS Pack 5 boostera
    • 3.-4. 6 boostera Code of the Duelist + 2 OTS Pack 5 boostera
    • 5.-8. 3 boostera Code of the Duelist + 1 OTS Pack 5 booster

Poredak

WCQ Regionals Zagreb 7.10.2017 Final Standings by Uredništvo Yugioh Planeta on Scribd

Foto

Deckliste

Renato Smijulj – Invoked True Draco

Monsters: 10
2 Mariamne, the True Dracophoenix
2 Master Peace, the True Dracoslaying King
2 Majesty Maiden, the True Dracomaiden
2 Aleister the Invoker
1 Ignis Heat, the True Dracowarrior
1 Spellbook Magician of Prophecy

Spells: 24
3 Card of Demise
3 Dragonic Diagram
3 Terraforming
3 True Draco Heritage
3 Cosmic Cyclone
2 Pot of Desires
2 Disciples of the True Dracophoenix
2 Spellbook of Knowledge
1 Spellbook of Secrets
1 Invocation
1 Magical Meltdown

Traps: 6
3 True Draco Apocalypse
2 Dimensional Barrier
1 True King’s Return

Extra: 15
2 Invoked Mechaba
2 Invoked Raidjin
2 Invoked Purgatrio
1 Invoked Caliga
1 Invoked Magellanica
1 Invoked Cocytus
1 Invoked Elysium
1 Black Rose Dragon
1 Scarlight Red Dragon Archfiend
1 Tornado Dragon
1 Diamond Dire Wolf
1 Number 61: Volcasaurus

Side: 15
3 Zaphion the Timelord
2 Ash Blossom & Joyous Spring
2 System Down
2 Forbidden Chalice
1 Raigeki
3 Anti-Spell Fragrance
1 Dimensional Barrier
1 Imperial Order

Hrvoje Hedžet – Pendulum Magician

Monsters: 29
3 Performapal Skullcrobat Joker
3 Performapal Pendulum Sorcerer
3 Black Fang Magician
3 Purple Poison Magician
3 Double Iris Magician
3 Harmonizing Magician
3 Wisdom-Eye Magician
3 Ash Blossom & Joyous Spring
2 Oafdragon Magician
2 Astrograph Sorcerer
1 Maxx “C”

Spells: 9
3 Pot of Desires
3 Duelist Alliance
2 Star Pendulumgraph
1 Pendulum Call

Traps: 2
2 Time Pendulumgraph

Extra: 15
2 Timestar Magician
2 Tornado Dragon
2 Abyss Dweller
1 Performage Trapeze Magician
1 Number 39: Utopia
1 Number S39: Utopia the Lightning
1 Cairngorgon the Anti-Luminescent Knight
1 Supreme King Dragon Clear Wing
1 Ignister Prominece, the Blasting Dracoslayer
1 PSY-Framelord Omega
1 Supreme King Dragon Starving Venom
1 Decode Talker

Side: 15
3 Denko Sekka
3 Zaphion, the Timelord
3 Cosmic Cyclone
3 Wavering Eyes
2 Chaos Trap Hole
1 Pendulum Hole

Alen Kazalac – Pendulum Magician

Monsters: 27
3 Performapal Skullcrobat Joker
3 Black Fang Magician
3 Purple Poison Magician
3 Double Iris Magician
3 Harmonizing Magician
3 Wisdom-Eye Magician
3 Ash Blossom & Joyous Spring
2 Performapal Pendulum Sorcerer
2 Oafdragon Magician
2 Astrograph Sorcerer

Spells: 11
3 Wavering Eyes
2 Duelist Alliance
2 Pot of Desires
2 Star Pendulumgraph
1 Pendulum Call
1 Cosmic Cyclone

Traps: 2
2 Time Pendulumgraph

Extra: 15
2 Timestar Magician
1 Tornado Dragon
1 Diamond Dire Wolf
1 Castel, the Skyblaster Musketeer
1 Performage Trapeze Magician
1 Number 39: Utopia
1 Number S39: Utopia the Lightning
1 Supreme King Dragon Dark Rebellion
1 Supreme King Dragon Clear Wing
1 Englightenment Paladin
1 Ignister Prominece, the Blasting Dracoslayer
1 PSY-Framelord Omega
1 Supreme King Dragon Starving Venom
1 Decode Talker

Side: 15
3 Denko Sekka
2 Zaphion, the Timelord
3 System Down
2 Cosmic Cyclone
3 Dimensional Barrier
2 Unending Nightmare

Davor Jevrosimov – Pendulum Magician

Monsters: 27
3 Performapal Skullcrobat Joker
3 Black Fang Magician
3 Purple Poison Magician
3 Double Iris Magician
3 Harmonizing Magician
3 Wisdom-Eye Magician
2 Oafdragon Magician
2 Astrograph Sorcerer
1 Performapal Pendulum Sorcerer
1 Ash Blossom & Joyous Spring
1 Ghost Ogre & Snow Rabbit
1 Maxx “C”

Spells: 12
3 Duelist Alliance
2 Wavering Eyes
2 Pot of Desires
2 Star Pendulumgraph
2 Cosmic Cyclone
1 Pendulum Call

Traps: 2
2 Time Pendulumgraph

Extra: 15
2 Timestar Magician
1 Tornado Dragon
1 Diamond Dire Wolf
1 Performage Trapeze Magician
1 Number 39: Utopia
1 Number S39: Utopia the Lightning
1 Abyss Dweller
1 Supreme King Dragon Clear Wing
1 Englightenment Paladin
1 Ignister Prominece, the Blasting Dracoslayer
1 Beelze of the Diabolic Dragons
1 PSY-Framelord Omega
1 Supreme King Dragon Starving Venom
1 Decode Talker

Side: 15
3 Denko Sekka
2 Droll & Lock Bird
1 Raigeki
1 Wavering Eyes
2 Chaos Trap Hole
2 Royal Decree
2 Imperial Iron Wall
2 Unending Nightmare

Matija Kišur – Pendulum Magician

Monsters: 27
3 Performapal Skullcrobat Joker
3 Black Fang Magician
3 Purple Poison Magician
3 Double Iris Magician
3 Harmonizing Magician
3 Wisdom-Eye Magician
3 Ash Blossom & Joyous Spring
2 Performapal Pendulum Sorcerer
2 Oafdragon Magician
2 Astrograph Sorcerer

Spells: 11
3 Wavering Eyes
3 Duelist Alliance
2 Pot of Desires
2 Star Pendulumgraph
1 Pendulum Call

Traps: 2
2 Time Pendulumgraph

Extra: 15
1 Timestar Magician
1 Tornado Dragon
1 Diamond Dire Wolf
1 Performage Trapeze Magician
1 Abyss Dweller
1 Number 39: Utopia
1 Number S39: Utopia the Lightning
1 Supreme King Dragon Dark Rebellion
1 Supreme King Dragon Clear Wing
1 Englightenment Paladin
1 Scarlight Red Dragon Archfiend
1 Ignister Prominece, the Blasting Dracoslayer
1 PSY-Framelord Omega
1 Supreme King Dragon Starving Venom
1 Decode Talker

Side: 15
3 Denko Sekka
3 Zaphion, the Timelord
3 Cosmic Cyclone
2 System Down
3 Dimensional Barrier
1 Pendulum Hole

Filip Ljubičić – Paleozoic Frog

Monsters: 9
3 Swap Frog
3 Dupe Frog
2 Ronintoadin
1 Maxx “C”

Spells: 3
3 Pot of Desires

Traps: 28
3 Solemn Strike
3 Reckless Greed
3 Dimensional Barrier
3 Paleozoic Marrella
3 Paleozoic Canadia
3 Paleozoic Olenoids
2 Paleozoic Dinomischus
2 Paleozoic Leanchoilia
2 Lost Wind
1 Solemn Warning
1 Storming Mirror Force
1 Mirror Force
1 Imperial Order

Extra: 15
3 Toadally Awesome
2 Paleozoic Opabinia
1 Paleozoic Anomalocaris
1 Daigusto Phoenix
1 Cat Shark
1 Number F0: Utopia Future
1 The Phantom Knights of Cursed Javelin
1 Sky Cavalry Centaurea
2 Mistar Boy
1 Proxy Dragon
1 Decode Talker

Side: 15
2 Gameciel, the Sea Turtle Kaiju
3 Cosmic Cyclone
1 Raigeki
3 Anti-Spell Fragrance
3 Chaos Trap Hole
2 Heavy Storm Duster
1 Breakthrough Skill

Toni Štimac – Pendulum Magician

Monsters: 29
3 Performapal Skullcrobat Joker
3 Black Fang Magician
3 Purple Poison Magician
3 Double Iris Magician
3 Harmonizing Magician
3 Wisdom-Eye Magician
3 Ghost Ogre & Snow Rabbit
2 Performapal Pendulum Sorcerer
2 Astrograph Sorcerer
1 Oafdragon Magician
1 Performapal Guitartle
1 Performapal Lizardraw
1 Maxx “C”

Spells: 10
3 Wavering Eyes
3 Pot of Desires
2 Star Pendulumgraph
1 Pendulum Call
1 Duelist Alliance

Traps: 2
2 Time Pendulumgraph

Extra: 15
2 Timestar Magician
1 Tornado Dragon
1 Diamond Dire Wolf
1 Performage Trapeze Magician
1 Abyss Dweller
1 Number 39: Utopia
1 Number S39: Utopia the Lightning
1 Supreme King Dragon Dark Rebellion
2 PSY-Framelord Omega
1 Supreme King Dragon Clear Wing
1 Englightenment Paladin
1 Ignister Prominece, the Blasting Dracoslayer
1 Supreme King Dragon Starving Venom

Side: 15
3 D.D. Crow
2 Jinzo
2 Zaphion, the Timelord
1 Denko Sekka
3 Twin Twisters
1 Raigeki
2 Blind Obliteration
1 Imperial Order

Robert Čupković – 60 card Zombie Lightsworn

Monsters: 34
3 Lonefire Blossom
3 Predaplant Orphys Scorpio
3 Shiranui Solitaire
3 Mezuki
3 Fairy Tail – Snow
2 Uni-Zombie
2 Raiden, Hand of the Lightsworn
2 Gem-Knight Garnet
1 Ryko, Twilightsworn Fighter
1 Wolf, Lightsworn Beast
1 Lyla, Lightsworn Sorceress
1 Minerva, Lightsworn Maiden
1 Goblindbergh
1 Predaplant Darlingtonia Cobra
1 Heroic Challenger – Thousand Blades
1 Giant Rex
1 Performage Trick Clown
1 Shiranui Spiritmaster
1 Glow-Up Bulb
1 Ghost Ogre & Snow Rabbit
1 Maxx “C”

Spells: 22
3 Pot of Desires
3 Twin Twisters
3 Left Arm Offering
3 Charge of the Light Brigade
3 Brilliant Fusion
2 Gold Sarcophagus
1 Foolish Burial
1 Soul Charge
1 Raigeki
1 Shuffle Reborn
1 That Grass Looks Greener

Traps: 4
3 Anti-Spell Fragrance
1 Breakthrough Skill

Extra: 15
2 PSY-Framelord Omega
1 Scarlight Red Dragon Archfiend
1 Black Rose Dragon
1 Trishula, Dragon of the Ice Barrier
1 Naturia Beast
1 Michael, the Arch-Lightsworn
1 Minerva, the Exalted Lightsworn
1 Abyss Dweller
1 Castel, the Skyblaster Musketeer
1 Tornado Dragon
1 M-X-Saber Invoker
1 Gem-Knight Seraphinite
1 Missus Radiant
1 Decode Talker

Side: 15
2 Denko Sekka
1 Gameciel, the Sea Turtle Kaiju
1 Kummongous, the Sticky String Kaiju
1 Gadarla, the Mystery Dust Kaiju
1 Zaphion, the Timelord
3 Pot of Acquisitiveness
2 Mystical Space Typhoon
2 Enemy Controller
1 Dark Hole
1 Interrupted Kaiju Slumber

2 komentara

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *