Cover: Summer challenge 2019

Datum održavanja: 7.9.2019 (subota)
Početak prijava: 9h
Završetak prijava: 10.30h
Lokacija: Restoran Cassandra, Ulica grada Vukovara 39, Zagreb
Upad: 70 kn
Pravo sudjelovanja: Sudjelovati smiju svi igrači

Nagrade:

  • na upadu se dobivaju 1 booster Rising Rampage i 1 OTS Pack 10 booster
  • na kraju swiss dijela turnira nagrade prema poretku:
    • TOP4 – deckbox
    • TOP8 – playmat
    • na svakih 8 igrača koji sudjeluju na turniru, 1 je kvalificiran na Europsko prvenstvo 2020 godine, prema poretku, a ako je među njima netko već kvalificiran, kvalifikacijsko mjesto se pomiče na slijedećeg po poretku koji nije kvalificiran
    • mlađi igrači rođeni 2006. godine ili kasnije gledajući samo poredak među ostalim mlađim igračima prema poretku nakon swissa kao dodatne nagrade dobivaju (izračunato za odaziv od 10 mlađih igrača):
      • 1. mjesto:           3 boostera Rising Rampage
      • 2. mjesto:           2 boostera Rising Rampage
      • 3.-4. mjesto:       1 booster Rising Rampage
    • na kraju turnira (nakon TOP8/TOP16) dodatne nagrade (izračunato za odaziv od 90 igrača; manje igrača znači manje nagrade više igrača znači više nagrada):
      • 1. mjesto:           trofej, Cardmarket poklon bon 200€, 24 boostera Rising Rampage
      • 2. mjesto:           trofej, 54 boostera Rising Rampage
      • 3. mjesto:           trofej, 27 boostera Rising Rampage
      • 4. mjesto:           27 boostera Rising Rampage
      • 5.-8. mjesto:       14 boostera Rising Rampage
      • 9.-16. mjesto:     7 boostera Rising Rampage


Poredak

Video

Foto

Deck liste

Alen Kazalac – 1. mjesto

Main Deck: 40

Monsters: 6

3x Sky Striker Ace – Raye
3x Ash Blossom & Joyous Spring

Spells: 31

3x Sky Striker Mobilize – Engage!
3x Sky Striker Mecha – Widow Anchor
1x Sky Striker Mecharmory – Hercules Base
1x Sky Striker Manuever – Afterburners!
1x Sky Striker Manuever – Jamming Waves!
1x Sky Striker Mecha – Eagle Booster
1x Sky Striker Modules – Multirole
2x Sky Striker Mecha – Shark Cannon
2x Sky Striker Airspace – Area Zero
2x Mystic Mine
3x Foolish Burial Goods
1x Terraforming
1x Upstart Goblin
1x Reinforcement of the Army
1x Metalfoes Fusion
1x Set Rotation
2x Pot of Desires
3x Mystical Space Typhoon

Traps: 3

3x Infinite Impermanence

Extra Deck: 15

3x Sky Striker Ace – Hayate
3x Sky Striker Ace – Shizuku
2x Sky Striker Ace – Kaina
1x Sky Striker Ace – Kagari
1x Hiita, the Fire Charmer Ablaze
1x Knightmare Phoenix
1x Knightmare Unicorn
1x Ningirsu, the World Chalice Warrior
1x Topologic Bomber Dragon
1x Borrelsword Dragon

Side Deck: 15

3x Mind Control
3x Dinowrestler Pankratops
3x Summon Limit
2x There Can Be Only One
2x Twin Twister
2x The Winged Dragon of Ra – Sphere Mode

Luka Forjan2. mjesto

Main Deck: 40

Monsters: 31

3x Thunder Dragon
3x Thunder Dragondark
3x Thunder Dragonroar
3x Thunder Dragonhawk
3x Thunder Dragonmatrix
1x Thunder Dragonduo
3x Aloof Lupine
2x Batteryman Solar
3x Ash Blossom & Joyous Spring
3x Effect Veiler
2x Ghost Belle & Haunted Mansion
2x Fantastical Dragon Phantazmay

Spells: 9

3x Allure of Darkness
3x Pot of Desires
2x Thunder Dragon Fusion
1x Gold Sarcophagus

Extra Deck: 15

3x Thunder Dragon Colossus
3x Thunder Dragon Titan
1x Starving Venom Fusion Dragon
1x Salamangreat Violet Chimera
1x Linkuriboh
1x Some Summer Summoner
1x Wee Witch’s Apprentice
1x PSY-Framelord Lambda
1x Knightmare Phoenix
1x Knightmare Unicorn
1x Borreload Dragon

Side Deck: 15

3x Artifact Lancea
3x Dimension Shifter
3x Twin Twisters
3x Super Polymerization
3x System Down

Mario Šubarić – 3. mjesto

Main Deck: 41

Monsters: 24

3x Salamangreat Foxy
3x Salamangreat Spinny
2x Salamangreat Jack Jaguar
1x Salamangreat Falco
1x Salamangreat Fowl
1x Salamangreat Gazelle
3x Flame Bufferlo
1x Sea Archiver
3x Ash Blossom & Joyous Spring
3x Effect Veiler
3x Ghost Ogre & Snow Rabbit

Spells: 13

3x Cynet Mining
3x Pot of Desires
3x Will of the Salamangreat
2x Mind Control
1x Salamangreat Sanctuary
1x Salamangreat Circle

Traps: 4

2x Salamangreat Roar
2x Salamangreat Rage

Extra Deck: 15

2x Salamangreat Miragestallio
1x Abyss Dweller
1x Number 41: Bagooska the Terribly Tired Tapir
3x Salamangreat Balelynx
3x Salamangreat Sunlight Wolf
2x Salamangreat Heatleo
1x Hiita, the Fire Charmer Ablaze
1x Knightmare Phoenix
1x Borreload Dragon

Side Deck: 15

3x Nibiru, the Primal Being
3x Fantastical Dragon Phantazmay
3x Artifact Lancea
3x Cosmic Cyclone
2x Dinowrestler Pankratops
1x Imperial Order

Hrvoje Hedžet – 4. mjesto

Main Deck: 59

Monsters: 50

3x Aloof Lupine
3x Batteryman Solar
3x Thunder Dragon
3x Thunder Dragondark
3x Thunder Dragonroar
3x Thunder Dragonhawk
2x Thunder Dragonmatrix
1x Thunder Dragonduo
3x Nibiru, the Primal Being
2x Danger! Nessie!
2x Danger! Mothman!
2x Danger!? Tsuchinoko?
2x Danger!? Jackalope?
3x Chaos Dragon Levianeer
3x Fantastical Dragon Phantazmay
3x Tenyi Spirit – Vishuda
1x Black Dragon Collapserpent
1x White Dragon Wyverburstar
1x Gizmek Orochi, the Serpentron Sky Slasher
1x Orcust Harp Horror
1x Orcust Cymbal Skeleton
1x Orcust Knightmare
1x World Legacy – World Wand
1x Dark Grepher
1x Armageddon Knight

Spells: 8

3x Allure of Darkness
1x Reinforcement of the Army
1x Thunder Dragon Fusion
1x Card Destruction
1x Monster Reborn
1x Gold Sarcophagus

Traps: 1

1x Orcust Crescendo

Extra Deck: 15

2x Galatea, the Orcust Automaton
2x Thunder Dragon Colossus
2x Thunder Dragon Titan
1x Knightmare Phoenix
1x Knightmare Mermaid
1x Monk of the Tenyi
1x Longirsu, the Orcust Orchestrator
1x Dingirsu, Orcust of the Evening Star
1x BorrelSword Dragon
1x Starving Venom Fusion Dragon
1x Curious, the Lightsworn Dominion
1x Apollusa, Bow of the Goddess

Side Deck: 15

3x Shaddoll Fusion
3x Twin Twisters
3x Super Polymerization
3x Red Reboot
1x Shaddoll Dragon
1x El Shaddoll Winda
1x Imperial Order

Karlo Lukić – 5. mjesto

Main Deck: 43

Monsters: 28

3x Ash Blossom & Joyous Spring
3x Effect Veiler
2x Fantastical Dragon Phantazmay
2x Ghost Belle & Haunted Mansion
3x Orcust Harp Horror
2x Orcust Knightmare
1x Orcust Cymbal Skeleton
1x World Legacy – World Wang
1x Gizmek Orochi, the Serpentron Sky Slasher
3x Knightmare Corruptor Iblee
2x Scrap Recycler
3x Tenyi Spirit – Vishuda
1x Armageddon Knight
1x Dark Grepher

Spells: 14

3x Called by the Grave
3x Instant Fusion
2x Orcustrated Return
1x Orcustrated Babel
3x Sky Striker Mobilize – Engage!
1x Sky Striker Mecha – Hornet Drones
1x Reinforcement of the Army

Traps: 1

1x Orcust Crescendo

Extra Deck: 15

3x Galatea, the Orcust Automaton
2x Dingirsu, the Orcust of the Evening Star
2x Knightmare Mermaid
1x Knightmare Phoenix
1x Knightmare Cerberus
1x Longirsu, the Orcust Orchestrator
1x Borrelsword Dragon
1x Monk of the Tenyi
1x Sky Striker Ace – Kagari
1x Thousand-Eyes Restrict
1x El Shaddoll Winda

Side Deck: 15

3x Artifact Lancea
3x Nibiru, the Primal Being
3x Twin Twister
3x Mind Control
3x Eradicator Epidemic Virus

Robert Čupković – 6. mjesto

Main Deck: 43

Monsters: 29

3x Danger! Bigfoot!
3x Danger! Mothman!
2x Danger! Thunderbird!
3x Souleating Oviraptor
2x Dinowrestler Pankratops
2x Ultimate Conductor Tyranno
2x Overtex Quatlus
1x Giant Rex
2x Shaddoll Beast
1x Shaddoll Dragon
1x Shaddoll Hedgehog
1x Armageddon Knight
3x Ash Blossom & Joyous Spring
3x Ghost Ogre & Snow Rabbit

Spells: 14

3x Fossil Dig
3x Shaddoll Fusion
3x Double Evolution Pill
3x Twin Twisters
1x Foolish Burial
1x Card Destruction

Extra Deck: 15

1x Underclock Taker
1x Wee Witch’s Apprentice
1x Knightmare Phoenix
1x Abyss Dweller
1x Gagaga Cowboy
1x Evilswarm Exciton Knight
1x Evolzar Dolkka
1x Evolzar Laggia
1x Starving Venom Fusion Dragon
1x Predaplant Dragostapelia
1x El Shaddoll Construct
1x El Shaddoll Winda
1x El Shaddoll Shekhinaga
1x Castel, the Skyblaster Musketeer
1x Tornado Dragon

Side Deck: 15

3x Super Polymerization
3x Summon Limit
3x Evenly Matched
3x The Winged Dragon of Ra – Sphere Mode
2x Unending Knightmare
1x Imperial Order

Roko Vidan – 7. mjesto

Main Deck: 40

Monsters: 16

3x Subterror Guru
3x Subterror Fiendess
1x Subterror Nemesis Archer
1x Subterror Behemoth Umastryx
3x Effect Veiler
3x Ash Blossom & Joyous Spring
2x Ghost Ogre & Snow Rabbit

Spells: 12

3x Pot of Extravagance
3x The Hidden City
3x Called by the Grave
2x Pot of Duality
1x Terraforming

Traps: 12

2x Solemn Judgment
2x Crackdown
2x Solemn Strike
3x Subterror Final Battle
3x There can be Only One

Extra Deck: 15

2x Mudragon of the Swamp
2x Prank-Kids Rocket Ride
1x Prank-Kids Weather Washer
2x Salamangreat Violet Chimera
2x Predaplant Dragostapelia
2x Starving Venom Fusion Dragon
1x Knightmare Phoenix
1x Knightmare Cerberus
1x Abyss Dweller
1x Linkuriboh

Side Deck: 15

3x Super Polymerization
3x Evenly Matched
3x Heavy Storm Duster
3x Dinowrestler Pankratops
3x Ghost Sister & Spooky Dogwood

Domagoj Tomičić – 8. mjesto

Main Deck: 40

Monster: 16

3x Subterror Guru
3x Subterror Fiendess
1x Subterror Nemesis Archer
1x Subterror Behemoth Umastryx
2x Nibiru, the Primal Being
2x Effect Veiler
2x Ash Blossom & Joyous Spring
2x Ghost Ogre & Snow Rabbit

Spells: 14

3x Pot of Extravagance
3x Cosmic Cyclone
3x The Hidden City
2x Pot of Duality
2x Called by the Grave
1x Terraforming

Traps: 10

3x Subterror Final Battle
3x There can be Only One
2x Solemn Judgment
2x Solemn Strike

Extra Deck: 15

2x Hiita the Fire Charmer, Ablaze
2x Linkuriboh
1x Ningirsu, the World Chalice Warrior
2x Salamangreat Almiraj
3x Mudragon of the Swamp
1x Starving Venom Fusion Dragon
1x Predaplant Dragostapelia
1x Salamangreat Heatleo
1x Prank-Kids Rocket Ride
1x Topologic Bomber Dragon

Side Deck: 15

3x Evenly Matched
3x Super Polymerization
3x Heavy Storm Duster
2x Dinowrestler Pankratops
1x Ash Blossom & Joyous Spring
1x Ghost Ogre & Snow Rabbit
1x Subterror Nemesis Archer
1x Imperial Order

Top 16 – Geoff Anthony Valèiæ

Main Deck: 40

Monsters: 25

3x Thunder Dragon
3x Thunder Dragondark
3x Thunder Dragonroar
3x Thunder Dragonhawk
3x Thunder Dragonmatrix
2x Thunder Dragonduo
3x Batteryman Solar
2x Aloof Lupine
3x Ash Blossom & Joyous Spring

Spells: 9

3x Allure of Darkness
3x Pot of Desires
2x Thunder Dragon Fusion
1x Gold Sarcophagus

Traps: 6

3x Infinite Impermanence
3x Paleozoic Dinomischus

Extra Deck: 15

3x Thunder Dragon Colossus
3x Thunder Dragon Titan
1x Dingirsu, the Orcust of the Evening Star
1x Linkuriboh
1x PSY-Framelord Lambda
1x Some Summer Summoner
1x Knightmare Phoenix
1x Knightmare Cerberus
1x Knightmare Unicorn
1x Black Luster Soldier – Soldier of Chaos
1x Borreload Dragon

Side Deck: 15

3x Artifact Lancea
3x Nibiru, the Primal Being
3x Mind Control
3x Twin Twister
3x Eradicator Epidemic Virus

Top 16 – Renato Smijulj

Main Deck: 41

Monster: 34

3x Crusadia Arboria
3x Crusadia Maximus
3x Crusadia Reclusia
2x Crusadia Leonis
2x Crusadia Draco
2x Danger! Nessie!
2x Danger!? Jackalope?
2x Danger!? Tsuchinoko?
1x Danger! Bigfoot!
1x Danger! Thunderbird!
1x Gizmek Orochi, the Serpentron Sky Slasher
1x Omni Dragon Brotaur
1x Red-Eyes Darkness Metal Dragon
3x Chaos Dragon Levianeer
3x Ranryu
2x Destrudo, the Lost Dragon’s Frisson
1x Black Dragon Collapserpent
1x White Dragon Wyverburstar

Spells: 7

3x The Melody of Awakening Dragon
3x Called by the Grave
1x Monster Reborn

Extra Deck: 15

1x Guardragon Elpy
1x Guardragon Pisty
1x Guardragon Agarpain
1x Knightmare Phoenix
1x Aleister, the Invoker of Madness
2x Saryuja Skull Dread
1x Crystal Wing Synchro Dragon
1x Crusadia Magius
1x Crusadia Spatha
1x Triple Burst Dragon
1x Apollusa, Bow of the Goddess
1x Number 38: Hope Harbinger Dragon Titanic Galaxy
1x F.A. Dawn Dragster
1x Hieratic Seal of the Heavenly Spheres

Side Deck: 15

3x Dinowrestler Pankratops
3x Red Reboot
3x Twin Twisters
3x Dark Ruler No More
3x Exchange

Top 16 – Vedran Vila

Main Deck: 40

Monsters: 27

3x Salamangreat Spinny
3x Salamangreat Foxy
1x Salamangreat Jack Jaguar
1x Salamangreat Fowl
1x Salamangreat Falco
1x Salamangreat Gazelle
3x Flame Bufferlo
1x Lady Debug
3x Ash Blossom & Joyous Spring
3x Ghost Ogre & Snow Rabbit
2x Effect Veiler
1x Sea Archiver
2x Crusadia Reclusia
2x Danger!? Jackalope?

Spells: 8

3x Cynet Mining
2x Will of the Salamangreat
1x Salamangreat Circle
1x Salamangreat Sanctuary
1x Fusion of Fire

Traps: 5

3x Infinite Impermanence
1x Salamangreat Roar
1x Salamangreat Rage

Extra Deck: 15

1x Salamangreat Violet Chimera
2x Salamangreat Miragestallio
3x Salamangreat Balelynx
3x Salamangreat Sunlight Wolf
2x Salamangreat Heatleo
1x Knightmare Phoenix
1x Hiita the Fire Charmer, Ablaze
1x Update Jammer
1x Borreload Dragon

Side Deck: 15

3x Artifact Lancea
3x Evenly Matched
3x Nibiru, the Primal Being
3x Twin Twisters
2x Mind Control
1x Imperial Order

Top 16 – Patrik Cerovac

Main Deck: 40

Monsters: 20

3x Salamangreat Foxy
3x Salamangreat Spinny
2x Salamangreat Jack Jaguar
1x Salamangreat Falco
1x Salamangreat Gazelle
3x Flame Bufferlo
1x Lady Debug
3x Ash Blossom & Joyous Spring
3x Effect Veiler

Spells: 13

3x Cynet Mining
3x Called by the Grave
3x Pot of Desires
2x Will of the Salamangreat
1x Salamangreat Circle
1x Salamangreat Sanctuary

Traps: 7

3x Salamangreat Rage
3x Salamangreat Roar
1x Imperial Order

Extra Deck: 15

1x Salamangreat Violet Chimera
1x Abyss Dweller
2x Salamangreat Miragestallio
3x Salamangreat Balelynx
3x Salamangreat Sunlight Wolf
2x Salamangreat Heatleo
1x Hiita the Fire Charmer, Ablaze
1x Knightmare Phoenix
1x Borreload Dragon

Side Deck: 15

3x Dinowrestler Pankratops
3x Super Polymerization
3x Twin Twisters
3x PSY-Framegear Gamma
1x PSY-Frame Driver
1x Salamangreat Parro
1x Starving Venom Fusion Dragon

Top 16 – Petar Živanović

Main Deck: 40

Monsters: 29

3x Thunder Dragon
3x Thunder Dragondark
3x Thunder Dragonroar
3x Thunder Dragonhawk
3x Thunder Dragonmatrix
2x Thunder Dragonduo
3x Batteryman Solar
3x Aloof Lupine
3x Dimension Shifter
3x Ash Blossom & Joyous Spring

Spells: 8

3x Allure of Darkness
2x Pot of Desires
2x Thunder Dragon Fusion
1x Gold Sarcophagus

Traps: 3

3x Infinite Impermanence

Extra Deck: 15

3x Thunder Dragon Colossus
3x Thunder Dragon Titan
1x Linkuriboh
1x Some Summer Summoner
1x Wee Witch’s Apprentice
1x PSY-Framelord Lambda
1x Knightmare Phoenix
1x Knightmare Unicorn
1x Black Luster Soldier – Soldier of Chaos
1x Borreload Dragon
1x Number 68: Sanaphond the Sky Prison

Side Deck: 15

3x Denko Sekka
3x Nibiru, the Primal Being
3x Twin Twister
3x Eradicator Epidemic Virus
2x Summon Limit
1x Imperial Order

Top 16 – Ivan Bubalo

Main Deck: 47

Monster: 26

3x Lunalight Kaleido Chick
3x Lunalight Tiger
2x Lunalight Yellow Marten
1x Lunalight Emerald Bird
1x Lunalight Black Sheep
1x Armageddon Knight
1x Dark Grepher
1x Danger! Nessie!
2x Danger!? Jackalope?
3x Danger! Mothman!
2x Danger! Chupacabra!
1x Blackwing – Zephyros the Elite
2x Orcust Knightmare
1x Orcust Harp Horror
1x Orcust Cymbal Skeleton

Spells: 18

3x Fire Formation – Tenki
3x Luna Light Perfume
3x Foolish Burial Goods
3x Called by the Grave
3x Twin Twisters
1x Reinforcement of the Army
1x Orcustrated Babel
1x Foolish Burial

Traps: 3

1x Orcust Crescendo
1x Lunalight Serenade Dance
1x Eradicator Epidemic Virus

Extra Deck: 15

1x Lunalight Panther Dancer
1x Lunalight Leo Dancer
1x Brotherhood of the Fire Fist – Tiger King
1x Outer Entity Nyarla
1x Outer Entity Azathot
1x Raidraptor – Force Strix
1x Dingirsu, the Orcust of the Evening Star
1x Galatea, the Orcust Automaton
1x Longirsu, the Orcust Orchestrator
1x Knightmare Mermaid
1x Knightmare Phoenix
1x Knightmare Gryphon
1x Borrelsword Dragon
1x Curious, the Lightsworn Dominion
1x Topologic Bomber Dragon

Side Deck: 15

1x Kumongus, the Sticky String Kaiju
1x Abysss Dweller
3x Artifact Lancea
2x The Winged Dragon of Ra – Sphere Mode
3x Red Reboot
2x Mind Control
1x Dark Ruler No More
1x Summon Limit
1x Gagaga Cowboy

Top 16 – Filip Peneziæ

Main Deck: 41

Monsters: 20

3x SPYRAL Super Agent
2x SPYRAL Tough
2x SPYRAL Gear – Last Resort
1x SPYRAL Sleeper
1x SPYRAL Master Plan
1x SPYRAL Gear Drone
1x SPYRAL Quik-Fix
3x Ash Blossom & Joyous Spring
3x Ghost Ogre & Snow Rabbit
3x Fantastical Dragon Phantazmay

Spells: 20

2x SPYRAL Gear – Big Red
1x SPYRAL Mission – Assault
1x SPYRAL Resort
3x Called by the Grave
2x Mystic Mine
3x Pot of Extravagance
1x Foolish Burial goods
1x Set Rotation
1x One for One
1x Monster Reborn
1x Foolish Burial
1x Terraforming
1x Slash Draw
1x Reinforcement of the Army

Traps: 1

1x SPYRAL Mission – Rescue

Extra Deck: 15

3x SPYRAL Double Helix
1x Borrelsword Dragon
1x Borreload Dragon
1x Linkuriboh
1x Knightmare Phoenix
1x Knightmare Gryphon
1x Knightmare Unicorn
1x Knightmare Cerberus
1x Mekk-Knight Crusadia Avramax
2x Barricadeborg Blocker
1x Apollusa, Bow of the Goddess
1x Decode Talker

Side Deck: 15

3x Dark Ruler No More
3x Twin Twister
3x Evenly Matched
3x Ghost Sister & Spooky Dogwood
3x Artifact Lancea

Top 16 – Ivan Emanuel Dobrovšak

Main Deck: 43

3x Orcust Harp Horror
2x Orcust Knightmare
1x Orcust Cymbal Skeleton
1x World Legacy – World Wand
1x Gizmek Orochi, the Serpentron Sky Slasher
2x Knightmare Corruptor Iblee
1x Armageddon Knight
3x Scrap Recycler
3x Dinowrestler Pankratops
3x Tenyi Spirit Vishuda
1x Shaddoll Dragon

Spells: 21

3x Sky Striker Mobilize – Engage!
1x Sky Striker Mecha – Hornet Drones
1x Sky Striker Mecha – Eagle Booster
1x Orcustrated Babel
3x Cynet Mining
3x Shaddoll Fusion
3x Mind Control
3x Instant fusion
3x Called by the Grave

Traps: 1

1x Orcust Crescendo

Extra Deck: 15

2x Dingirsu, the Orcust of the Evening Star
3x Galatea, the Orcust Automaton
1x Longirsu, the Orcust Orchestrator
1x Knightmare Mermaid
1x Knightmare Phoenix
1x Knightmare Cerberus
1x Monk of the Tenyi
1x Sky Striker Ace – Kagari
1x Borrelsword Dragon
1x Topologic Bomber Dragon
1x El Shaddoll Winda
1x Thousand-Eyes Restrict

Side Deck: 15

3x Artifact Lancea
1x Artifact Scythe
3x Twin Twister
2x Artifact Sanctum
3x Trap Trick
3x Eradicator Epidemic Virus

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.