Cover: Winter challenge 2019

Datum održavanja: 12.1.2019. (subota)
Početak prijava: 9h
Početak turnira: 10.30h
Lokacija: Leksikografski zavod Miroslav Krleža, Prilaz Gjure Deželića 2, Zagreb
Upad: 70 kn
Pravo sudjelovanja: Sudjelovati smiju svi igrači

Nagrade:

  • na upadu se dobivaju 1 booster Soul Fusion i 1 OTS Pack 9 booster
  • na kraju swiss dijela turnira nagrade prema poretku:
  • na svakih 8 igrača koji sudjeluju na turniru, 1 je kvalificiran na Europsko prvenstvo 20189 godine, prema poretku, a ako je među njima netko već kvalificiran, kvalifikacijsko mjesto se pomiče na slijedećeg po poretku koji nije kvalificiran
  • mlađi igrači rođeni 2006. godine ili kasnije gledajući samo poredak među ostalim mlađim igračima prema poretku nakon swissa kao dodatne nagrade dobivaju (izračunato za odaziv od 10 mlađih igrača):
    • 1. mjesto:           3 boostera Soul Fusion
    • 2. mjesto:           2 boostera Soul Fusion
    • 3.-4. mjesto:       1 booster Soul Fusion
  • na kraju turnira (nakon TOP8/TOP16) dodatne nagrade (izračunato za odaziv od 70 igrača; manje igrača znači manje nagrade više igrača znači više nagrada):
    • 1. mjesto:           trofej, Cardmarket poklon bon 150€, 18 boostera Soul Fusion
    • 2. mjesto:           trofej, 36 boostera Soul Fusion
    • 3. mjesto:           trofej, 18 boostera Soul Fusion
    • 4. mjesto:           18 boostera Soul Fusion
    • 5.-8. mjesto:       9 boostera Soul Fusion
    • 9.-16. mjesto:     4 boostera Soul Fusion

Poredak

Fotke

Deck liste

Luka F. – Dark Warrior Rhongomyniad Turbo

Monsters: 29
3 Dark Grepher
3 Neo Space Connector
3 Blue Mountain Butterspy
3 Junk Forward
3 Danger! Nessie!
2 Danger!? Tsuchinoko?
2 Destiny HERO – Malicious
2 The Phantom Knights of Silent Boots
2 The Phantom Knights of Ancient Cloak
1 Armageddon Knight
1 The Phantom Knights of Ragged Gloves
1 Blackwing – Steam the Cloak
1 Destrudo the Lost Dragon’s Frisson
1 Mare Mare
1 Neo-Spacian Aqua Dolphin

Spells: 15
3 Called by the Grave
3 Instant Fusion
1 Left Arm Offering
1 Autonomous Action Unit
1 D.D.R. – Different Dimension Reincarnation
1 Divine Sword – Phoenix Blade
1 Living Fossil
1 Overdone Burial
1 Monster Reborn
1 Reinforcement of the Army
1 Soul Charge

Traps: 2
2 The Phantom Knights of Shade Brigandine

Extra Deck: 15
1 Borrelsword Dragon
1 Brionac, Dragon of the Ice Barrier
1 Invoked Raidjin
1 Isolde, Two Tales of the Noble Knight
1 Knightmare Phoenix
1 Knightmare Unicorn
1 Leviair the Sea Dragon
1 Linkuriboh
1 Number 75: Bamboozling Gossip Shadow
1 Number 86: Heroic Champion – Rhongomyniad
1 Space Insulator
1 Summon Sorceress
1 The Phantom Knights of Rusty Bardiche
1 Topologic Gumblar Dragon
1 Yazi, Evil of the Yang Zing

Side Deck: 15
3 PSY-Framegear Gamma
1 PSY-Frame Driver
3 Twin Twisters
3 Xyz Encore
2 Magical Mid-Breaker Field
3 Red Reboot

Jakov Z. – Burning Abyss

Monsters: 40
3 Fiendish Rhino Warrior
3 Destrudo the Lost Dragon’s Frisson
3 Gallis the Star Beast
3 Orbital Hydralander
3 White Dragon Wyverburster
2 Black Dragon Collapserpent
2 Danger!? Jackalope?
2 Danger!? Tsuchinoko
2 Mathematician
2 Farfa, Malebranche of the Burning Abyss
2 Scarm, Malebranche of the Burning Abyss
1 Alich, Malebranche of the Burning Abyss
1 Barbar, Malebranche of the Burning Abyss
1 Calcab, Malebranche of the Burning Abyss
1 Cir, Malebranche of the Burning Abyss
1 Graff, Malebranche of the Burning Abyss
1 Libic, Malebranche of the Burning Abyss
1 Chaos Dragon Levianeer
1 Dark Armed Dragon
1 Eclipse Wyvern
1 Edge Imp Sabres
1 Fairy Tail – Snow
1 Mare Mare
1 Tour Guide from the Underworld

Spells: 3
3 Sekka’s Light

Traps: 0

Extra: 15
2 Dante, Traveler of the Burning Abyss
1 Beatrice, Lady of the Eternal
1 Borreload Dragon
1 Borrelsword Dragon
1 Curious, the Lightsworn Dominion
1 Knightmare Phoenix
1 Knightmare Unicorn
1 Linkuriboh
1 Reprodocus
1 Summon Sorceress
1 Topologic Gumblar Dragon
1 Topologic Trisbaena
1 Underclock Taker
1 Yazi, Evil of the Yang Zing

Side: 15
3 PSY-Framegear Gamma
1 PSY-Frame Driver
1 Gadarla, the Mystery Dust Kaiju
1 Gameciel, the Sea Turtle Kaiju
1 Kumongous, the Sticky String Kaiju
1 Radian, the Multidimensional Kaiju
3 Twin Twisters
1 Card Destruction
3 Red Reboot

Karlo L. – Gouki Rhongomyniad Turbo

Monsters: 22
3 Blue Mountain Butterspy
3 Junk Forward
3 Neo Space Connector
3 Gouki Suprex
3 Gouki Twistcobra
2 The Phantom Knights of Silent Boots
1 The Phantom Knight of Ancient Cloak
1 Gouki Headbatt
1 Gouki Octostretch
1 Gouki Riscorpio
1 Neo-Spacian Aqua Dolphin

Spells: 16
3 Called by the Grave
3 Instant Fusion
2 Gouki Re-Match
1 D.D.R. Different Dimension Reincarnation
1 Divine Sword – Phoenix Blade
1 Living Fossil
1 Overdone Burial
1 Monster Reborn
1 Soul Charge
1 Reinforcement of the Army
1 Upstart Goblin

Traps: 2
2 The Phantom Knights of Shade Brigandine

Extra: 15
1 Borrelsword Dragon
1 Borreload Dragon
1 Invoked Raidjin
2 Isolde, Two Tales of the Noble Knight
1 Knightmare Cerberus
1 Knightmare Phoenix
1 Knightmare Unicorn
1 Linkuriboh
1 Number 75: Bamboozling Gossip Shadow
1 Number 86: Heroic Champion – Rhongomyniad
1 Summon Sorceress
1 The Phantom Knights of Rusty Bardiche
1 Topologic Gumblar Dragon
1 Underclock Taker

Side: 15
3 Ghost Reaper & Winter Cherries
3 PSY-Framegear Gamma
2 Artifact Lancea
1 PSY-Frame Driver
3 Twin Twisters
3 Red Reboot

Mario Š. – Six Samurai Rhongomyniad Turbo

Monsters: 20
3 Legendary Six Samurai – Kizan
3 Legendary Six Samurai – Shinai
3 Legendary Six Samurai – Mizuho
3 Legendary Six Samurai – Kageki
2 Spell Striker
2 Secret Six Samurai – Fuma
2 Secret Six Samurai – Kizaru
1 Secret Six Samurai – Hatsume
1 Grandmaster of the Six Samurai

Spells: 21
3 Cursed Bamboo Sword
3 Golden Bamboo Sword
3 Six Samurai United
2 Shien’s Dojo
2 Shien’s Smoke Signal
1 Divine Sword – Phoenix Blade
1 Living Fossil
1 Moon Mirror Shield
1 Broken Bamboo Sword
1 Gateway of the Six
1 Reinforcement of the Army
1 Soul Charge
1 Monster Reborn

Traps: 0

Extra: 15
2 Isolde, Two Tales of the Noble Knights
2 Saryuja Skull Dread
1 Legendary Six Samuari – Shi En
1 Leviair the Sea Dragon
1 Number 75: Bamboozling Gossip Shadow
1 Number 86: Heroic Champion – Rhongomyniad
1 Gagaga Cowboy
1 Summon Sorceress
1 Knightmare Cerberus
1 Knightmare Phoenix
1 Knightmare Unicorn
1 Borreload Dragon
1 Borrelsword Dragon

Side: 15
3 Artifact Lancea
2 Ghost Reaper & Winter Cherries
3 Twin Twister
2 Called by the Grave
1 Book of Eclipse
3 Red Reboot
1 Imperial Order

Marko N. – Altergeist

Monsters: 18
3 Ash Blossom & Joyous Spring
3 Effect Veiler
3 Altergeist Meluseek
3 Altergeist Marionetter
3 Altergeist Multifaker
2 Altergeist Silquitous
1 Altergeist Kunquery

Spells: 4
2 Pot of Desires
2 Pot of Duality
Traps: 18
3 Solemn Strike
3 Personal Spoofing
2 Altergeist Manifestation
2 Altergeist Protocol
2 Heavy Storm Duster
2 Lost Wind
2 Infinite Impermanence
1 Imperial Order
1 Solemn Judgment

Extra: 15
3 Altergeist Hexstia
1 Clara & Rushka, the Ventriloduo
1 Dante, Traveler of the Burning Abyss
1 Isolde, Two Tales of the Noble Knights
1 Knightmare Phoenix
1 Knightmare Unicorn
1 Linkuriboh
1 Ningirsu the World Chalice Warrior
1 Predaplant Dragostapelia
1 Sky Striker Ace – Kagari
1 Summon Sorceress
1 Thunder Dragon Titan
1 Chimeratech Megafleet Dragon

Side: 15
3 Dinowrestler Pankratops
3 Ghost Reaper & Winter Cherries
2 Ghost Ogre & Snow Rabbit
3 Secret Village of the Spellcasters
3 Swords of Concealing Light
1 Super Polymerization

Dario B. – Lightsworn Toolbox

Monsters: 25
3 Felis, Lightsworn Archer
3 Wulf, Lightsworn Beast
3 Raiden, Hand of the Lightsworn
2 Fairy Tail – Snow
2 Goblindbergh
2 Gem-Knight Garnet
2 Performage Hat Tricker
1 Performage Trick Clown
1 Performage Damage Juggler
1 Lumina, Lightsworn Summoner
1 Glow-Up Bulb
1 Balancer Lord
1 Giant Rex
1 Supreme King Dragon Darkwurm
1 Destrudo the Lost Dragon’s Frisson

Spells: 16
3 Solar Recharge
3 Charge of the Light Brigade
3 Brilliant Fusion
2 Gold Sarcophagus
2 Dragon Shrine
1 Foolish Burial
1 Reinforcement of the Army
1 Monster Reborn

Traps: 0

Extra: 15
1 Saryuja Skull Dread
1 Knightmare Phoenix
1 Curious, the Lightsworn Dominion
1 Knightmare Unicorn
1 Black Rose Dragon
1 Number 39: Utopia
1 Number S39: Utopia the Lightning
1 Tornado Dragon
1 Evilswarm Exciton Knight
1 Abyss Dweller
1 Michael, the Arch-Lightsworn
1 PSY-Framelord Omega
1 Naturia Beast
1 Minerva, the Exalted Lightsworn

Side: 15
3 Dinowrestler Pankratops
1 Dogoran, the Mad Flame Kaiju
1 Thunder King, the Lightning Kaiju
1 Gameciel, the Sea Turtle Kaiju
1 Kumongous, the Sticky String Kaiju
1 Lyla, Lightsworn Sorceress
1 Effect Veiler
1 Shiranui Spiritmaster
2 Twin Twisters
3 Red Reboot

Marin K. – Dark Warrior Rhongomyniad Turbo

Monsters: 27
3 Neo Space Connector
3 Blue Mountain Butterspy
3 Junk Forward
3 Ash Blossom & Joyous Spring
3 Ghost Reaper & Winter Cherries
2 Dark Grepher
2 Destiny HERO – Malicious
2 The Phantom Knights of Silent Boots
1 The Phantom Knights of Ancient Cloak
1 The Phantom Knights of Ragged Gloves
1 Armageddon Knight
1 Destrudo the Lost Dragon’s Frisson
1 Mare Mare
1 Neo-Spacian Aqua Dolphin

Spells: 11
3 Instant Fusion
1 Autonomous Action Unit
1 D.D.R. – Different Dimension Reincarnation
1 Divine Sword – Phoenix Blade
1 Living Fossil
1 Overdone Burial
1 Monster Reborn
1 Reinforcement of the Army
1 Soul Charge

Traps: 3
2 The Phantom Knights of Shade Brigandine
1 Phantom Knights’ Fog Blade

Extra Deck: 15
1 Borreload Dragon
1 Invoked Raidjin
1 Isolde, Two Tales of the Noble Knight
1 Knightmare Phoenix
1 Knightmare Cerberus
1 Knightmare Unicorn
1 Leviair the Sea Dragon
1 Linkuriboh
1 Number 75: Bamboozling Gossip Shadow
1 Number 86: Heroic Champion – Rhongomyniad
1 Summon Sorceress
1 The Phantom Knights of Rusty Bardiche
1 Topologic Gumblar Dragon
1 Yazi, Evil of the Yang Zing
1 Underclock Taker

Side Deck: 15
2 Artifact Lancea
1 Destrudo the Lost Dragon’s Frisson
3 Twin Twisters
3 Called by the Grave
2 World Legacy Succession
1 Foolish Burial
3 Red Reboot

Jan B. – Shaddoll Dinosaur

Monsters: 27
3 Ash Blossom & Joyous Spring
3 Effect Veiler
3 Ghost Belle & Haunted Mansion
3 Ghost Ogre & Snow Rabbit
3 Souleating Oviraptor
2 Overtex Qoatlus
2 Ultimate Conductor Tyranno
1 Armageddon Knight
1 Dogoran, the Mad Flame Kaiju
1 Giant Rex
1 Jurrac Aeolo
1 Miscellaneousaurus
1 Shaddoll Beast
1 Shaddoll Dragon
1 Shaddoll Hedgehog

Spells: 13
3 Double Evolution Pill
3 Fossil Dig
3 Shaddoll Fusion
2 Twin Twisters
1 Foolish Burial
1 Reinforcement of the Army

Traps: 0

Extra: 15
1 Abyss Dweller
1 El Shaddoll Grysta
1 El Shaddoll Shekhinaga
1 El Shaddoll Winda
1 Evolzar Dolkka
1 Evolzar Laggia
1 Hi-Speedroid Chanbara
1 Knightmare Cerberus
1 Knightmare Phoenix
1 Knightmare Unicorn
1 Number 41: Bagooska the Terribly Tired Tapir
1 Scarlight Red Dragon Archfiend
1 Superdreadnought Rail Cannon Gustav Max
1 Tornado Dragon
1 Underclock Taker

Side: 15
3 Dinowrestler Pankratops
2 Artifact Lancea
1 Gameciel, the Sea Turtle Kaiju
1 Kumongous, the Sticky String Kaiju
3 Called by the Grave
2 Twin Twisters
3 Red Reboot

Matija S. – Altergeist

Monsters: 19
3 Ash Blossom & Joyous Spring
3 Altergeist Meluseek
3 Altergeist Marionetter
3 Altergeist Multifaker
2 Altergeist Silquitous
2 Ghost Ogre & Snow Rabbit
2 Ghost Reaper & Winter Cherries
1 Altergeist Kunquery

Spells: 3
2 Pot of Desires
1 One For One

Traps: 18
3 Solemn Strike
3 Personal Spoofing
3 Infinite Impermanence
2 Altergeist Manifestation
2 Altergeist Protocol
2 Lost Wind
1 Imperial Order
1 Solemn Judgment
1 Solemn Warning

Extra: 15
3 Altergeist Hexstia
1 Borreload Dragon
1 Chimeratech Fortress Dragon
1 Clara & Rushka, the Ventriloduo
1 Dante, Traveler of the Burning Abyss
1 Heavymetalfoes Electrumite
1 Isolde, Two Tales of the Noble Knights
1 Knightmare Phoenix
1 Knightmare Unicorn
1 Linkuriboh
1 Sky Striker Ace – Kagari
1 Thunder Dragon Colossus
1 Thunder Dragon Titan

Side: 15
3 Inspector Boarder
2 Dinowrestler Pankratops
1 Ghost Reaper & Winter Cherries
1 Ghost Ogre & Snow Rabbit
2 Secret Village of the Spellcasters
3 Heavy Storm Duster
3 Evenly Matched

Geoff A. V. – Thunder Dragon

Monsters: 25
3 Thunder Dragon
3 Thunder Dragondark
3 Thunder Dragonroar
3 Thunder Dragonhawk
3 Thunder Dragonmatrix
2 Batteryman Solar
2 Black Luster Soldier – Envoy of the Beginning
2 Denko Sekka
2 Gem-Knight Amber
1 Thunder Dragonduo
1 Chaos Dragon Levianeer

Spells: 15
3 Brilliant Fusion
3 Gold Sarcophagus
3 Instant Fusion
3 Thunder Dragon Fusion
2 Pot of Desires
1 Monster Reborn

Traps: 0

Extra: 15
3 Thunder Dragon Colossus
3 Thunder Dragon Titan
2 Some Summer Summoner
1 Borreload Dragon
1 Gem-Knight Prismaura
1 Kaminari Attack
1 Knightmare Unicorn
1 LANphorhynchus
1 Linkuriboh
1 Thousand-Eyes Restrict

Side: 15
3 Artifact Lancea
3 Dinowrestler Pankratops
2 Effect Veiler
2 Ghost Ogre & Snow Rabbit
3 Mind Control
2 Twin Twisters

Ivan E. D. – Burning Abyss

Monsters: 38
3 Orbital Hydralander
3 Fiendish Rhino Warrior
2 Gallis the Star Beast
2 Danger!? Jackalope?
2 Danger!? Tsuchinoko
2 Ash Blossom & Joyous Spring
2 Ghost Ogre & Snow Rabbit
2 Ghost Belle & Haunted Mansion
2 Scarm, Malebranche of the Burning Abyss
2 Farfa, Malebranche of the Burning Abyss
1 Graff, Malebranche of the Burning Abyss
1 Cir, Malebranche of the Burning Abyss
1 Alich, Malebranche of the Burning Abyss
1 Libic, Malebranche of the Burning Abyss
1 Barbar, Malebranche of the Burning Abyss
1 Calcab, Malebranche of the Burning Abyss
1 Fairy Tail – Snow
1 Speedroid Terrortop
1 Speedroid Taketomborg
1 Blackwing – Zephyros the Elite
1 Glow-Up Bulb
1 Fabled Soulkius
1 Gameciel the Sea Turtle Kaiju
1 Kumongous the Stricky String Kaiju
1 Gadarla the Mystery Dust Kaiju
1 Tour Guide of the Burning Abyss

Spells: 3
3 Sekka’s Light

Traps: 0

Extra Deck: 15
2 Dante, Traveler of the Burning Abyss
1 The Phantom Knights of Break Sword
1 Beatrice, Lady of the Eternal
1 Dante, Pilgrim of the Burning Abyss
1 Underclock Taker
1 Borreload Dragon
1 Borrelsword Dragon
1 Topologic Bomber Dragon
1 Topologic Trisbaena
1 Knightmare Unicorn
1 Knightmare Cerberus
1 Knightmare Phoenix
1 Summon Sorceress
1 Reprodocus

Side Deck: 15
3 Retaliating „C“
2 Gokipole
2 Droll & Lock Bird
2 Twin Twisters
1 Card Destruction
3 Evenly Matched
2 Red Reboot

Ivan M. – Six Samurai Rhongomyniad Turbo

Monsters: 20
3 Legendary Six Samurai – Kizan
3 Legendary Six Samurai – Shinai
3 Legendary Six Samurai – Mizuho
3 Legendary Six Samurai – Kageki
2 Spell Striker
2 Secret Six Samurai – Fuma
2 Secret Six Samurai – Kizaru
1 Secret Six Samurai – Hatsume
1 Grandmaster of the Six Samurai

Spells: 22
3 Cursed Bamboo Sword
3 Golden Bamboo Sword
3 Six Samurai United
3 Shien’s Smoke Signal
2 Shien’s Dojo
1 Divine Sword – Phoenix Blade
1 Living Fossil
1 Moon Mirror Shield
1 Broken Bamboo Sword
1 Gateway of the Six
1 Reinforcement of the Army
1 Soul Charge
1 Monster Reborn

Traps: 0

Extra: 15
2 Isolde, Two Tales of the Noble Knights
2 Saryuja Skull Dread
1 Legendary Six Samuari – Shi En
1 Leviair the Sea Dragon
1 Number 75: Bamboozling Gossip Shadow
1 Number 86: Heroic Champion – Rhongomyniad
1 Gagaga Cowboy
1 Summon Sorceress
1 Knightmare Cerberus
1 Knightmare Phoenix
1 Knightmare Unicorn
1 Borreload Dragon
1 Evilswarm Exciton Knight

Side: 15
3 Artifact Lancea
3 Ghost Reaper & Winter Cherries
3 Twin Twister
2 Called by the Grave
3 Red Reboot
1 Imperial Order

Luka K. – Burning Abyss

Monsters: 37
3 Fiendish Rhino Warrior
3 Orbital Hydralander
2 Ash Blossom & Joyous Spring
2 Danger!? Tsuchinoko?
2 Droll & Lock Bird
2 Farfa, Malebranche of the Burning Abyss
2 Scarm, Malebranche of the Burning Abyss
1 Alich, Malebranche of the Burning Abyss
1 Barbar, Malebranche of the Burning Abyss
1 Calcab, Malebranche of the Burning Abyss
1 Cir, Malebranche of the Burning Abyss
1 Libic, Malebranche of the Burning Abyss
1 Graff, Malebranche of the Burning Abyss
1 Black Luster Soldier – Envoy of the Beginning
1 Dark Armed Dragon
1 Defrag Dragon
1 Effect Veiler
1 Fabled Soulkius
1 Fairy Tail – Snow
1 Gallis the Star Beast
1 Gameciel, the Sea Turtle Kaiju
1 Kumongous, the Sticky String Kaiju
1 Thunder King, the Lightningstrike Kaiju
1 Genex Ally Birdman
1 Glow-Up Bulb
1 Speedroid Terrortop
1 Speedroid Taketomborg
1 Tour Guide from the Underworld

Spells: 3

Traps: 0

Extra: 15
2 Dante, Traveler of the Burning Abyss
1 The Phantom Knights of Break Sword
1 Beatrice, Lady of the Eternal
1 Dante, Pilgrim of the Burning Abyss
1 Underclock Taker
1 Borreload Dragon
1 Borrelsword Dragon
1 Topologic Bomber Dragon
1 Topologic Trisbaena
1 Knightmare Unicorn
1 Knightmare Cerberus
1 Knightmare Phoenix
1 Knightmare Mermaid
1 Decode Talker

Side: 15
2 Ghost Ogre & Snow Rabbit
2 Artifact Lancea
2 Dinowrestler Pankratops
1 Effect Veiler
1 Sauravis, the Ancient and Ascended
1 Dogoran, the Mad Flame Kaiju
3 Twin Twisters
3 Red Reboot

Petar Ž. – Thunder Dragon

Monsters: 26
3 Thunder Dragon
3 Thunder Dragondark
3 Thunder Dragonhawk
3 Thunder Dragonmatrix
3 Thunder Dragonroar
3 Ash Blossom & Joyous Spring
2 Ghost Belle & Haunted Mansion
2 Batteryman Solar
1 Thunder Dragonduo
1 Denko Sekka
1 Black Luster Soldier – Envoy of the Beginning
1 Gem-Knight Amber

Spells: 13
3 Gold Sarcophagus
3 Instant Fusion
3 Brilliant Fusion
2 Thunder Dragon Fusion
1 Monster Reborn
1 Pot of Desires

Traps: 3
3 Infinite Impermanence

Extra: 15
3 Thunder Dragon Colossus
3 Thunder Dragon Titan
2 Some Summer Summoner
1 Thousand-Eyes Restrict
1 Kaminari Attack
1 Gem-Knight Prismaura
1 Borreload Dragon
1 Knightmare Unicorn
1 Knightmare Phoenix
1 Linkuriboh

Side: 15
3 Artifact Lancea
3 Twin Twisters
3 Mind Control
1 Super Polymerization
3 Evenly Matched
1 Solemn Judgment
1 Imperial Order

Filip F. – Dark Warrior Rhongomyniad Turbo

Monsters: 33
3 Junk Forward
3 Neo Space Connector
3 Dark Grepher
3 Blue Mountain Butterspy
3 Neo-Spacian Aqua Dolphin
3 Destrudo the Lost Dragon’s Frisson
3 Radian, the Multidimensional Kaiju
2 Destiny HERO – Malicious
2 Photon Thrasher
2 The Phantom Knights of Silent Boots
1 The Phantom Knights of Ancient Cloak
1 Crusadia Arboria
1 Armageddon Knight
1 Mare Mare
1 Blackwing – Zephyros the Elite
1 Blackwing – Steam the Cloak

Spells: 25
3 Instant Fusion
3 Called by the Grave
3 Magical Mid-Breaker Field
3 Twin Twisters
3 D.D.R. – Different Dimension Reincarnation
1 Divine Sword – Phoenix Blade
1 Overdone Burial
1 Axe of Fools
1 Noble Arms – Arfeudutyr
1 Living Fossil
1 Soul Charge
1 Reinforcement of the Army
1 Foolish Burial
1 World Legacy Succession
1 Monster Reborn

Traps: 2
1 The Phantom Knights of Shade Brigandine
1 Phantom Knights’ Fog Blade

Extra: 15
1 Linkuriboh
1 Space Insulator
1 Isolde, Two Tales of the Noble Knights
1 Knightmare Phoenix
1 The Phantom Knights of Rusty Bardiche
1 Knightmare Unicorn
1 Summon Sorceress
1 Topologic Gumblar Dragon
1 Borreload Dragon
1 Borrelsword Dragon
1 Number 75: Bamboozling Gossip Shadow
1 Number 86: Heroic Champion – Rhongomyniad
1 Power Tool Dragon
1 Yazi, Evil of the Yang Zing
1 Invoked Raidjin
Side: 15
3 Ghost Reaper & Winter Cherries
2 Effect Veiler
2 Ghost Ogre & Snow Rabbit
2 Artifact Lancea
3 Book of Eclipse
3 Red Reboot

Robert Č. – Sky Striker Trickstar

Monsters: 15
3 Trickstar Candina
3 Trickstar Lycoris
3 Droll & Lock Bird
2 Effect Veiler
2 Ghost Belle & Haunted Mansion
1 Trickstar Lilybell
1 Ash Blossom & Joyous Spring

Spells: 16
3 Trickstar Light Stage
3 Sky Striker Mobilize – Engage!
2 Sky Striker Mecha – Widow Anchor
2 Terraforming
2 Scapegoat
1 Sky Striker Mecha – Hornet Drones
1 Sky Striker Maneuver – Afterburners!
1 Upstar Goblin
1 Mind Control

Traps: 9
3 Trickstar Reincarnation
3 Solemn Strike
2 Heavy Storm Duster
1 Metaverse

Extra: 15
2 Link Spider
2 Sky Striker Ace – Kagari
1 Sky Striker Ace – Hayate
1 Sky Striker Ace – Shizuku
1 Hip Hoshiningen
1 Knightmare Cerberus
1 Knightmare Phoenix
1 Knightmare Unicorn
1 Knightmare Gryphon
1 Reprodocus
1 Ningirsu the World Chalice Warrior
1 Trickstar Holly Angel
1 Borrelsword Dragon

Side: 15
3 Dinowrestler Pankratops
2 Ghost Ogre & Snow Rabbit
2 Cyber Dragon
1 Chimeratech Fortress Dragon
1 Chimeratech Megafleet Dragon
3 Twin Twisters
1 Mind Control
1 Raigeki
1 Soul Drain

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.