Cover: Regional tournament 10/2016

Datum održavanja: 15.10.2016 (subota)
Početak prijava: 13.30h
Početak turnira: 14h
Lokacija: Dućan Carta Magica, Frankopanska 24, Zagreb
Upad: 70 kn
Pravo sudjelovanja: Sudjelovati smiju svi igrači

Nagrade:

  • na upadu se dobivaju 1 booster The Dark Illussion i 1 OTS Pack 2 booster
  • na kraju swiss dijela turnira nagrade prema poretku:
  • na svakih 8 igrača koji sudjeluju na turniru, 1 je kvalificiran na Europsko prvenstvo 2017. godine, prema poretku, a ako je među njima netko već kvalificiran, kvalifikacijsko mjesto se pomiče na slijedećeg po poretku koji nije kvalificiran
  • na kraju turnira (nakon TOP4/TOP8) dodatne nagrade (izračunato za odaziv od 30 igrača; manje igrača znači manje nagrade više igrača znači više nagrada):
    • 1. 24 boostera The Dark Illussion + 3 OTS Pack 2 boostera
    • 2. 12 boostera The Dark Illussion + 3 OTS Pack 2 boostera
    • 3.-4. 6 boostera The Dark Illussion + 2 OTS Pack 2 boostera
    • 5.-8. 3 boostera The Dark Illussion + 1 OTS Pack 2 booster

Poredak

WCQ Regionals Zagreb 15.10.2016 Final Standings by Uredništvo Yugioh Planeta on Scribd

Deck liste

Robert Čupković

Monster cards:
3 Erebus the Underworld Monarch
1 Ehther the Heavenly Monarch
1 Thestalos the Firestorm Monarch
1 Thestalos the Mega Monarch
2 Kuraz the Light Monarch
1 Vanity’s Fiend
1 Majesty’s Fiend
3 Edea the Heavenly Squire
3 Eidos the Underworld Squire
2 Maxx “C”
1 Blackwing – Gofu the Vague Shadow

Spell cards:
3 Tenacity of the Monarchs
3 Allure of Darknes
3 Domain of the True Monarchs
2 Return of the Monarchs
1 Foolish Burial
1 Frost Blast of the Monarchs
1 March of the Monarchs
1 The Monarchs Stormforth
1 Upstart Goblin
1 Pantheism of the Monarchs

Trap cards:
3 The Prime Monarch
1 Escalation of the Monarchs

Extra deck:
Side deck:
2 Landrobe the Rock Vassal
2 System Down
2 Pendulum Hole
1 Twin Twisters
1 Breaktrough Skill
1 Soul Drain
2 Ally of Justice Cycle Reader
3 Mystical Space Typhoon
1 Raigeki

Dario Ban

Monster cards:
3 Shiranui Solitaire
3 Mezuki
3 Uni-Zombie
2 Raiden, Hand of the Lightsworn
2 Photon Thrasher
2 Summoner Monk
2 Fairy Tail – Snow
1 Shiranui Spiritmaster
2 Maxx “C”
1 Performage Trick Clown
1 Shiranui Spectralsword
2 Gem-Knight Garnet

Spell cards:
3 Brilliant Fusion
3 Instant Fusion
2 Pot of Desires
2 Charge of the Light Brigade
1 Upstart Goblin
1 Reinforcement of the Army
1 Foolish Burial
1 Soul Charge

Trap cards:
1 Vanity’s Emptiness
1 Rise to Full Height

Extra deck:
1 Elder Entity Norden
1 Gem-Knight Seraphinite
1 Castel, the Skyblaster Musketeer
1 Abyss Dweller
1 Diamond Dire Wolf
1 Bujintei Tsukuyomi
1 Stardust Charge Warrior
1 Revived King Ha Des
1 Black Rose Moonlight Dragon
1 Scrap Dragon
1 Scarlight Red Dragon Archfiend
1 Crystal Wing Synchro Dragon
3 Psy-Framelord Omega

Side deck:
3 Twin Twisters
2 Anti-Spell Fragrance
2 Royal Decree
2 Flying “C”
1 Kumongus, the Sticky String Kaiju
2 Gameciel, the Sea Turtle Kaiju
1 Crimson Blader
1 Mischief of the Gnomes
1 Stardust Spark Dragon

Matija Stojak

Monster cards:
3 Mermail Abyssmegalo
2 Jizukiro, the Star Destroying Kaiju
3 Neptabyss, the Atlantean Prince
3 Mermail Abyssteus
2 Atlantean Dragoons
2 Maxx “C”
2 Atlantean Marksman
1 Mermail Abyssgunde
1 Moulinglacia the Elemental Lord
1 Deep Sea Diva
3 Gameciel, the Sea Turtle Kaiju
2 Atlantean Heavy Infantry

Spell cards:
3 Instant Fusion
3 Twin Twisters
1 Upstart Goblin
2 Interrupted Kaiju Slumber
1 Raigeki
3 Moray of Greed
1 One for One
1 Abyss-scale of the Mizuchi

Trap cards:

Extra deck:
1 Darkfire Dragon
1 Tatsunoko
1 Trishula, Dragon of the Ice Barrier
1 Elder Entity Norden
1 Herald of the Arc Light
1 Number 101: Silent Honor ARK
2 Abyss Dweller
1 Hi-Speedroid Chanbara
1 Number 11: Big Eye
1 Mecha Phantom Beast Dracossack
1 Mermail Abyssgaios
1 Number 37: Hope Woven Dragon Spider Shark
1 Castel, the Skyblaster Musketeer

Side deck:
3 Royal Decree
3 Effect Veiler
3 Flying “C”
3 Ghost Ogre & Snow Rabbit
3 Anti-Spell Fragrance

Matko Barbić

Monster cards:
3 Metalfoes Volflame
2 Metalfoes Steelen
3 Metalfoes Silverd
2 Metalfoes Goldriver
2 Archfiend Eccentrick
3 Blackwing – Gofu the Vague Shadow
3 Majespecter Raccoon – Bunbuku
1 Majespecter Unicorn – Kirin
2 Odd-Eyes Mirage Dragon
2 Odd-Eyes Pendulum Dragon
1 Qliphort Monolith
1 Qliphort Scout
1 Aether, the Evil Empowering Dragon
2 Jowgen the Spiritualist

Spell cards:
1 Metalfoes Fusion
1 Odd-Eyes Fusion
2 Painful Decision
2 Sky Iris
2 Summoner’s Art
1 Terraforming
2 Metalfoes Counter

Trap cards:
1 Vanity’s Emptiness

Extra deck:
1 Crystal Wing Synchro Dragon
1 Cyber Dragon Infinity
1 Cyber Dragon Nova
1 Ignister Prominence, the Blasting Dracoslayer
1 Metalfoes Adamante
1 Metalfoes Orichalc
1 Number 11: Big Eye
1 Odd-Eyes Absolute Dragon
1 Odd-Eyes Rebellion Dragon
1 Odd-Eyes Vortex Dragon
1 Stardust Spark Dragon
1 The Phantom Knights of Break Sword
1 Totem Bird
1 Ultimaya Tzolkin
1 Void Ogre Dragon

Side deck:
3 Ghost Ogre & Snow Rabbit
1 Jowgen the Spiritualist
3 Kumongous, the Sticky String Kaiju
2 Maxx “C”
3 Mystical Space Typhoon
1 Raigeki
1 Royal Decree
1 Thunder King Rai-Oh

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *