Cover: Summer Challenge 2016

Datum održavanja: 3.9.2016. (subota)
Početak prijava: 9h
Početak turnira: 10.30h
Lokacija: Restoran „Cassandra“, Ulica grada Vukovara 39, Zagreb
Upad: 70 kn
Pravo sudjelovanja: Sudjelovati smiju svi igrači

Nagrade:

  • na upadu se dobivaju 1 booster The Dark Illusion i 1 OTS Pack 2 booster
  • na kraju swiss dijela turnira nagrade prema poretku:
  • na svakih 8 igrača koji sudjeluju na turniru, 1 je kvalificiran na Europsko prvenstvo 2017. godine, prema poretku, a ako je među njima netko već kvalificiran, kvalifikacijsko mjesto se pomiče na slijedećeg po poretku koji nije kvalificiran
  • mlađi igrači rođeni 2003. godine ili kasnije gledajući samo poredak među ostalim mlađim igračima prema poretku nakon swissa kao dodatne nagrade dobivaju:
    • 1. mjesto: 5 boostera The Dark Illusion
    • 2. mjesto: 3 boostera The Dark Illusion
    • 3.-4. mjesto: 2 boostera The Dark Illusion
  • na kraju turnira (nakon TOP8/TOP16) dodatne nagrade (izračunato za odaziv od 60 igrača; manje igrača znači manje nagrade više igrača znači više nagrada):
    • 1. mjesto: trofej, Cardmarket poklon bon 150€, 12 boostera The Dark lllusion
    • 2. mjesto: trofej, 32 boostera The Dark lllusion
    • 3. mjesto: trofej, 16 boostera The Dark lllusion
    • 4. mjesto: 16 boostera The Dark lllusion
    • 5.-8. mjesto: 7 boostera The Dark lllusion
    • 9.-16. mjesto: 3 boostera The Dark lllusion

Struktura turnira:

  • 6-7 runda swiss dio; svaka runda 40 minuta
  • nakon swiss dijela TOP8/TOP16

Poredak

Summer Challenge 2016 Final Standings

Fotografije

Video

Deck liste

Antonio Križanac

Monster cards:
3 Jizukiru, the Star Destroying Kaiju
3 Cyber Dragon
3 Galaxy Soldier
3 Cyber Dragon Drei
1 Electromagnetic Turtle
1 Cyber Dragon Zwei
1 Proto Cyber Dragon
2 Maxx “C”
3 Cyber Dragon Core
1 Effect Veiler

Spell cards:
2 Instant Fusion
2 Overload Fusion
1 Raigeki
1 One Day of Peace
2 Power Bond
1 Soul Charge
1 Reasoning
1 Foolish Burial
3 Cyber Repair Plant
1 Limiter Removal
1 Twin Twisters

Trap cards:
3 Solemn Strike

Extra deck:
1 Abyss Dweller
1 Number 61: Voicasaurus
1 Constellar Pleiades
2 Cyber Dragon Nova
2 Cyber Dragon Infinity
1 Elder Entity Norden
1 Panzer Dragon
2 Chimeratech Rampage Dragon
2 Chimeratech Fortress Dragon
1 Chimeratech Overdragon
1 Barbaroid, The Ultimate Battle Machine

Side deck:
3 Protector of the Sanctuary
3 Flying “C”
3 Storming Mirror Force
3 Imperial Iron Wall
3 Anti-Spell Fragrance

Ivan Emanuel Dobrovšak

Monster cards:
1 Tour Guide from the Underworld
1 Graff, Malebranche of the Burning Abyss
3 Scarm, Malebranche of the Burning Abyss
2 Farfa, Malebranche of the Burning Abyss
1 Alich, Malebranche of the Burning Abyss
1 Barbar, Malebranche of the Burning Abyss
1 Cir, Malebranche of the Burning Abyss
1 Libic, Malebranche of the Burning Abyss
1 Calcab, Malebranche of the Burning Abyss
1 Fiendish Rhino Warrior
2 Maxx “C”
3 Speedroid Terrortop
1 Speedroid Taketomborg
3 The Phantom Knights of Silent Boots
3 The Phantom Knights of Ancient Cloak
3 The Phantom Knights of Ragged Gloves

Spell cards:
3 Twin Twisters
3 Allure of Darkness
1 Reinforcement of the Army
1 Foolish Burial

Trap cards:
2 Solemn Strike
1 Solemn Warning
2 Anti-Spell Fragrance
3 Phantom Knights’ Fog Blade

Extra deck:
3 Dante, Traveler of the Burning Abyss
2 The Phantom Knights of Break Sword
1 Beatrice, Lady of the Eternal
1 Number F0: Utopic Future
1 Dante, Pilgrim of the Burning Abyss
1 Super Quantal Mech Beast Grampulse
1 Digital Bug Corebage
1 Number 20: Giga-Brilliant
1 Leviair the Sea Dragon
1 Number 47: Nightmare Shark
1 Dark Rebellion Xyz Dragon

Side deck:
2 Typhoon
2 Ghost Reaper & Winter Cherries
2 System Down
1 Gold Sarcophagus
1 Raigeki
2 Dark Hole
1 Ally of Justice Cycle Reader
3 Ally of Justice Quarantine

Filip Kupres

Monster cards:
3 Blue-Eyes White Dragon
3 Blue-Eyes Alternative White Dragon
2 Dragon Spirit of White
3 The White Stone of Ancients
3 Sage with Eyes of Blue
1 The White Stone of Legends
1 Effect Veiler
2 Ghost Ogre & Snow Rabbit
3 Galaxy Soldier
2 Maxx “C”

Spell cards:
3 The Melody of Awakening Dragon
3 Trade-In
3 Return of the Dragon Lords
2 Twin Twisters
2 Silver’s Cry
1 Soul Charge
2 Pot of Desires

Trap cards:
1 Solemn Warning
2 Solemn Strike

Extra deck:
1 Number 95: Galaxy-Eyes Dark Matter Dragon
1 Galaxy-Eyes Full Armor Photon Dragon
1 Number 107: Galaxy-Eyes Tachyon Dragon
1 Hieratic Sun Dragon Overlord of Heliopolis
1 Number 30: Hope Harbringer Dragon Titanic Galaxy
1 Divine Dragon Knight Felgrand
1 Cyber Dragon Infinity
1 Cyber Dragon Nova
2 Blue-Eyes Spirit Dragon
1 Crystal Wing Synchro Dragon
1 Azure-Eyes Silver Dragon
1 Stardust Spark Dragon
1 Michael, the Arch-Lightsworn
1 Black Rose Moonlight Dragon

Side deck:
2 Gamaciel, the Sea Turtle Kaiju
3 Flying “C”
2 Ally of Justice Cycle Reader
1 Raigeki
1 Twin Twisters
3 System Down
3 Anti-Spell Fragrance

Renato Smijulj

Monster cards:
3 Herald of Perfection
3 Cyber Angel Benten
3 Manju of the Ten Thousand Hands
3 Star Seraph Scepter
3 Star Seraph Sovereignity
2 Maxx “C”
1 Saffira, Queen of Dragons
1 Honest
1 Summoner Monk

Spell cards:
3 Terraforming
3 Ritual Sanctuary
3 Dawn of Herald
3 Pre-Preparation of Rites
3 Instant Fusion
1 Raigeki
1 Upstart Goblin
1 Soul Charge
1 Hymn of Light
1 Preparation pf Rites

Trap cards: 0

Extra deck:
2 Evilswarm Ouroboros
1 Abyss Dweller
1 Number 106: Giant Hand
1 Castel, the Skyblaster Musketeer
1 Daigusto Emeral
1 Number 101: Silent Honor ARK
1 Number 82: Heartlandraco
1 Gagaga Cowboy
1 Vylon Disigma
1 Satellarknight Delteros
1 Number 104: Masquerade
1 Satellarknight Constellar Diamond
1 Dark Fire Dragon
1 Elder Entity Norden

August Marčan

Monster cards:
3 Mermail Abyssteus
2 Mermail AbyssMegalo
2 Mermail Abysspike
2 Mermail Abyssgunde
1 Mermail Abysslinde
1 Mermail Abyssturge
2 Atlantean Marksman
2 Atlantean Heavy Infantry
2 Atlantean Dragoons
3 Neptabyss, Atlantean Prince
1 Mermail Abyssleed
2 Maxx “C”
1 Moulinglacia the Elemental Lord
1 Genex Undine
1 Genex Controller
1 Deep sea Diva

Spell cards:
3 Instant Fusion
2 Twin Twisters
2 Dark Hole
1 Raigeki
1 Upstart Goblin
1 One for One
1 Soul Charge
1 Abyss-Scale of the Mizuchi

Trap cards:
1 Abyss Sphere

Extra deck:
2 Abyss Dweller
1 Mavelus
1 Elder Entity Norden
1 Tatsunoko
1 Gungnir, Dragon of the Ice Barrier
1 Trishula, Dragon of the Ice Barrier
1 Diamond Dire Wolf
1 Castel, the Skyblaster Musketeer
1 Mermail Abyssgaios
1 Mecha Phantom Beast Dracossack
1 Number 101: Silent Honor ARK
1 Number 11: Big Eye
1 Number 37: Hope Woven Dragon Spider Shark
1 Coral Dragon

Side deck:
3 Imperial Iron Wall
3 Royal Decree
2 Gamaciel, the Sea Turtle Kaiju
2 Gorz, Emissary of Darkness
2 Allure of Darkness
1 Twin Twisters
1 Genex Undine
1 Genex Controller

Mitja Kač

Monster cards:
3 Performapal Pendulum Sorcerer
3 Performapal Lizardraw
2 Performapal Guitartle
2 Performapal Silver Claw
1 Performapal Skullcrobat Joker
1 Performapal Partnaga
1 Performapal Swingcobra
3 Master Pendulum, the Dracoslayer
2 Vector Pendulum, the Dracovelord
1 Luster Pendulum, the Dracoslayer
2 Archfiend Eccentrick
3 Chronomaly Nebra Disk
3 Chronomaly Golden Jet

Spell cards:
2 Painful Decision
2 Pot of Desires
2 Instant Fusion
2 Pendulum Rising
1 Unexpected Dai
1 Draco Face-Off

Trap cards:
2 Floodgate Trap Hole
1 Vanity’s Emptiness

Extra deck:
2 Dinoster Power, the Mighty Dracoslayer
1 Ignister Prominence, the Blasting dracoslayer
1 Cyber Dragon Nova
1 Cyber Dragon Infinity
1 Number 38: Hope Harbringer Dragon Titanc Galaxy
1 King of the Feral Imps
1 Abyss Dweller
1 Elder Entity Norden
1 Panzer Dragon
1 Constellar Pleiades
1 Daigust Emeral
1 Traptrix Rafflesia
1 Castel, the Skyblaster Musketeer
1 Majester Paladin, the Ascending Dracoslayer

Side deck:
3 Mystical Space Typhoon
3 Gamaciel, the Sea Turtle Kaiju
2 Ghost Reaper & Winter Cherries
2 Maxx “C”
2 Artifact Lancea
1 Full House
1 Lector Pendulum, the Dracoverlord
1 Dante, Traveler of the Burning Abyss

Dario Ban

Monster cards:
2 Artifact Scythe
1 Artifact Beagalltach
1 Artifact Moralltach
1 Archfiend Eccentrick
1 Kozmoll Dark Lady
1 Kozmo Farmgirl
1 Kozmo Strawman
3 Kozmo Tincan
1 Kozmo Dark Destroyer
1 Kozmo Forerunner
1 Kozmo Landwalker
3 Kozmo Sliprider

Spell cards:
3 Kozmotown
2 Pot of Duality
2 Artifact Ignition
3 Card of Demise
1 Emergency Teleport

Trap cards:
3 Artifact Sanctum
2 Kozmojo
1 Chaos Trap Hole
1 Solemn Warning
2 Oasis of Dragon Souls
3 Call of the Haunted

Extra deck:
1 Baxia, Brightness of the Yang Zing
1 PSY-Framelord Omega
1 The Phantom Knights of Break Sword
1 Number F0: Utopic Future
1 Cyber Dragon Nova
1 Cyber Dragon Infinity
1 Artifact Durendal
1 Gaia Dragon, the Thunder Charger
1 Number 61: Volcasaurus
3 Constellar Pleiades
1 Dante, Traveler of the Burning Abyss

Side deck:
3 Xyz Universe
3 Ghost Reaper & Winter Cherries
3 Pendulum Hole
2 Full House
2 Twin Twister
1 Raigeki
1 Dark Hole

Žan Jarc

Monster cards:
3 Speedroid Terrortop
1 Speedroid Taketomborg
1 Tour Guide from the Underworld
1 Graff, Malebranche of the Burning Abyss
1 Cir, Malebranche of the Burning Abyss
3 Scarm, Malebranche of the Burning Abyss
3 Farfa, Malebranche of the Burning Abyss
1 Alich, Malebranche of the Burning Abyss
1 Calcab, Malebranche of the Burning Abyss
1 Barbar, Malebranche of the Burning Abyss
1 Libic, Malebranche of the Burning Abyss
3 The Phantom Knights of Silent Boots
2 The Phantom Knights of Ancient Cloak
1 The Phantom Knights of Ragged Gloves
3 Effect Veiler
2 Maxx “C”

Spell cards:
3 Allure of Darkness
3 Twin Twisters
1 Reinforcements of the Army
1 Upstart Goblin
1 Foolsih Burial

Trap cards:
3 Phantom Knight’s Fog Blade

Extra deck:
3 Dante, Traveler of the Burning Abyss
1 Beatrice, Lady of the Eternal
1 Dante, Pilgrim of the Burning Abyss
2 The Phantom Knights of Break Sword
1 Dark Rebellion Xyz Dragon
2 Leviair the Sea Dragon
1 Number 47: Nightmare Shark
1 Super Quantal Mecha Beast Granpulse
1 Number 20: Giga Brilliant
1 Digital Bug Corebage
1 Number F0: Utopic Future

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *