Regional tournament 12/2012

regional12


Ukoliko izbjegnete smak svijeta 21.12. pozivamo vas na zadnji regionalni turnir u ovoj godini 😀 Bogate nagrade za sve, a oni najbolji kvalificirat će se na Europsko prvenstvo 2013. godine. Već je održan Regionalni turnir 10/2012 i 11/2012 sada je na redu i zadnji u ovoj godini. 🙂

Datum održavanja: 22.12.2012 (subota)
Početak prijava: 13.30h
Početak turnira: 14h
Lokacija: Dućan Carta Magica, Frankopanska 24, Zagreb
Upad: 70 kn
Pravo sudjelovanja: Sudjelovati smiju svi igrači

Nagrade:

  • na upadu se dobivaju 1 Turbo Pack 8 booster i 1 booster Abyss Rising
  • na kraju swiss dijela turnira nagrade prema poretku:
    • TOP4 – deckbox
    • TOP8 – playmat
    • na svakih 8 igrača koji sudjeluju na turniru, 1 je kvalificiran na Europsko prvenstvo 2012 godine, prema poretku, a ako je među njima netko već kvalificiran, kvalifikacijsko mjesto se pomiče na slijedećeg po poretku koji nije kvalificiran
  • na kraju turnira (nakon TOP4/TOP8) dodatne nagrade (izračunato za odaziv od 30 igrača; manje igrača znači manje nagrade više igrača znači više nagrada):
    • 1. 20 boostera Abyss Rising + 3 Turbo Pack 8 booster
    • 2. 14 boostera Abyss Rising + 3 Turbo Pack 8 booster
    • 3.-4. 8 boostera Abyss Rising + 2 Turbo Pack 8 booster
    • 5.-8. 5 boostera Abyss Rising + 1 Turbo Pack 8 booster

Poredak:

Regionals Zagreb 22.12.2012 Final Standings by Uredništvo Yugioh Planeta

Deck liste

1. mjesto: Martin Rodin

Monster Cards (21)
2x Maxx “C”
3x Wind-Up Shark
3x Wind-Up Magician
3x Wind-Up Rat
3x Wind-Up Rabbit
2x Tour Guide from the Underworld
1x Sangan
1x Tour Bus from the Underworld
2x Thunder King Rai-Oh
Spell Cards (9)
1x Book of Moon
2x Mystical Space Typhoon
1x Monster Reborn
1x Dark Hole
1x Heavy Storm
2x Wind-Up Factory
1x Pot of Avarice
Trap Cards (10)
2x Torrential Tribute
2x Dimensional Prison
2x Solemn Warning
2x Bottomless Trap Hole
1x Solemn Judgment
1x Compulsory Evacuation Device
Extra Deck
1x Wind-Up Carrier Zenmaity
1x Number 20: Giga-Brilliant
1x Soul of Silvermountain
1x Number 16: Shock Master
1x Maestroke, the Symphony Djinn
1x Photon Papilloperative
1x Number 39: Utopia
1x Number C39: Utopia Ray
1x Wind-Up Zenmaines
1x Leviair the Sea Dragon
1x Number 17: Leviathan Dragon
1x Temtempo the Percussion Djinn
1x Number 30: Acid Golem of Destruction
1x Tiras, Keeper of Genesis
1x Adreus, Keeper of Armageddon
Side Deck
1x Soul Drain
1x Nombleman of Crossout
1x Snowman Eater
2x Dimensional Fissure
2x Soul Taker
2x Effect Veiler
2x Royal Decree
1x Mystical Space Typhoon
2x Light-Imprisoning Mirror
1x Needle Ceiling

2. mjesto: Robert Čupković

Monster Cards (14)
3x Gravekeeper’s Spy
3x Gravekeeper’s Commandant
3x Gravekeeper’s Recruiter
2x Gravekeeper’s Descendant
1x Gravekeeper’s Assailant
1x Gravekeeper’s Guard
1x Malefic Stardust Dragon
Spell Cards (11)
2x Pot of Duality
1x Book of Moon
2x Gravekeeper’s Stele
1x Dark Hole
3x Necrovalley
2x Royal Tribute
Trap Cards (15)
2x Torrential Tribute
2x Dimensional Prison
2x Mirror Force
2x Fiendish Chain
1x Starlight Road
2x Solemn Warning
2x Bottomless Trap Hole
1x Solemn Judgment
1x Compulsory Evacuation Device
Extra Deck
1x Number 16: Schock Master
1x Gem-Knight Pearl
1x Number C39: Utopia Ray
1x Steelswarm Roach
1x Maestroke, the Symphony Djinn
1x Photon Papilloperative
1x Number 39: Utopia
1x Wind-Up Zenmaines
1x Leviair the Sea Dragon
1x Number 17: Leviathan Dragon
1x Temtempo the Percussion Djinn
1x Number 30: Acid Golem of Destruction
1x Chimeratech Frotress Dragon
2x Stardust Dragon
Side Deck
3x Gozen Match
2x Dimensional Fissure
1x Cyber Dragon
1x Snowman Eater
2x Fossil Dyna Pachycephalo
2x Skill Drain
3x Mystical Space Typhoon
1x Macro Cosmos

3. – 4. mjesto Fabijan Pavlović

Monster Cards (17)
2x Rescue Rabbit
3x Jurrac Guaiba
3x Kabazauls
3x Sabersaurus
2x Tour Guide from the Underworld
1x Sangan
1x Night Assailant
2x Spirit Reaper
Spell Cards (11)
2x Soul Taker
1x Book of Moon
2x Mystical Space Typhoon
1x Monster Reborn
1x Dark Hole
1x Heavy Storm
3x Forbidden Lance
Extra Deck
3x Evolzar Laggia
2x Evolzar Dolkka
1x Steelswarm Roach
1x Maestroke, the Symphony Djinn
1x Photon Papilloperative
1x Number 39: Utopia
1x Wind-Up Zenmaines
1x Leviair the Sea Dragon
1x Number 17: Leviathan Dragon
1x Temtempo the Percussion Djinn
1x Number 30: Acid Golem of Destruction
1x Stardust Dragon
Side Deck
1x Thunder King Rai-Oh
1x Gorz the Emissary of Darkness
2x Fossil Dyna Pachycephalo
2x Maxx “C”
2x Skill Drain
1x Mystical Space Typhoon
2x Level Limit – Area B
1x Dust Tornado
1x Trap Stun
1x Macro Cosmos
1x Needle Ceiling
Extra Deck
3x Evolzar Laggia
2x Evolzar Dolkka
1x Steelswarm Roach
1x Maestroke, the Symphony Djinn
1x Photon Papilloperative
1x Number 39: Utopia
1x Wind-Up Zenmaines
1x Leviair the Sea Dragon
1x Number 17: Leviathan Dragon
1x Temtempo the Percussion Djinn
1x Number 30: Acid Golem of Destruction
1x Stardust Dragon


3. – 4. mjesto: Rok Vujanvić

Monster Cards (9)
1x Honest
1x Photon Thrasher
1x Elemental HERO Stratos
3x Elemental HERO Alius
1x Elemental HERO Bubbleman
1x Evocator Chevalier
1x Beast King Barbaros
Spell Cards (18)
3x Gemini Spark
3x Miracle Fusion
2x Pot of Duality
2x Mystical Space Typhoon
2x E – Emergency Call
1x Monster Reborn
1x Dark Hole
1x Heavy Storm
1x Forbidden Lance
1x Reinforcement of the Army
Trap Cards (13)
1x Starlight Road
2x Hero Blast
2x Solemn Warning
3x Skill Drain
2x Bottomless Trap Hole
2x Compulsory Evacuation Device
1x Solemn Judgment
Extra Deck
1x Blade Armor Ninja
1x Maestroke, the Symphony Djinn
2x Heroic Champion – Excalibur
1x Photon Papilloperative
1x Gem-Knight Pearl
1x Number 39: Utopia
1x Number 16: Shock Master
1x Elemental HERO Gaia
1x Elemental HERO Absolute Zero
1x Elemental HERO Nova Master
2x Elemental HERO The Shining
1x Elemental HERO Great Tornado
1x Stardust Dragon
Side Deck
3x Night Beam
3x Dimensional Fissure
2x The Warrior Returning Alive
2x A Hero Lives
2x Prohibition
1x Mystical Space Typhoon
2x Elemental HERO Bubbleman

Odgovori

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.