Cover: Regional tournament 11/2016

Datum održavanja: 19.11.2016 (subota)
Početak prijava: 13.30h
Početak turnira: 14h
Lokacija: Dućan Carta Magica, Frankopanska 24, Zagreb
Upad: 70 kn
Pravo sudjelovanja: Sudjelovati smiju svi igrači

Poredak

WCQ Regionals Zagreb 19.11.2016 Final Standings by Uredništvo Yugioh Planeta on Scribd

Deck liste

Rok Vujanović

Monster cards:
3 Metalfoes Volflame
3 Metalfoes Goldriver
3 Metalfoes Silverd
3 Metalfoes Steleen
2 Raremetalfoes Bismugear
3 Majespecter Raccoon – Bunbuku
3 Blackwing – Gofu the Vague Shadow
2 Archfiend Eccentrick
2 Maxx “C”
1 Luster Pendulum, the Dracoslayer
1 Tour Guide from the Underworld
1 Majespecter Unicorn – Kirin
1 Rescue Rabbit

Spell cards:
2 Mystical Space Typhoon
2 Pot of Desires
2 Painful Decision
1 Metalfoes Fusion
1 Fullmetalfoes Fusion

Trap cards:
2 Metalfoes Counter
1 Metalfoes Combination
1 Vanity’s Emptiness

Extra deck:
1 Metalfoes Orichalc
1 Metalfoes Adamante
2 Metalfoes Mithrillium
1 Fullmetalfoes Alkahest
1 Ultimaya Tzolkin
1 Ignister Prominence, the Blasting Dracoslayer
1 Void Ogre Dragon
1 Scarlight Red Dragon Archfiend
1 Stardust Spark Dragon
1 PSY-Framelord Omega
1 The Phantom Knights of Break Sword
1 Super Quantal Mecha Beast Grampulse
1 Number 39: Utopia
1 Number S39: Utopia the Lightning

Side deck:
2 Effect Veiler
1 Book of Eclipse
1 Chaos Hunter
1 Mystical Space Typhoon
2 Kumongous, the Sticky String Kaiju
2 Cosmic Cyclone
2 System Down
2 Jowegen the Spiritualist
1 Full House
1 Typhoon

Renato Smijulj

Monster cards:
3 A-Assault Core
3 B-Buster Drake
3 C-Crush Wyvern
2 Silver Gadget
2 Gold Gadget
2 Photon Thrasher
2 Artifact Scythe
1 Artifact Moralltach

Spell cards:
3 Union Hangar
3 Terraforming
2 Twin Twisters
2 Instant Fusion
1 Reinforcement of the Army
2 Pot of Desire

Trap cards:
3 Solemn Strike
3 Artifact Sanctum
2 Oasis of Dragon Souls
1 Vanity’s Emptiness

Extra deck:
3 ABC-Buster Dragon
1 Castel, the Skyblaster Musketeer
2 Diamond Dire Wolf
1 Number 80: Rhapsody in Berserk
1 Number 39: Utopia
1 Abyss Dweller
1 Gear Gigant X
1 Number S39: Utopia the Lightning
1 Bujintei Tsukuyomi
1 Constellar Pleiades
1 Elder Entity Norden
1 Number S39: Utopia Prime

Side deck:
3 System Down
2 Maxx “C”
1 Twin Twisters
1 Raigeki
2 Book of Eclipse
3 Chaos Hunter
3 Anti-Spell Fragrance

Daniel Duspara

Monster cards:
3 Fairy Tail – Snow
3 Raiden, Hand of the Lightsworn
2 Shiranui Solitaire
3 Wulf, Lightsworn Beast
3 Goblindbergh
2 Uni-Zombie
1 Performage Trick Clown
3 Mezuki
1 Lyla, Lightsworn Sorceress
1 Felis, Lightsworn Archer
1 Gem-Knight Garnet

Spell cards:
3 Twin Twisters
1 Reinforcement of the Army
3 Instant Fusion
3 Solar REcharge
2 Charge of the Light Brigade
3 Brilliant Fusion
1 Soul Charge
3 Left Arm Offering
1 Foolish Burial

Trap cards: 0

Extra deck:
2 Minerva, the Exalted Lightsworn
1 Diamond Dire Wolf
1 Castel, the Skyblaster Musketeer
1 Abyss Dweller
1 Number 80: Rhapsody in Berserk
1 Number F0: Utopic Future
1 Elder Entity Norden
1 Gem-Knight Seraphinite
1 Michael, the Arch-Lightsworn
1 Crimson Blader
3 PSY-Framelord Omega
1 Scarlight Red Dragon Archfiend

Side deck:
3 Typhoon
3 System Down
3 Gameciel, the Sea Turtle Kaiju
2 Denko Sekka
3 Ghost Ogre & Snow Rabbit
1 Breaktrough Skill

Ivan Kalajdžić

Monster cards:
1 Rescue Rabbit
3 Blackwing – Gofu the Vague Shadow
2 Archfiend Eccentrick
3 Metalfoes Volflame
3 Metalfoes Goldriver
3 Metalfoes Steelen
3 Metalfoes Silverd
2 Raremetalfoes Bismugear
3 Majespecter Raccoon – Bunbuku
1 Majespecter Unicorn – Kirin
1 Luster Pendulum, the Dracoslayer

Spell cards:
2 Pot of Desires
2 Fullmetalfoes Fusion
3 Mystical Space Typhoon
2 Painful Decision
1 Metalfoes Fusion
1 Emergency Teleport

Trap cards:
2 Metalfoes Counter
1 Metalfoes Combination
1 Vanity’s Emptiness
1 Solemn Warning

Extra deck:
2 Metalfoes Mithrillium
1 Metalfoes Adamante
1 Metalfoes Orichalc
1 Metalfoes Crimsonite
1 Fullmetalfoes Alkahest
1 Number 39: Utopia
1 Number S39: Utopia the Lightning
1 Super Quantal Mech Beast Grampulse
1 The Phantom Knights of Break Sword
1 Void Ogre Dragon
1 Ultimaya Tzolkin
1 Crystal Wing Synchro Dragon
1 Ignister Prominence, the Blasting Dracoslayer

Side deck:
1 Archfiend Eccentrick
2 Maxx “C”
2 Flying “C”
2 Gameciel, the Sea Turtle Kaiju
2 Book of Eclipse
2 System Down
2 Cosmic Cyclone
2 Dimensional Barrier

Viktor Malnar

Monster cards:
3 Mermail Abyssmegalo
3 Neptabyss the Atlantean Prince
2 Atlantean Dragoons
2 Atlantean Marksman
2 Atlantean Heavy Infantry
3 Mermail Abyssteus
1 Mermail Abyssgunde
2 Maxx “C”
3 Gameciel, the Sea Turtle Kaiju
1 Deep Sea Diva
2 Jizukiru, the Star Destroying Kaiju
1 Moulinglacia the Elemental Lord

Spell cards:
3 Instant Fusion
3 Twin Twisters
1 One for One
2 Interrupted Kaiju Slumber
1 Upstart Goblin
1 Raigeki
3 Moray of Greed
1 Abyss-Scale of Mizuchi

Trap cards: 0

Extra deck:
2 Abyss Dweller
1 Bahamut Shark
1 Nuber 37: Hope Woven Dragon Spider Shark
1 Tatsunoko
1 Elder Entity Norden
1 Trishula, Dragon of the Ice Barrier
1 Toadaly Awesome
1 Coral Dragon
1 Darkfire Dragon
1 Herald of the Arc Light
1 Number 101: Silent Honor ARK
1 Number 11: Big Eye
1 Mermail Abyssgaios
1 Mecha Phantom Beast Dracossack

Side deck:
1 Full House
3 Imperial Iron Wall
2 Effect Veiler
2 Typhoon
2 Breaktrough Skill
2 Shadow-Imprisoning Mirror
3 Anti-Spell Fragrance

Hrvoje Hedžet

Monster cards:
3 Majespecter Raccoon – Bunbuku
3 Raremetalfoes Bismugear
3 Metalfoes Steelen
3 Metalfoes Silverd
3 Metalfoes Goldriver
3 Metalfoes Volflame
3 Blackwing – Gofu the Vague Shadow
2 Archfiend Eccentrick
2 Maxx “C”
2 Jowgen the Spiritualist
1 Luster Pendulum, the Dracoslayer
1 Rescue Rabbit
1 Majespecter Unciorn – Kirin

Spell cards:
2 Pot of Desires
2 Painful Decision
2 Comsic Cyclone
1 Metalfoes Fusion
1 Fullmetalfoes Fusion

Trap cards:
1 Vanity’s Emptiness
1 Metalfoes Counter
1 Metalfoes Combination

Extra deck:
3 Metalfoes Mithrillium
2 Fullmetalfoes Alkahest
1 Metalfoes Orichalc
1 Metalfoes Adamante
1 Black Rose Dragon
1 Ignister Prominence, the Blasting Dracoslayer
1 Stardust Spark Dragon
1 Void Ogre Dragon
1 Super Quantal Mech Beast Grampulse
1 Castel, the Skyblaster Musketeer
1 Number 11: Big Eye
1 Vermillion Dragon Mech

Side deck:
2 Effect Veiler
2 Kumongous, the Sticky String Kaiju
3 Book of Eclipse
3 System Down
2 Twin Twisters
1 Cosmic Cyclone
2 Full House

Marko Nikšić

Monster cards:
3 A-Assault Core
3 B-Buster Drake
3 C-Crush Wyvern
2 Silver Gadget
2 Gold Gadget
3 Photon Thrasher
2 Maxx “C”

Spell cards:
3 Union Hangar
3 Terraforming
3 Twin Twisters
2 Instant Fusion
2 Pot of Desires
1 Soul Charge
1 Raigeki

Trap cards:
3 Solemn Strike
2 Dimensional Barrier
1 Solemn Warning
1 Bottomless Trap Hole
1 Floodgate Trap Hole

Extra deck:
3 ABC-Dragon Buster
1 Elder Entity Norden
1 Traptrix Rafflesia
1 Abyss Dwller
1 Daigusto Emeral
1 Bujintei Tsukuyomi
1 Gagaga Samurai
2 Diamond Dire Wolf
1 Gear Gigant X
1 Number 39: Utopia
1 Number S39: Utopia the Lightning
1 Castel, the Skyblaster Musketeer

Side deck:
3 Chaos Hunter
3 System Down
2 Cosmic Cyclone
2 Book of Eclipse
2 Pot of Acquisitiveness
3 Anti-spell Fragrance

Matej Križanić

Monster cards:
3 A-Assault Core
3 B-Buster Drake
3 C-Crush Wyvern
2 Silver Gadget
2 Gold Gadget
3 Photon Thrasher
1 Maxx “C”
1 Gameciel, the Sea Turtle Kaiju
1 Effect Veiler

Spell cards:
3 Union Hangar
3 Terraforming
3 Twin Twisters
1 Reinforcement of the Army
1 Pot of Desires
2 Instant Fusion
1 Upstart Goblin

Trap cards:
1 Vanity’s Emptiness
1 Solemn Warning
1 Time-Space Trap Hole
2 Solemn Strike
1 Bottomless Trap Hole
1 Floodgate Trap Hole

Extra deck:
1 Traptrix Rafflesia
1 Gear Gigant X
2 Diamond Dire Wolf
1 Abyss Dweler
3 ABC-Dragon Buster
1 Castel, the Skyblaster Musketeer
1 Elder Entity Norden
1 Bujintei Tsukuyomi
1 Dark Rebellion Xyz Dragon
1 Number 106: Giant Hand
1 Black Rose Dragon
1 Gagaga Cowboy

Side deck:
1 Effect Veiler
1 D.D. Crow
2 Ally of Justice Cycle Reader
1 Gameciel the Sea Turtle Kaiju
2 Chaos Hunter
1 Pot of Acquisitiveness
2 System Down
2 Typhoon
2 Anti-spell Fragrance
1 Ghost Ogre & Snow Rabbit

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *