Cover: Regional tournament 12/2016

Datum održavanja: 17.12.2016 (subota)
Početak prijava: 13.30h
Početak turnira: 14h
Lokacija: Dućan Carta Magica, Frankopanska 24, Zagreb
Upad: 70 kn
Pravo sudjelovanja: Sudjelovati smiju svi igrači

Nagrade:

  • na upadu se dobivaju 1 booster Invasion: Vengeance i 1 OTS Pack 3 booster
  • na kraju swiss dijela turnira nagrade prema poretku:
    • TOP4 – deckbox
    • TOP8 – playmat
    • na svakih 8 igrača koji sudjeluju na turniru, 1 je kvalificiran na Europsko prvenstvo 2017. godine, prema poretku, a ako je među njima netko već kvalificiran, kvalifikacijsko mjesto se pomiče na slijedećeg po poretku koji nije kvalificiran
  • na kraju turnira (nakon TOP4/TOP8) dodatne nagrade (izračunato za odaziv od 30 igrača; manje igrača znači manje nagrade više igrača znači više nagrada):
    • 1. 24 boostera Invasion: Vengeance + 3 OTS Pack 2 boostera
    • 2. 12 boostera Invasion: Vengeance + 3 OTS Pack 2 boostera
    • 3.-4. 6 boostera Invasion: Vengeance + 2 OTS Pack 2 boostera
    • 5.-8. 3 boostera Invasion: Vengeance + 1 OTS Pack 2 booster

Poredak

WCQ Regionals Zagreb 17.12.2016 Final Standings by Uredništvo Yugioh Planeta on Scribd

Deck liste

Dario Ban

Monster cards:
3 Swap Frog
3 Dupe Frog
2 Roninntoadin
2 Maxx “C”

Spell cards:
2 Pot of Desires
1 Upstart Goblin

Trap cards:
3 Solem Strike
3 Reckless Greed
3 Paleozoic Olenoides
3 Paleozoic Canadia
3 Paleozoic Dinomischus
3 Waboku
2 Paleozoic Marrella
1 Paleozoic Pikaia
1 Paleozoic Leanochoilia
1 Floodgate Trap Hole
1 Solemn Warning
1 Compulsory Evacuation Device
1 Dimensional Barrier
1 Breaktrough Skill

Extra deck:
1 Number F0: Utopic Future
1 Daigusto Phoenix
3 Toadally Awesome
1 Downerd Magician
1 Sky Cavalry Centaurea
1 ABC-Dragon Buster
1 Herald of Pure Light
2 Paleozoic Anomalocaris
2 Paleozoic Opabina
1 Dante, Traveler of the Burning Abyss
1 Cat Shark

Side deck:
1 Neo-Spacian Grand Mole
3 Ghost-Reaper & Winter Cherries
3 Twin Twisters
1 Storming Mirror Force
1 Raigeki
2 Dark Hole
3 System Down
1 Quaking Mirror Force

Rok Vujanović

Monster cards:
3 Metalfoes Goldriver
3 Metalfoes Silverd
3 Metalfoes Steelen
3 Metalfoes Volflame
3 Blackwing – Gofu the Vague Shadow
3 Majespecter Raccoon – Bunbuku
1 Majespecter Unicorn – Kirin
1 Luster Pendulum, the Dracoslayer
3 Raremetalfoes Bismugear
2 Maxx “C”
3 Archfiend Eccentrick
1 Rescue Rabbit
1 Psi-Blocker

Spell cards:
1 Pot of Desires
1 Painful DEcision
1 Metalfoes Fusion
2 Mystical Space Typhoon
1 Fullmetalfoes Fusion
1 Summoner’s Art

Trap cards:
1 Metalfoes Counter
1 Metalfoes Combination

Extra deck:
1 Metalfoes Orichalc
1 Metalfoes Adamante
1 Ultimaya Tzolkin
1 Ignister Prominence, the Blasting Dracoslayerû
1 Void Ogre Dragon
1 Scarlight Red Dragon Archfiend
1 Crystal Wing Synchro Dragon
1 PSY-Framelord Omega
1 The Phantom Knights of Break Sword
1 Vermillion Dragon Mech
1 Castel, the Skyblaster Musketeer
3 Metalfoes Mithrilium
1 Fullmetalfoes Alkahest

Side deck:
2 Book of Eclipse
3 Retaliating “C”
1 Mystical Space Typhoon
2 Kumongous, the Sticky String Kaiju
2 Cosmic Cyclone
2 System Down
2 Denko Seka
1 D.D. Crow

Vid Gruden

Monster cards:
3 Metalfoes Goldriver
3 Metalfoes Silverd
3 Metalfoes Steelen
3 Metalfoes Volflame
3 Raremetalfoes Bismugear
3 Majespecter Raccoon – Bunbuku
1 Majespecter Unicorn – Kirin
1 Majespecter Cat – Nekomata
3 Archfiend Eccentrick
1 Luster Pendulum, the Dracoslayer
3 Blackwing – Gofu the Vague Shadow
1 Rescue Rabbit

Spell cards:
2 Painful Decision
2 Mysticap Space Typhoon
1 Metalfoes Fusion
1 Fullmetalfoes Fusion

Trap cards:
2 Metalfoes Combination
2 Solemn Strike
1 Metalfoes Counter
1 Vanity’s Emptiness

Extra deck:
3 Fullmetalfoes Mithrilium
1 Fullmetalfoes Alkahest
1 Fullmetalfoes Orichalc
1 Totem Bird
1 The Phantom Knights of Break Sword
1 Castel the Skyblaster Musketeer
1 Vermilion Dragon Mech
1 Scrap Dragon
1 Ignister Prominence, the Blasting Dracoslayer
1 Metalfoes Adamante
1 Void Ogre Dragon
1 PSY-Framelord Omega
1 Black Rose Dragon

Side deck:
2 Maxx “C”
3 System Down
2 Jinzo
2 Lava Golem
2 Cosmic Cyclone
2 Typhoon
1 Ghost Ogre & Snow Rabbit
1 Jowgen the Spiritualist

Daniel Duspara

Monster cards:
3 Raiden, Hand of the Lightsworn
3 Wulf, Lightsworn Beast
3 Felis, Lightsworn Archer
1 Lyla, Lightsworn Sorceress
2 Uni-Zombie
2 Shiranui Solitaire
3 Mezuki
3 Fairy Tail-Snow
1 Gem-Knight Garnet
1 Performage Trick Clown
3 Goblindbergh

Spell cards:
3 Solar Recharge
2 Charge of the Light Brigade
3 Instant Fusion
3 Twin Twisters
3 Brilliant Fusion
1 Foolish Burial
3 Left Arm Offering
1 Soul Charge

Extra deck:
2 Minerva, the Exalted Lightsworn
1 Diamond Dire Wolf
1 Castel, the Skyblaster Musketeer
1 Bujintei Tsukuyomi
1 Daigusot Emeral
1 Abyss Dweller
1 Crimson Blader
3 PSY-Framelord Omega
1 Michael, the Arch-Lightsworn
1 Black Rose Dragon
1 Gem-Knight Seraphinite
1 Elder Entity Norden

Side deck:
3 System Down
3 Book of Eclipse
3 Denko Sekka
3 Retaliating “C”
3 Gameciel, the Sea Turtle Kaiju

Luka Krašna

Monster cards:
3 Swap Frog
3 Dupe Frog
2 Ronintoadin
2 Maxx “C”

Spell cards:
3 Card of Demise

Trap cards:
3 Paleozoic Olenoides
3 Paleozoic Canadia
3 Paleozoic Dinomischus
2 Paleozoic Marrella
1 Paleozoic Pikaia
1 Paleozoic Leanchoilia
1 Breakthrough Skill
3 Reckless Greed
3 Waboku
2 Quaking Mirror Force
1 Compulsory Evacuation Device
1 Dimensional Barrier
1 Solemn Warning
2 Solemn Strike
1 Time-Space Trap Hole

Extra deck:
3 Paleozoic Opabinia
3 Paleozoic Anomalocaris
1 Toadaly Awesome
1 Sky CAvalry Centaurea
1 Cat Shark
1 Daigusto Phoenix
1 Number 45: Crublme Logos the Prophet of Demolition
1 Downerd Magician
1 Number FO: Utopic Future
1 Dante, Traveler of the Burning Abyss
1 ABC-Dragon Buster

Side deck:
2 Gameciel, the Sea Turtle Kaiju
2 Retaliating “C”
2 Ghost Reaper & Winter Cherries
3 Anti-Spell Fragrance
1 Raigeki
2 Dark Hole
2 System Down
1 Lullaby of Obedience

Denis Šuman

Monster cards:
3 Swap Frog
3 Dupe Frog
2 Ronintoad
2 Maxx “C”

Spell cards:
3 Pot of Desires

Trap cards:
3 Paleozoic Olenoides
3 Paleozoic Canadia
3 Paleozoic Dinomischus
2 Paleozoic Marrella
1 Paleozoic Leanchoilia
1 Paleozoic Pikaia
3 Waboku
3 Reckless Greed
3 Solemn Strike
3 Dimensional Barrier
1 Compulsory Evacuation Device
1 Breaktrough Skill

Extra deck:
3 Toadaly Awesome
2 Paleozoic Opabinia
2 Paleozoic Anomalocaris
1 Sky Cavalry Centaurea
1 Cat Shark
1 Daigusto Phoenix
1 Number 45: Crumble Logos the Prophet of Demolition
1 Downerd Magician
1 Number F0: Utopic Future
1 ABC-Buster Dragon
1 Dante, Traveler of the Burning Abyss

Side deck:
3 Ghost Reaper & Winter Cherries
1 Raigeki
2 Dark Hole
3 Cosmic Cyclone
3 System Down
1 Solemn Warning
1 Paleozoic Marrella
1 Mischief of the Gnomes

Sandro Kišur

Monster cards:
1 Rescue Rabbit
3 Majespecter Raccoon – Bunbuku
1 Luster Pendulum, the Dracoslayer
3 Metalfoes Silverd
3 Blackwing – Gofu the Vague Shadow
3 Metalfoes Steelen
3 Archfiend Eccentrick
3 Metalfoes Goldriver
3 Metalfoes Volflame
2 Maxx “C”
3 Raremetalfoes Bismugear
1 Majespecter Unicorn – Kirin

Spell cards:
2 Mystical Space Typhoon
2 Painful Decision
2 Fullmetalfoes Fusion
2 Pot of Desires
1 Metalfoes Fusion

Trap cards:
1 Metalfoes Counter
1 Metalfoes Combination
1 Vanity’s Emptiness

Extra deck:
1 Fullmetalfoes Alkahest
2 Metalfoes Mithrilium
1 Metalfoes Orichalc
1 Metalfoes Adamante
1 Ultimaya Tzolkin
1 Crystal Wing Synchro Dragon
1 Void Ogre Dragon
1 Ignister Prominence, the Blasting Dracoslayer
1 PSY-Framelord Omega
1 Number S39: Utopia the Lightning
1 Number S39: Utopia
1 Castel, the Skyblasting Musketeer

Side deck:
2 Kumongous, the Sticky String Kaiju
2 Denko Sekka
3 System Down
2 Cosmic Cyclone
2 Dark Hole
1 Raigkei
3 Typhoon

Matija Kišur

Monste cards:
3 Erebus the Underworld Monarch
1 Ehther the Heavenly Monarch
2 Thestalos the Mega Monarch
2 Kuraz the Light Monarch
3 Vanity’s Fiend
3 Edea the Heavenly Squire
3 Eidos the Underworld Squire
2 Blackwing – Gofu the Vague Shadow
1 Dark Armed Dragon

Spell cards:
3 Domain of the True Monarchs
2 Return of the Monarchs
2 March of the Monarchs
3 Tenacity of the Monarchs
1 Pantheism of the Monarchs
1 The Monarchs Stormforth
2 Allure of Darkness
1 Upstart Goblin
1 Foolish Burial

Trap cards:
3 The Prime Monarch
1 Escalation of the Monarchs

Side deck:
3 Jinzo
3 Majesty’s Fiend
2 Maxx “C”
3 Twin Twisters
3 System Down
1 Dark Hole

One comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *