Regional tournament 4/2016

Datum održavanja: 23.4.2016 (subota)
Početak prijava: 13.30h
Početak turnira: 14h
Lokacija: Dućan Carta Magica, Frankopanska 24, Zagreb
Upad: 70 kn
Pravo sudjelovanja: Sudjelovati smiju svi igrači

Nagrade:

  • na upadu se dobivaju 1 booster Breakers of Shadow i 1 OTS Pack booster
  • na kraju swiss dijela turnira nagrade prema poretku:
  • na svakih 8 igrača koji sudjeluju na turniru, 1 je kvalificiran na Europsko prvenstvo 2016. godine, prema poretku, a ako je među njima netko već kvalificiran, kvalifikacijsko mjesto se pomiče na slijedećeg po poretku koji nije kvalificiran
  • na kraju turnira (nakon TOP4/TOP8) dodatne nagrade (izračunato za odaziv od 30 igrača; manje igrača znači manje nagrade više igrača znači više nagrada):
    • 1. 24 boostera Breakers of Shadow/Wing Raiders + 3 OTS Pack boostera
    • 2. 12 boostera Breakers of Shadow/Wing Raiders + 3 OTS Pack boostera
    • 3.-4. 6 boostera Breakers of Shadow/Wing Raiders + 2 OTS Pack boostera
    • 5.-8. 3 boostera Breakers of Shadow/Wing Raiders + 1 OTS Pack booster

Poredak

Deckliste

Rok Vujanović

Monster cards:
3 Ehther the Heavenly Monarch
2 Erebus the Underworld Monarch
1 Kuraz the Light Monarch
1 Super Quantum Red Layer
1 Majesty’s Fiend
2 Edea the Heavenly Squire
1 Eidoes the Underworld Squire
1 Mithra the Thunder Vassal
1 Ghost Ogre & Snow Rabbit
1 Gem-Knight Garnet
1 Super Quantum Blue Layer

Spell cards:
3 Pantheism of the Monarchs
1 Domain of the True Monarchs
3 Tenacity of the Monarchs
3 The Monarchs Stormforth
3 Return of the Monarchs
2 Twin Twisters
2 Emergency Teleport
3 Brilliant Fusion
1 Upstart Goblin
1 Instant Fusion

Trap cards:
2 The Prime Monarch
1 Escalation of the Monarchs

Extra deck:
1 Gem-Knight Seraphinite
1 PSY-Framelord Omega
1 Divine Dragon Knight Felgrand
1 Number 38: Hope Harbinger Dragon
1 Gala Dragon, the Thunder Charger
1 Number 61: Volcasaurus
1 Artifact Durendal
1 Constellar Pleiades
1 Super Quantal Mech Beast
1 Shark Fortress
1 Number 15: Gimmick Puppet Giant
1 Stardust Charge Warrior
1 Panzer Dragon
1 Thousand-Eyes Restrict

Side deck:
2 Mask of Restrict
1 Majesty’s Fiend
2 Xyz Universe
1 Twin Twisters
3 Flyng “C”
1 Effect Veiler
3 Maxx “C”
1 Raigeki
1 March of the Monarchs

Matija Kišur

Monster cards:
3 Ehther the Heavenly Monarch
3 Erebus the Underworld Monarch
3 Kuraz the Light Monarch
1 Majesty’s Fiend
3 Edea the Heavenly Squire
2 Eideos the Underworld Squire
2 Mithra the Thunder Vassal

Spell cards:
3 Domain of the True Monarchs
3 Pantheism of the Monarchs
3 Tenacity of the Monarchs
3 Return of the Monarchs
3 The Monarchs Stormforth
1 March of the Monarch
1 One for One
1 Reinforcement of the Army
1 Foolish Burial
1 Upstart Goblin

Trap cards:
3 The Prime Monarch

Extra deck:

Side deck:
3 Vanity’s Fiend
2 Majesty’s Fiend
1 Mithra the Thunder Vassal
3 Effect Veiler
3 Twin Twisters
1 Raigeki
2 Dark Hole

Ivan Modesto

Monster cards:
3 Maxx “C”
3 Speedroid Terrortop
2 The Phantom Knights of Ragged Gloves
3 The Phantom Knights of Silent Boots
2 The Phantom Knights of Ancient Cloak
1 Speedroid Taketomborg
1 Tour Guide from the Underworld
2 Fiendish Rhino Warrior
2 Cir, Malebranche of the Burning Abyss
2 Scarm, Malebranche of the Burning Abyss
2 Farfa, Malebranche of the Burning Abyss
1 Graff, Malebranche of the Burning Abyss
1 Libic,, Malebranche of the Burning Abyss
1 Barbar, Malebranche of the Burning Abyss

Spell cards:
2 Twin Twisters
2 Mask Change II
1 Raigeki
1 Foolsih Burial

Trap cards:
3 Phantom Knight’s Fog Blade
2 Solemn Strike
1 Solemn Warning
1 Torrential Tribute
1 Breaktrough Skill

Extra deck:
3 Dante, Traveler of the Burning Abyss
2 Beatrice, Lady of the Eternal
2 The Phantom Knights of Break Sword
2 Leviair the Sea Dragon
2 Number F0: Utopic Future
1 Number 47: Nightmare Shark
1 Number 66: Master Key Beetle
1 Masked Hero Dark Law
1 Dark Rebellion Xyz Dragon

Side deck:
3 Flying “C”
3 System Down
3 Mask of Restrict
3 Xyz Universe
1 Red-Eyes Flare Metal Dragon
1 Dark Hole

Ivan Emanuel Dobrovšek

Moster cards:
1 Tour Guide from the Underworld
2 Fiendish Rhino Warrior
1 Graff, Malebranche of the Burning Abyss
2 Scarm, Malebranche of the Burning Abyss
2 Farfa, Malebranche of the Burning Abyss
1 Libic, Malebranche of the Burning Abyss
3 The Phantom Knights of Silent Boots
2 The Phantom Knights of Ancient Cloack
2 The Phantom Knights of Ragged Gloves
3 Speedroid Terrortop
2 Speedroid Taktemborg

Spell cards:
3 Twin Twisters
3 Mask Change II
2 Allure of Darkness
1 Raigeki

Trap cards:
3 The Phantom Knights Fog Blade
2 The Phantom Knights Sword
1 The Phantom Knights Wing
2 Solemn Strike
2 Solemn Warning

Extra deck:
3 Dante, Traveler of the Burning Abyss
2 The Phantom Knights of Break Sword
2 Leviair the Sea Draogn
1 Number 47: Nightmare Shark
1 Dark Rebellion Xyz Dragon
2 Number F0: Utopic Future
1 Beatrice, Lady of the Eternal
2 Masked Hero Dark Law
1 Dante, Pilgrim of the Burning Abyss

Side deck:
3 Flying “C”
3 Maxx “C”
2 Dark Hole
3 System Down
2 Mask of Restrict
2 Magic Deflector

Matej Jakob

Monster cards:
3 Maxx “C”
3 Kozmo Dark Destroyer
3 Kozmo Tincan
3 Kozmo Sliprider
2 Kozmo Farmgirl
1 Kozmoll Wickedwitch
1 Kozmo Forerunner
1 Kozmo Dark Eclipser
1 Kozmo Strawman

Spell cards:
2 Emergency Teleport
2 Kozmotown
2 Pot of Duality
1 Upstart Goblin

Trap cards:
3 Chaos Trap Hole
2 Solemn Strike
3 Storming Mirror Force
3 Oasis of Dragon Souls
1 Call of the Haunted
2 Kozmojo
1 Vanity’s Emptiness

Extra deck:
2 Cyber Dragon Infinity
1 Cyber Dragon Nova
1 Number 61: Volcasuarus
1 Gaia Dragon, the Thunder Charger
1 Constellar Pleiades
1 Artifact Durendal
1 Sky Cavalry Centaurea
1 Chimeratech Fortress Dragon
1 Number 38: Hope Harbinger Dragon
1 Number 23: Lancelot, Dark Knight of the Underworld
1 Tiras, Keeper of Gensis
1 CXyz Coachlord Ultimatrainer
1 The Phantom Knights of Break Sword
1 Odd-Eyes Meteorburst Dragon

Side deck:
3 System Down
3 Fog King
3 Magic Defelctor
3 Xyz Universe
2 Mystical Space Typhoon
1 Raigeki

Hrvoje Hedžet

Monster cards:
3 Erebus the Underworld Monarch
3 Ehther the Heavnly Monarch
2 Majesty’s Fiend
1 Kuraz the Light Monarch
2 Edea the Heavnly Squire
2 Eidos the Underworld Squire
2 Mithra the Thunder Vassal

Spell cards:
3 Pantheism of the Monarchs
3 Domain of the True Monachs
3 Return of the Monarchs
3 The Monarchs’ Stormforth
3 Tenacity of the Monarchs
2 Twin Twisters
1 Foolish Burial
1 Reinforcement of the Army
1 Upstart Goblin
1 March of the Monarchs

Trap cards:
3 The Prime Monarch
1 Escalation of the Monarchs

Extra deck:

Side deck:
3 Maxx “C”
2 Effect Veiler
2 Battle Fader
1 Mithra the Thunder Vassal
2 Forbidden Chalice
1 Twin Twisters
2 Cursed Seal of the Forbidden Spell
2 Trap Stun

Ivan Budić

Monster cards:
3 Infernoid Seitsemas
1 Infernoid Devyaty
2 Infernoid Onuncu
3 Infernoid Harmadik
1 Infernoid Antra
2 Infernoid Patruela
3 Infernoid Decatron
3 Raiden, Hand of the Lightsworn
3 Lumina, Lightsworn Summoner
2 Infernoid Attondel

Spell cards:
1 Raigeki
2 Charge of the Light Brigade
3 Solar Recharge
1 Voic Seer
1 One for One
1 Monster Gate
1 Reasoning
2 Twin Twisters
2 Instant Fusion

Trap cards:
2 Solemn Strike
1 Solemn Warning

Extra deck:
1 PSY-Framelord Omega
1 Scarlight Red Ragon Archfiend
1 Clear Wing Synchro Dragon
1 Black Rose Dragon
1 Ancient Sacred Wyvern
1 Hi-speedroid Chanbara
1 Gaia Kngiht, the Force of Earth
1 Scrap Archfiend
1 Stardust Spark Dragon
1 Michael, the Arch-Lightsworn
1 Castel, the Skyblaster Musketeer
1 Gem-Knight Pearl
1 Abyss Dweller
1 Dante, Traveler of the Burning Abyss
1 Elder Entinty Norden

Side deck:
3 Cyber Dragon Core
2 Chimeratch Fortress Dragon
1 Twin Twisters
1 Vanity’s Emptiness
2 Dark Hole
2 Breaktrough Skill
1 Lyla, Lightsowrn Sourceress
3 Mischfief of the Gnomes

Renato Smijulj

Monsters
3 Ehther, the Heavenly monarch
3 Erebus, the Underworld Monarch
3 Super Quantum Red Layer
2 Majesty’s Fiend
2 Edea the Heavenly Suire
2 Eidos the Underworld Squire
1 Kuraz, the Light Monarch

Spell:
3 Return of the Monarch
3 Tenacity of the Monarch
3 The Monarchs Stormforth
3 Domain of the True Monarch
3 Pantheism of the Monarch
2 Twin Twisters
1 Foolsih Bural
1 Upstart Goblin
1 Reinfocement of the Army

Trap cards:
3 The Prime Monarch
1 Escalation of the Monarch

Extra deck:

Side deck:
3 Maxx “C”
2 Battle Fader
2 Effect Veiler
1 Twin Twisters
1 March of the Monarchs
2 Forbidden Chalice
2 Trap Stun
2 Cursed Seal of the Forbidden Spell

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.